Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

DANCE ODYSSEY 13 – Profily Djs Gurry a Blazey

S blížiacim sa termínom odpálenia mega eventu Dance Oddysey prinášame nové informácie a profily ďalších hosťujúcich djs. Ako už podnázov akcie napovedá jedná sa o návrat jednej z najstarších košických parties, ktorá prináša radosť a dobrú zábavu už od roku 2000. Ide o jej v poradí 13 pokračovanie a 24. marca vám do osvedčených priestorov Starej sladovne prinesie 13 kvalitných djs na 3 tanečných flóroch.

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 07.03.2007 - 15:01

Celé to vypukne o 21:00 hod. a tešiť sa môžete okrem kvalitnej hudby a nadupaného zvuku aj na laserovú show, super videoprojekciu a špeciálne dekorácie. Okrem toho prvých 100 kluberov dostane pri vstupe zaujímavé hudobné CD! Nie je žiadnou náhodou, že na housovom stage vystúpia okrem domácich djs aj kvalitný hostia zo susedného Prešova a to dj Blazey a Gurrry. Ich profily prinášame tu:

Blazey

Pseudonym: Blazey
Name: Juraj Urban
Birth date: 05.08.1981
Style: Silky Sexi Deep House Music

Aka Juraj Urban (1981), je jedna z mladších tvárí prešovskej klubovej scény, no to jej však zďaleka neuberá na kvalitách. Jeho dlhoročné načúvanie elektronických beatov, ho priviedlo ku zakúpení vlastných gramcov, mixu, dosiek, s ktorými sa pustil tak trochu do súkromného hrania. Jeho prvé dosky boli vyberane zmiešanými pocitmi no postupom času si uvedomil, že jeho srdcová záležitosť je štýl House a všetko čo sa točí okolo neho.
Približne v roku 2003, po skontaktovaní sa s prešovským Ika Salim, začali spolu hrať v známom Prešovskom klube Tune:l, kde sa stal rezidentom piatkových noci a tam si jeho vynikajúce premixy môžete vypočuť dodnes. No a v poslednej dobe si ho môžete vypočuť aj v klube Wave, kde sa zvykne pobaviť s trošku elektronickejšími skladbami.

Booking: MuthaaFunka
Web: www.yurri.szm.sk
Favourite artists: Miguel Migs, Kaskade, JT Donaldson, Mario Fabriani, Fred Everything, Li`sha, Chuck Love, Natural Rhythm, The Littlemen
Favourite labels: OM Records, NRK Sound Division, Naked Music Recordings, Fetish Recordings, Jackin Tracks, Tango, Freerange

Dj Blazey

Gurry

Pseudonym: Gurry
Name: Miroslav Kuropčak
Birth date: 05.12.1980
Style: Deep House, Techno

Aka Mirko Kuropčak (1980), ako jedna zo stálic prešovskej elektronickej scény, začal svoju hudobnú cestu tiež ako jeden z členov ABC techno klubu, kde sa amatérskym mixovaním z CD venoval kľudnejším štýlom elektroniky a to hlavne štýlom ako Ambient, Downtempo ,El.l istenig, atď., kde záležitosti ako AFX, Plastikman, FSOL, si stále našli miesto v jeho setoch. Po rozpadnutí ABC klubu sa na chvíľu hudobne odmlčal. Približné v roku 2002, kedy si aj on začal kupovať platne a učiť sa hrať na gramofónoch, čo po prvých menších nezdaroch vyústilo do jeho štandardného precízneho mixovania.

O rok neskôr, v roku 2003 sa pripojil do najstaršieho Prešovského booking Vukow, kde má dodnes svoje zaslúžené miesto. Gurry si zahral vo väčšine východoslovenských mestách (St. Ľubovňa, Poprad, Kežmarok, Michalovce, Rožňava atď.) a samozrejme bol a je rezidentom všetkých prešovských Techno parties (DANCEorDIE, oskusajBEAT etc.) Jeho „mäkšie časy“ sa odrazili aj v jeho dnešných setoch, kde si veľmi rad zamieša aj poriadny Minimal či House.

Booking: Vukow
Web: www.vukow.tk
Favourite artists /Techno/: Canson , Akufen , Mike Shannon, Thomas Jirku , Frivolous
Favourite artists /Deep House/: Da Sunlounge , Nathural Rhythm , The Littlemen , Matt Shrewd, Office Gossip , Lawnchair Generals and more …
Favourite labels /Techno/: User, Dynamic Tension, Blue Print, Trapez, Moris Audio
Favourite labels /Deep House/: Seasons , Amenti , Fetish , DAE , Mobile Trax , Lowdown , Flat & Round …

Dj Gurry

24.03.2007 - Dance Odyssey 13

Stará Sladovňa, Košice

Dance Odyssey 13

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch