Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

Corepark Spring Camp

Etnies Snow & Skate Kempovačka JAM Vysoké Tatry 28.4 – 1.5 2006. Fúú, dobre to vizerá. Checkuj info!

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 25.04.2006 - 11:36

Pozor, pozor!

Pre všetkých, ktorý už počuli o minuloročnej Prvomájovej session na Skalnatom Plese, ale aj pre tých čo smútia za zimnou sezónou, či  a ešte netušia kam sa vybrať tento víkend, máme dobrú správu spod Tatier.

http://www.boardlife.sk/clanky/lomnica05b/lomnica05b.asp
http://www.freeride.cz/snb/clanek/?&clanek=2071

Aj tento rok sme sa v kritickom dátume dozvedeli, že snehové podmienky na Skalnatom Plese sú priaznivé a tak sme sa rozhodli, prijať výzvu a zorganizovať behom pár dní, poslednú akciu Zimnej freeride a freestyle sezóny 2005/06 a zároveň privítať, leto jak še patrí prvou skejtovačkou.


Tak na začiatok Vám na rýchlo zhrnieme plán:

V utorok ráno ideme na Skalnaté Pleso checknúť aktuálne snehové podmienky pre vybudovanie Snowparku – najvyššie položeného snowparku na Slovensku, vo výške takmer 2200m, kde si od soboty 29 apríla, budú môcť všetci s chuťou zajazdiť, zaskákať, zajibovať, alebo len tak posedieť na slniečku a spolu s kámošmi uzavrieť sezónu 2005/2006. Po jazdení sa jazdci majú možnosť presunúť do Corepark Campu (Eurocamp FICC), kde bude počas Corepark Spring Session, pripravený alternatívny Skatepark, pre všetkých, ktorý sa už tešia na leto.
Počas štyroch večerov sa môžte tešiť na sériu kvalitných koncertov v žánroch: HipHop, HC, Raegge, SKA, Punk, Metal, Funky, Jazz, GOA… Okrem toho bude v areáli campu celý deň k dispozícií Party stan, kde budú DJ dávať NON-STOP. V campe, bude k dispozícií sprievodný program typu Stolné futbálky, Gramce-Beatbox, Street art walls, footbags... a mnoho doplnkového programu, pre návštevníkov Campu.   

Jam

Počas víkendu  prebehnú v parkoch  Foto shooting Jam Sessions o vecné ceny Etnies, Es, Emerica, Ride, 32, TLD... v celkovej hodnote 50 000Sk v rámci.
Formát Sessions  bude Riders for riders. To znamená, že jazdci si spomedzi seba vyberú najlepšieho v napr: Swtich, Best Trik, Best Style Jam...

Ak by bol záujem o street jibing, vieme zo zimného štadiónu doviezť počas víkendu sneh a zajamovať si na Tatranských  railoch.

Open Jams: Snb, sk8, bl8, freeski, footbag, foosball, break?

Média

Svoju účasť zatiaľ potvrdili zástupcovia freeride.cz, BOARD, FREE MAG a Boardlife, okrem médií prídu akciu podporiť fotografi a filmári z Poľska, Česka a Slovenska.


Camp

Ubytovanie je zabezpečené v priestoroch Eurocampu FICC, kde je možnosť nocovať v Bungalovoch, alebo v stanoch pod šírim Tatranským nebom. (Vonku už prišla naozaj jar – punks not dead.) V areáli campu, prebehnú všetky koncerty, pártys a sprievodný program.
Cena ubytovania v bungalove je 300Sk/noc. Alebo v stane v cene vstupenky na Concert Corepark Spring Session.

Najlepšie sa hlásiť po skupinkách 4 osoby – 1 bungalov.

Poznámka: Snow&Skate Jam

Kontakt na ubytovanie:
EUROCAMP-FICC a.s.
059 60 Tatranská Lomnica
Tel.: +421 52 446 7741-3
Fax: +421 52 446 7346
Email:
recepcia@eurocamp-ficc.sk
Web:
www.eurocamp-ficc.sk

Snowpark

Lokalita: Skalnaté Pleso – Francúzska Mulda
Sponzory: Etnies, Ride, Thirtytwo, TLD, Techramps.pl

Výstavba snowparku a jeho definitívny design bude závisieť od snehových podmienok, ktoré v utorok ráno vyzistia lokály  spolu s ochrancami prírody. Budeme Vás informovať o aktuálnom stave. Oproti minulému roku pribudnú jib prekážky!

Stavitelia: Na základe skúsenosti z minulého roku sa o výstavbu postará partička z východu v zložení: Jakub Petra, Mišo Chovan, Smejo Hegeduš, shaper iVEC, ktorý sa práve vrátil z celosezónneho pôsobenia v Alpách, a mnoho ďalších kamarátov, ktorí sa budú schádzať a pomáhať v priebehu týždňa. Ak počasie dovolí, v sobotu bude park pripravený k RIDE fotoshooting Jam session.

Skatepark

Lokalita: Eurocamp FICC
Sponzory: Etnies, Es, Emerica, Techramps.pl

V areáli Eurocampu sa nachádza krytý 30m set dvoch platforiem po 5 a 3 schody, ktoré plánujeme obohatiť o kopingy, grindboxy a miniraily. Z poľského Krakowa  privezieme najneskôr vo štvrtok prekážky funbox, quarter, grindbox... z ktorých postavíme alternatívny skatepark.  Od Stredy vám budeme prinášať každodenné fotografie z výstavby parku. O výstavbu skateparku sa postará Danko Kolinovský – a.k.a Dirty spolu s partičkou z košicoch, poľska a tatier. Od Piatku večera prebehnú v parku každodenné fotoshooting Jam Sessions o vecné ceny.

Viac info

Viac info nájdete pribežne na www.Freeride.cz a www.boardlife.sk. Zatiaľ ste všetci pozvaný, pre info kontaktujte corepark@gmail.sk

Aby sme nezabudli, toto podujatie vzniká v spolupráci s Gordon production, mestom Vysoké Tatry, TLD, Eurocampom FICC, za mediálnej podpory freeride.cz , boardlife.sk, techramps.pl a  za finančnej podpory značiek ETNIES, ES, EMERICA, Thirtytwo, RIDE SNOWBOARDS.

Všetci, ktorí chcete pomôcť, ste vítaní. Zatiaľ toľko z pod Tatier, tešíme  sa na spoločnú spoluprácu pri vytváraní nášho spoločného stretnutia na záver zimnej sezóny. Prosíme dopredu všetkých neprajníkov aby sa snažili pochopiť cieľ tejto akcie a šetrili si energiu na poslednú akciu tejto sezóny!

Dik Haj Tatra, Its da last party time!

Na pekné spomienky s Vami sa teší Corepark  Crew

PS: Bendze zajebisce! Držte palce! A volaj het!

*  *  *

Corepark Spring Session – corepark.sk
28.4 - 1.5 2006

Concert Series

Sk2tonics, KARAVANA, Marián Čekovský, Zverina & Hlavolam, Podfuck, Firestars, Olcgoj Chorchoj, čičo s vilom, Gordon, Goa trance

Party Everytime!

Footbag, Foosball, Open Mic, Graffity, Street dance, Freestyle vs.

zdroj: jp

TOP - neprehliadnite!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch