Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

INFRATECH OSEM - Ponorka Kežmarok

Drahé dámy, milí páni, fanúšikovia dobrej elektroniky. Po takmer dvoj-ročnej absencii a odmlke svižnejších beatov a hutných basových liniek v priestoroch kežmarskej alternatívnej PONORKY je nám potešením a cťou ohlásiť nasledujúci event!

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 21.03.2007 - 18:27

+++

Drahé dámy, milí páni, fanúšikovia dobrej elektroniky. Po takmer dvoj-ročnej absencii a odmlke svižnejších beatov a hutných basových liniek v priestoroch kežmarskej alternatívnej PONORKY je nám potešením a cťou ohlásiť nasledujúci event!:
INFRATECH OSEM

+++

31.3.2007, 21:00 alternatívny priestor PONORKA, Kežmarok
vstup: 50sk v predpredaji/online na
www.ticket-art.sk a v kníhkupectve ALTER EGO v Kežmarku/, 70sk na mieste

+++

lineup:

PARALLAX DJs/stepan + kodex live projekt, shoprecords.sk, MT
LaTECH/djlatech.tk, raccrew.sk, ZM
Nedumaj a Jedz
/maximal + squall, muka, ta3on.sk, TA3 + KK

+++

 O čo pôjde, alebo stručne o účinkujúcich:

PARALLAX DJs

Projekt PARALLAX DJs vznikol spojením dvoch martinských djov STEPANa a KODEXa za účelom spoločného hrania. Ďalším dôležitým krokom v spolupráci bolo založenie vinylshopu S-RECORDS v Martine, ktorý funguje už len na internetovej doméne www.shoprecords.sk. V priestoroch tohoto vinylshopu začali chalani pomaly produkovať svoje vlastné skladby, ktoré sa štýlovo pohybovali medzi minimalom a technom. V súčasnej dobe vymenili taniere gramofónov za hudobný software a hardware a venujú sa už len vlastnému produkovaniu.

Download> KODEX - Promo Set vol.1

LaTECH

Jeho začiatky s DJingom siahajú až do roku 2002. vtedy ako 16-ročný začal vnímať hudbu, na svojej prvej párty ako niečo, čo ho posúva úplne iným smerom... Bola to jeho prvá techno party v Nových Zámkoch, kde to celé začalo... Tam počul po prvý krát ozajsné TECHNO. V tú noc zistil, že čo to je rýchla svižná hudba....Začal hrávať latino techno cez tribal až sa postupne dopracoval k Hard Technu a Schranzu, v ktorom počul väčšiu energiu hudby. Zaoberá sa aj tvorbou vlastnej produkcie, ktorú ale zatial nepresadzuje pri hraní... viacmenej sa zaobera remixami skladieb. Jeho srdcovou záležitosťou, ktorá ho oslovila bol track od Jeffa Millsa – The Bells. K prvému hraniu sa dostaval rýchlim tempom, ale vzhladom na to,že v jeho okolí nie je vytvorená dostatočná techno scéna, tak sa snaží presadiť v iných mestách. Za ten krátky čas si stihol zahrať s Djmi hviezdami ako sú napr. : BALTHAZAR /bulharsko/, TOKY, BREETH, ENERGY X, GALA, MISS RODEZ, SEPROMATIQ, HOGAR, IAN FUZZY /cz/,GREEN T, S.SMITH, KURPI, STEREO, EIWEN, YOSHI, ROBBIE a veľmi veľa iných znamich i menej známejšich djov... Vzhľadom na jeho vek a dĺžku jeho hrania za gramofónmi sa rýchlo dostal do povedomia cluberov svojimi namixovanými setmi... Nezabúda ani na ostatné elektronické štýly: DnB, House, Hip-Hop, Electro, ktorými sa zaoberá iba pasívne počúvaním... (zdroj: raccrew.sk)

info> www.djlatech.tk, www.raccrew.sk

Nedumaj a jedz

Maximal

Mladý DJ žijúci v Tatrách. Elektronická hudba ho zaujíma už od tínejdžerských čias. Vtedy to však bolo skôr komerčnejšieho poňatia. So slovenskou techno scénou sa prvý krát stretol na jednej akcii vo svojom bydlisku v roku 2002. Odvtedy mu táto hudba akosi prirástla k srdcu a stal sa pravidelným návštevníkom tanečných párty v rôznych podtatranských kluboch. DJ-ingu sa venuje od roku 2004. Spočiatku to bolo len mixovanie cez počítač na tzv. chatovačkách. Na jeseň roku 2004 sa však rozhodol, že by možno skúsil hranie z platní a tak si kúpil svoje prvé dosky. Na začiatku ho oslovila predovšetkým razancia a rýchlosť, ktorá sa schováva v odrodách techna, ako sú schranz a hard techno. Boli to dosky najmä od Rusha, Svena Wittekinda a Roberta Natusa. Postupom času však nachádza čaro v pomalších beatoch a svoju pozornosť začal venovať groovy a tribal technu. Vo svojom bydlisku sa podieľa na oragnizovaní menších akcií, na ktorých hráva v prevažnej väčšine tieto štýly. Občas však zvykne aj pritvrdiť. V budúcnosti by možno vyskúšal aj techhouse alebo house.Squall

Squall je mladý, ambiciózny DJ a producent z Kežmarku. Z elektronikou skôr komerčného charakteru sa zoznámil približne vo svojich 11 rokoch životky... Až v lete 2002 dosť nezvičajne a nečakane objavil jeho duši a telu blízky sound - TECHNO. Vtedy mu učarovala atmosféra parties, energia, vtedy ešte netradičnosť, hlavne rýchlosť a odlišnosť TEJTO hudby na akcii v ešte vtedy fungujúcej Popradskej Elektrárni... Táto udalosť poznačila jeho vnímanie muziky celkovo... Tu sa zúČastnil posledných:[] legendárnych parties s názvom "TECHNOLOGIA". Na jar 2003 sa začal aktívnejšie a častejšie zúčastnovať na akciá usporadúvaných zväčša domácim Palkom Facetkom, počúvať začal už len zväčša TECHNO sety od rôznych DJs. Postupom času sa upevňoval a rástol jeho vzťah k TEJTO hudbe. Po krátkej dobe nato sa začal zaujímať o viac ako len počúvanie TEJTO hudby. Asi v treťom mesiaci roku 2003 si obstaral prvý komponovací softvér... Začal experimentovať so zvukmi a skúšať niečo jemu vlastné vyprodukovať. Na počiatqu sa v tomto prikláňal len k štýlu TECHNO. Koncom leta 2oo3 ho viac oslovili i ostatné štýly elektroniky a začal sa produkčne zaoberať aj týmito štýlmi, ako boli predovšetqým LISTENING /minimal, ambient, experimental, atĎ/ a HAUZ/okrajovo/. Po tomto štádiu nasledoval jeho záujem o DJing, začal skúmať ako TO vlastne všetqo funguje. Svoju Prvú dosku si kúpil na jar 2004 /boriqua tribez-senzual EP-body 004/. Každým dňom vzrastala jeho túžba postaviť sa za mix a gramofóny. Tento sen sa mu splnil v lete 2004 na jednom Košickom nemenovanom byte/TomRoman;]/. Dosky začal točiť po boku tohto fajn týpka, spomínaného TomRomana/Sphygmus/... Po pol roku účinkovania v košickom Sphygmuse odchádza do novopečeného ta3onu/01.2005/, ktorý ho zastrešuje dodnes:] Je členom vlastného produkčného projektu Electric_Souls, kde prezentuje svoju hudobnú tvorbu. Ako DJ Hrá a preferuje tvrdšie a rýchlejšie beaty, Avšak Zaujímajú ho a v jeho setoch je možné počuť všetky odnože TECHNA od MINIMALU až po HARD... Do ďalekéHo budúcna plánuje začať popri klasickom hraní aj s "LIVE ACT" hraním... (zdroj: ta3on.sk)

download> loop1 a loop2
info> www.ta3on.sk

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch