Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

ELECTRONIKA @ Košice, Stará Sladovňa - BB Mike aka Michal Poliak & Xenex

Organizátor akcie prináša profily headlinerov, ktorí sa predstavia 14.10.2006 v Košiciach..

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 02.10.2006 - 19:21

MICHAL POLIAK aka BB MIKE

Dj, producent a zakladateľ už zaniknutej agentúry UTC Promotion je známy svojimi energickými progresívnymi setmi, ktoré balancujú na hrane tech-elektra a tech-trance.
Učil sa mixovať v Kanade v roku 2001, kde mal možnosť mesiac po prvom kontaktu sa predstaviť skôr ako exotický dj na sukromnej ilegalnej party. Krátko po tom sa vo vynil shope zoznamuje s dj Preach-om, s ktorým sa spriatelil a ktorý mu dal základy školy mixovania.
bb mikePo návrate domov prijme svoje prvé vystúpenie ako začínajúci dj v klube Fabric. Neskôr BB MIke začína v Břeclavi organizovať veľmi vydarené klubové akcie Amnesia a Insomnia v dnes už zavretom klube Laguna. Nasledujú ďaľšie vystúpenia v popredných českých kluboch v Čechách a na Slovensku.
V roku 2003 sa stáva rezidentom najstaršej masovej indorovej párty – legendárnej Citadely a následujú hrania na prestížnych parties, ako sú napr. Antistatic, Ibiza, Observer, Stereodome. Vydáva sa spoločne s dj Preachom na turné po Bulharsku, Kosovu a Chorvátsku a neskôr vystupuje na parties v kanadskom Montreale a predsavuje sa na velkej helloween party Gloom na hrade v quebeckom pohorí.
V roku 2004 sa pravidelne zúčastňuje klubových akcií v O´Seex, Mallorke a v klube Block. Zahraje si v Rakúsku, Slovinsku a Chorvátsku a v jeseni sa opäť vracia do kanady, kde vystupuje v klube Cube a afterhours System. Tu sa učí základom produkcie hudby od svojho učiteľa dj-a Preacha.
V roku 2005 sa stáva rezidentom veľkého eventu – Impérium. Tiež vystupuje na ďalších veľkých akciáach, ako je Hradhouse, Sunstorm a Hrad 05.
V súčasnosti vydáva spoločne s dj Orbithom svoju prvú dosku Phantom EP.
Podľa jeho obľúbených producentov ako sú napr. Preach, Oxia, Technasia, Southsoniks, Len Faki, Corvin Dalek alebo Oliver Lieb sa dá tušiť, že si BB Mike zakladá na farebnom zložení setu, kde dáva vyniknúť ako energickým rytmom, tak aj melodickým plochám. Tento pomerne mladý, ale veľmi obľúbený dj vás zaručene na párty ELECTRONIKA nenechá stáť na parkete, za to vám ručím  :)
www.michalpoliak.com

DJ XENEX (Schubfaktor.At)

xenexTento zaujímavý dj a producent naštartoval svoju kariéru dj-a v roku 1999. Po zoznámení sa s gramofónmi a technikou mixovania svoju lásku k hudbe dáva do tvorby vlastnej produkcie. 
Jeho hudobný štýl sa postupne pritvrdzuje a stáva sa producentom a hard-techna. V roku 2003 uvádza do prevádzky svoju internetovú stránku, kde dáva zadarmo k stiahnutiu svoje tracky. Tieto majú u poslucháčov veľký úspech a Xenex sa stáva žiadaným dj-om a producentom.
V roku 2004 v spolupráci s Mariom Ranierim  vydáva svoju prvú dosku na značke Schubfaktor Records. Zahral si v popredných rakúskych a nemeckých kluboch ako sú napr. Tunnel, Cave club, Culture x club, Baseclub, Orange ako aj na veľkých parties napr.: Technobase, Big Sunflower Festival a pod.


Prvýkrát ho na východe Slovenska fanúšikovia hardtechna a schranzu uvidia na párty Electronika v starej sladovni (Košice). A je sa na čo tešiť, fakt  :D
www.schubfaktor.at , www.djxenex.net


electronika

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch