Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

Euphoria 2 : bio dj's

Euphoria 2 : bio dj's

30.júl sa nám nezadržateľne blíži a sním aj večer plný tučných beatov vo Zvolenskom clube U Alexa, preto sme sa rozhodli predstaviť Vám DJov ktorý sa postarajú o noc plnú skvelej hudby...

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 19.07.2008 - 07:11

Senor Kuros
Senor Kuros
Senor Kuros, vlastným menom Vladimír Kurian je Dj pochádzajúci zo stredného slovenska, konkrétne z mesta Banská Bystrica. Elektronická hudba ho sprevádza už od ranného detstva, keď už ako 15 ročný sa zameriava na počúvanie klubovej hudby. Jeho aktívna športová kariéra mu však nedávala dostatok času na bližšie mapovanie scény a tak sa jeho djské počiny začínajú až v jeho 22 rokoch. Jeho začiatky sú spojené s mixovaním v známom Pc softe Virtual Dj od ktorého neskôr prešiel na live hranie za použitia mixu a Cd playerov. Počas roku jeho aktívneho pôsobenia sa objavil na niekoľkých menších párty, kde si mohol zahrat po boku mien akými sú napríklad Tom Haley, Nifra, Eddie Sender, Pico, Angelo Mike, Karney, Mathias Wolf, Niki Belucci, Pizzadox, Mewin, Mola, Thomas Dexter a iní.

Momentálne ako Dj figuruje v bookingu I love music, kde sa vytvorila výborná partia ľudí a jeho motivácia v Djskom napredovaní je tak čoraz väčšia. Spoločne s Tomom Haleym by sa chcel v budúcnosti začať venovať aj hudobnej produkcii.

Obľúbený štýl : minimal techno, progressive house, tech-house, progressive trance, tech-trance.

Andrew Kotwa
Andrew Kotwa

Andrew Kotwa, vlastným menom Andrej Palušák, 17-ročný Dj pochádzajúci z Liptovského Mikuláša sa k elektronickej hudbe dostal v roku 2002 prostredníctvom CD od Paul van Dyka, konkrétne jeho Essential mixu. Tento moment sa dá nazvať aj zlomom v jeho živote, kedy sa začal zaujímať o klubovú hudbu ako-takú.

V roku 2006 mal po prvý krát možnosť ochutnať čaro mixovania pomocou PC programov, ktoré však jeho predstavy o plnohodnotnom mixovaní zďaleka nenapĺňali.V roku 2007 sa dostáva k prvým CD playerom, ktorým ostáva verný až do týchto chvíľ...

Z jeho setov cítiť vôňu krásneho a euforického Uplifting-Trance-u s príchuťou Tech-Trance-u, kde-tu Progressive-u, z dôrazom na dôkladný výber Trackov. Za kratučký čas na scéne si mal možnosť zahrať popri takých menách akými sú Kamil Polner či Eddie Sender. V súčasnoti začal pracovať na vlastnej produkcii.

DJ Rinock
DJ Rinock

Dj Rinock - 17-ročný dj pochádza zo Sliača. Prvýkrát sa dostal k elektronickej hudbe okolo roku 2001 a to cez otca od komerčnejších odnoží techna, housu a danceflooru. Od roku 2005 túži byť djom. Ako väčšina dj-ov začal mixovať na software v pc. Až do roku 2007, keď sa prvýkrát postavil za gramce. O pol roka neskôr sa predstavil na svojej prvej akcií. Z točení platní prešiel postupne na CD-čká, ktoré mu dávajú viac možností a kreativity. Jeho súčasný štýl sa dá len ťažko škatulkovať, niečo na rozmedzí štýlov ako minimal, electro-progressive-tech house s prvkami breaku a trancu. V súčasnosti ho zastrešuje booking Techbeat. Môžete ho počuť najmä v okolí Banskej Bystrice a Zvolena. Tiež ho môžete počuť aj v b2b setoch s jeho djským kolegom, ktorý si hovorí Peter K.

DJ Hadzi
DJ Hadzi

17-ročný Norbert Vajda alias Dj Hadzi zo stredu Slovenskej Republiky, z mesta Zvolen, ktorý neskrýva svoju lásku k elektronickej hudbe ku ktorej sa dostal okolo roku 2003. Postupom čašu mal možnosť počuť veľmi rozšírený žáner elektronickej hudby v jeho okolí, house. Ten vsak nebol pre neho to ideálne a obzeral sa po niečom rýchlejšom, emotívnom až kým nenašiel Trance.

Od Roku 2007 mal možnosť občas hrávať na CD playeroch v klube kde pracuje ďalší DJ z rodiny, jeho otec. Uchvátilo ho to viac ako si zozačiatku myslel... Začiatkom roka 2008 má možnosť hrávať aktívne na CD playeroch, pri ktorých plánuje aj zostať.

Keby sme mali presnejšie popísať štýl žánru ktorý hráva, jedná sa prevažne o uplifting a tech-trance doplnený prvkami progressivu a štipkou electra. Medzi jeho obľúbených DJov patria napr. Armin van Buuren, Menno de Jong, Above & Beyond, Ronski Speed, Sean Tyas, Marcus Schossow a mnoho dalsích. Jeho záluby sú napr. Snowboarding,navštevovanie parties, grafika a pravdaže djing.

Euphoria 2 @ 30.07.2008
Euphoria 2 @ 30.07.2008

Zdroj: euphoria

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch