Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

EMOTIONS present Milan Lieskovsky

Asi mi dáte za pravdu, keď poviem, že trensových pártys je na Slovenskú „ako šafránu“. Je mnoho ľudí, ktorí ho zatracujú a dávajú mu visačku „komerčnosti“ a na druhej strane, sú takí, ktorí ho zbožňujú a nedájú naň dopustiť.

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 03.05.2006 - 19:17

Na predchádzajúcich Emotions sa stihla vystriedať takmer cela slovenská i česka trensová „špička“. Spomeniem aspoň zopár mien: Haverlik&Tkac, Pico, Antena, LaydeeJane...

Trens a progressive sa určite nedajú zaradiť medzi mainstreamove záležitosti (teda nie na SVK), no i napriek tomu môžem zodpovedne vyhlásiť, že s takou atmosférou, aká na nich je, som sa nestretol pri žiadnom inom štýle. Aj preto ten názov „Emotions“.
 
Na šieste pokračovanie som si dovolil pozvať človeka-dídžeja a producenta v jednej osobe, o ktorom si myslím, že má pred sebou „budúcnosť“ a tak ako aj Tomáš Haverlík, aj on bude Slovenskú robiť v zahraničí „dobré meno“ . Dovoľte mi predstaviť Vám Milana Lieskovského, ktorého môžete poznať aj ako Mproject.

MProject a.k.a Milan Lieskovský

mprojectKariéru odštartoval na benefičnej akcii Dj`s pre Áziu. Svojim premiérovým setom zaujal nielen obecenstvo, ale aj tvorcov  úspešnej relácie Comuniqueation, ktorí ho o dva dni neskôr aj odvyslelali.

Ako producent sa však do povedomia zapísal už skôr a to skladbou Twilight, ktorá sa úspešne umiestnila v súťaži a vyšla na kompilácii BeeFree, vydanej pri príležitosti piateho výročia tohto pravidelného a najväčšieho elektronického festivalu na Slovensku. Vzápätí na to nasledovala skladba Sweet Inspiration, ktorá vyšla na multimediálnom CD spoločnosti Orange. 

Jeho tracky a produkciu ste mohli počuť  v mnohých reláciach venujúcich sa tanečnej hudbe. Poslednou z nich bola na Slovensku najznámejšia relácia o klubovej hudbe 4 Elements, kde MProject okrem rozhovoru odohral aj živý set.

Tento rok odštartoval na GODEEJAY rádiu aj svoju vlastnú show, kde v pravidelnom hodinovom sete predstavuje všetky novinky zo sveta progressive a trance. Od novembra tohto roku spúšťa spolu s Róbertom Burianom aj novú reláciu na kanadskom rádiu ETN.FM, ktorá bude tiež zameraná týmto smerom.

Dnes je známy aj ako spoluorganizátor a rezident pravidelnej akcie Progress Your Mind, ktorá sa koná raz za dva mesiace. Pre jeho sety sú charakteristické melodické linky, hutná dynamika a zvuková pestrosť, ktoré vždy v pravú chvíľu vygradujú a tancujúci dav privádzajú do tej správnej tanečnej nálady.

Jeho set „Progres Your Mind session 3“, odvysielaný na KZSU Radio of Stanford University v San Franciscu, si môžete stiahnuť na   http://www.space.sk/media/Progressive%20Mind%20004.mp3 (28Mb).

Okrem Milana Lieskovského sa môžete tešiť na „víťaza“ našej súťaže o trensový talent, dja, ktorý si nechá hovoriť #13, Anelku, Hedona a „live act“ v podaní speváčky Táni.

Tak ako vždy, aj tentoraz Vás bude čakať klub odetý do bielych dekorácie, ovocie a nezabudnite, že všetci, ktorí prispejú k atmosfére tým, že prídu oblečení v bielom, zaplatia dobrovoľné vstupné.

Teším sa na Vás na šiestom pokračovaní akcie Emotions – white párty.

Emotions-white párty, 12.5.2006, Space klub Prievidza
Djs and live acts: Mproject aka Milan Lieskovský feat. Táňa, #13, Anelka and Hedon

www.space.sk

txt by Palo Matlovič, sc

emotions

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch