Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

Dance Revolution 2008

Dance Revolution 2008

Na piatok 7.11.2008 je nutné zmeniť všetky svoje plány a pripraviť sa na niečo čo tu ešte nebolo. Presne v tento deň sa totiž v Prešove uskutoční jedna z najväčších tanečných párty tohto roka Dance Revolution 2008, na ktorej by nemal nikto chýbať. Kedže v Prešove ťažko nájdete klub, ktorý by to všetko dokázal absorbovať, voľba preto padla na prešovskú Mestskú halu.

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 31.10.2008 - 14:25

Pre návštevníkov je pripravená nepretržitá 12-hodinová hudobná a tanečná show, počas ktorej sa predstaví presne 13 DJ-ov na dvoch flooroch.

Tech-housový floor bude patriť DJ-om ako Milan Lieskovský, Trix, Martin Haberland, Drahosh, Bennito V, či Superfly DJs - Subcell & Liquid. Náš milovaný DnB floor bude okupovaný takými menami ako sú SKC (Commercial Suicide/Critical/Social Studies), SOUNDPHREAKERS (Phreak Da Sound) a zástupcami Prosac crew - Snippah, Duall, Slight a Bendhy.

Okrem tejto jedinečnej prehliadky DJ-ov a tanečníkov zo Slovenska, Česka, Maďarska a Poľska, sa môžete tešiť aj na vlasovú, laserovú, alebo bublinkovú show. Taktiež si budete môcť zmerať sily na hracích konzolách a zapojiť sa tak do zaujímavej súťaže o laptop.

Lístky na túto akciu sú dostupné v sieti Ticketportal za zvýhodnenú cenu 100sk/3.31eur, alebo na mieste konania za 150sk/4.97eur.

Prinášame Vám aj krátky profil prvého headlinera DnB flooru na Dance Revolution 2008:

SKC (Commercial Suicide/Critical/Social Studies/HU)

Nie je pochýb, že práve tento rodák z Budapešti pridal Maďarsko na mapu drum and bass-u. Svoju hudobnú kariéru síce rozbehol až v súvislosti s DnB, ale k hudbe mal blízko odjakživa. Sám sa naučil čítať noty, hrať na gitaru i na klavír. Svoje prvé nahrávky publikoval na labely DSCI4, spomedzi ktorých sme mnohé mohli počuť v setoch iných interpretov na pártys po celom svete. Neskôr jeho platne vyšli aj na takých prestížnych labeloch ako sú napr. Black Sun Empire Recordings, Soul:R, Good Looking, Timeless, Hospital a Commercial Suicide.

SKC

Popri svojich sólových projektoch dlhodobo spolupracuje s CHRISOM.SU a jeho angažmá siaha i do kolektívu TACTILE (Chris.SU, SKC, Safair, Longman a Bratwa) a taktiež MINDSCAPE. Jeho tracky sa tešia popularite zo strany interpretov, akými sú napr. Klute, Concord Dawn, Ed Rush, Black Sun Empire, Pendulum, Flight, Calibre, Marcus Intalex, Digital, Spirit, Matrix, Marky, Dieselboy, Andy C a mnoho ďalších. Jeho štýl hrania by sa dal opísať ako jazda mlynským kolesom. Jeho sety prekrývajú celé spektrum hudobných žánrov, počnúc tlmenými prvkami k prehlušujúcim bubnom a audienciou obľúbenými vokálmi až k minimalistickým prvkom techna.

Za posledných pár rokov mal možnosť prezentovať seba i Maďarsko v krajinách Európy, ako napr. Veľká Británia, Holandsko, Švajčiarsko, Poľsko, Belgicko, Chorvátsko, Ukrajina, Nemecko, Rakúsko, Rusko, Česká republika, Slovenská republika, Rumunsko a podobne. Spolu s kolegom Chrisom.SU tiež uskutočnili úspešnú túru naprieč Austráliou.

Viac na:
www.commercialsuicide.org/framer.html
www.myspace.com/skcgambo

Nepremeškajte preto možnosť vidieť jedného z najrešpektovanejších dnb producentov súčasnej doby.

Profil ďalšieho headlinera akcie Dance Revolution 2008 – Soundphreakers, prinesieme už čoskoro.

 

Zdroj: Zašo Hubáček

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch