Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

FA FRESH - zostava pre Košice!

Predstavujeme aktérov prvej časti klubového turné roka FA FRESH clubbing tour. Ako headliner sa prvýkrát na Slovensku predstaví jeden z najvýznamnejších súčasných britských producentov TONY THOMAS. Viac po kliknutí…

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 15.03.2007 - 11:44

Tony Thomas (cubic records_new era records_UK)

Tony ThomasTony sa presadil na tanečnej hudobnej scéne ako jeden z hlavných tvorcov tribal, tech a electro houseovej hudby. Podpísaný je pod viac ako 200 produkcií a veľké množstvo remixov pre viacero kľúčových tanečných labelov.

Medzi najznámejšie vydavateľstvá, s ktorými Tony Thomas spolupracoval patria SOMA, HONCHOS, END RECORDINGS, TANGO USA, MOVIM USA, BLACK HOLE NL, WILDLIFE NL, HOOJ CHOONS UK, LOADED, SERIOUS, STUPENDOUS US, APHRODISIO US, RENNAISSANCE a mnohé ďalšie. Svoj prvý album pod názvom „21st Century Dub“ vydal v r. 2003 v rešpektovanom SOMA labele.

Tony Thomas produkoval aj množstvo trackov pre rôzne osobnosti svetovej tanečnej scény vrátane FRANCOIS K’s “Mindspeak”, SLAM's 'Alien Radio', RAMIREZ's 'Hablando', WHIPLASH's 'Ghetto Tears' (Red Moon) , THE GREASERS ' Starfuckers' (The Producers) a remixoval napríklad pre Olivera Lieba, Oscar G, 16b a mnohých ďalších.  Medzi ďalšie projekty Tony Thomasa patrí partnerstvo s Alanom Barrattom a s Dj Halom pod názvom Red Moon.

Ako dj vystupoval v mnohých krajinách, vrátane takých príjemných miest ako ZOUK clubs v Singapure, Amnesia na Ibize, Dancevalley, Extrema či Chemistry v Holandsku, The End, Fabric, Turnmills v Londýne, Fabric v Madride, Shine v Belfaste či Rex Club v Paríži...

Aktuálne vlastní Tony Thomas až 10 labelov (najvýznamnejšie sú Cubic records a New Era Recordings), ktoré pokrývajú žánre od všetkých houseových štýlov cez techno až po úplný chillout a ambient. Preto je aj Tony známy ako veľmi variabilný dj, osobnosť schopná hľadať nové cesty a možnosti hudobného vyjadrenia.

Tony Thomas

Diome (vivacity.CZ)

V r. 1997 sa stal residentem parties LE FUNK HOUSE NIGHTS @ Divadlo pod lampou, Plzeň, cestoval jako člen dj teamu le Funk po klubech Čech a Moravy, od roku 1999 resident klubu Mazaný Králíček, Plzeň. V r. 2000 účast na Red Bull Music Academy – Dublin, Irsko, stává se členem bookingu Futurebeat.cz.

DiomeV r. 2001 vzniká projekt SAX ‚O‘ PHONO spolu se saxofonistou Ivanem Myslikovjanem, zahajuje residentní noc SAX ‚O‘ PHONO @ Mecca, Praha, a stává se produkčním klubu Divadlo pod lampou. V r. 2002 se účastní festivalu COLOURS OF OSTRAVA, je spoluzakládající člen produkční a bookingové agentury Boo-kings, v r. 2002 – 2003 residentem party DEEPIN @ House of Blues a In Spiral, Plzeň, od r. 2003 residentem party JAZZDA @ In Spiral, Plzeň, představuje se na festivalu ROCK FOR PEOPLE. V r. 2004 se účastní festivalu SUMMER OF LOVE, v r. 2004 – 2005 residentem série benefičních parties SPACEBOX, vystupuje s Milošem Vacíkem z kapely Sluneční Orchestr.

V r. 2005 vystupuje ako moderátor pořadu BEZ FILTRU, Český rozhlas Plzeň, stáva sa residentem party WESTHOUSE @ Houseboat Bukanýr, Praha, vystupuje s Michalem Pavlíčkem (Pražský Výběr) & Zdeňkem Bínou (-123 minut), stáva se členem bookingu Vivacity.

Zajímavé party a festivaly: Sci-fi, Raving, Demonica, Future 2 Stars, Retroshine, Komasutra, Mani.Fest 1 & Mani.Fest 2, X-Massive, Bikiny 2003 & 2004, Spacebox, etc. (Plzeň), French Connection @ Radost FX & Le Clan, Popelka @ Roxy, Wow! @ Cross, etc. (Praha), Mayday, Oficiální lounge Mezinárodního filmové festivalu 2001, 2002, 2003 (Karlovy Vary), Campostella, Kingsize (Ústí nad Labem), Colours of Ostrava (2002), Rock for People (2003), Summer of Love (2004), Sunset (2003 & 2004)

Support: Sébastien Léger, Eric Rug, Stacey Pullen, Duncan Forbas, Christian Boreé, Daniel Benavente, Wighnomy Brothers, Heiko Laux, Mike Shannon, Dave Brooks, Future Loop Foundation, Xaver Fisher Trio, Loop, Ecstasy of Saint Theresa, Floex, etc.

Dj BigFish (bigfish.SK)

Aktívne sa venuje djingu od konca roku 2000.  V tom roku si kúpil prvý vinyl a stal sa doživotne závislý na tom, čomu podľahlo už toľko ľudí predtým Cesta ku gramcom však začala už niekde na strednej počúvaním synthipopu, new wave a starého dobrého Kraftwerku... Práve cez takúto hudbu sa dostal k elektronickej tanečnej hudbe a predovšetkým k housu. V roku 2001 si spolu s kamarátom založili booking No_compromizes a zorganizovali zopár regionálnych akcií v okolí Senice, odkiaľ pochádza. V tej dobe si hovoril Snip a djsky sa pohyboval na pomedzí deep-techhousu. V roku 2001 a 2002 si zahral vo viacerých kluboch po celom Slovensku, viackrát na senickom Paradogu s Djs ako Javas, Biji, Koki, Shaker J, Baltazar, atd…

V roku 2003 s djingom dočasne sekol, po skončení VŠ však odcestoval do Londýna a tam načerpával nielen atmosféru mesta a klubov, ale hlavne vymetal djské shopy. Po návrate sa stal už pod menom BigFish spoluorganizátorom pravidelnej akcie Back2Basics v skalickej Orlovni a práve tam si zahral napr. s djmi ako Pat Heart, Haberland, Junior alebo Palko Facetku.

V súčasnosti škatulkuje svoje hranie do krabičky “deepelectrominimalhouse,” ale nebráni sa ani vplyvom progressive

Aktual Top 10 (bez poradia):
01. phonique- closer groove
02. aril brikha- berghain
03. badmouth- anymore (phonique remix)
04. trentemoller- moan (trentemoller remix)
05. jamie anderson- time is now (radio slave panorama garage remix)
06. martin buttrich- full clip
07. gui boratto- mr decay
08. steve bug- wet
09. einzelkind- bonnieland
10. noze- remember love

BigFish

ElectroSoundSystem (exit.SK)

Rezidenti košického klubu Exit si získavajú čoraz väčšiu obľubu u miestnych clubberov. Žánrovo inklinujú k rôznym houseovým podobám od electra po progressive. Ich sety nájdete na stránke www.exit.sk

14. 4. 2007 - FA FRESH clubbing tour

Exit club, Košice

lineup:
TONY THOMAS (cubic records/new era records_UK)
Diome (vivacity_CZ)
BigFish (sk)
Electro Sound System (sk)
Visual by Kufrik Brothers

info:
Bav sa na jedinečnej párty a vyhraj v súťažiach o lístky, kozmetické balíčky od partnerov turné FA a Got2be a tričká od NorioHouseStyle.
Navyše v deň párty od 13.00 do 18.00 ťa pozývame do klubu Exit na bezplatnú prezentáciu špičkovej dj techniky Pioneer, autotunningu Pioneer a Bose Multimedia.

web: www.freshparty.sk

entry: 149,- Sk

Fa Fresh

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch