Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

micro.Wilsonic už tento týždeň

micro.Wilsonic 2008 už tento týždeň

V piatok 18. apríla sa v bratislavskom PKO odohrá micro.Wilsonic. Zaujímavý priestor a zaujímavá hudba je to, čo vám prinesie stretnutie s Michaelom Fakeschom, Hexstatic, DJ Foodom či Boy 8-Bitom.

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 14.04.2008 - 14:00

Ak máte radi tanečnú párty s myšlienkou, o týždeň vás s radosťou privíta pripravený Pekáč.

Wilsonic však chce byť vždy o krok vpredu. Reflektovať budúcnosť neznamená len vyberať to najzaujímavejšie zo svetovej hudby, znamená to aj klásť dôraz na prípravu vystúpení a komfort návštevníkov. V neposlednom rade sa to týka aj predpredaja lístkov.

Preto vám festival Wilsonic i jeho aprílový predskokan micro.Wilsonic prinášajú unikátnu možnosť zakúpiť si lístok prostredníctvom Print@Home priamo na stránke festivalu na adrese www.wilsonic.sk. V duchu hesla Reflecting future Wilsonic ako prvý festival na Slovensku ponúka vo vlastnom internetovom obchode inovatívnu ideu Print@Home. Stáva sa tak prvým a zatiaľ i jediným slovenským festivalom, ktorý dokáže prísť až ku svojim budúcim návštevníkom. Koncept Print@Home totiž pozostáva najmä z možnosti vytlačiť si lístok doma na vlastnej tlačiarni. Jednoduché.

Myšlienka prísť k fanúšikom ešte bližšie v sebe spája nielen nápad, ale aj technologický skok. Už sa nemusíte presúvať do kamennej predajne. Stačí si len doma vytlačiť čiarový kód, ten priniesť na festival, kde ho prečíta čítačka kódov. Následne ho zablokuje. Tým sa zabráni, aby sa váš lístok mohol vyskytnúť duplicitne. Preto tiež platí, že svoj individuálny kód treba strážiť. Prvý unikátny kód prečítaný prístrojom na bráne bude považovaný za lístok. Aj keby ste si jeden kód vytlačili viac ráz, vždy bude považovaný len za jeden vstup.

Ako získať lístok prostredníctvom systému Print@Home? Stačí na www.wilsonic.sk vyplniť individuálny formulár, ktorý slúži výhradne pre technické potreby Wilsonicu a nebude nikde publikovaný. Následne kliknúť na kúp online, vybrať si menu, v ktorej chcete platiť, počet vstupeniek a pre koho ich kupujete. Ak ste zákazník O2, po zadaní telefónneho čísla máte možnosť získať 10% zľavu na dve vstupenky. Následne zadáte spôsob platby. Pre klientov slovenských bánk je tu služba TatraPay, VUBPay, SporoPay či OTPPay. Print@Home si rozumie i s medzinárodnou službou PayPal. Samozrejme, každý držiteľ kreditnej karty spoločností VISA a MasterCard môže zaplatiť aj s ich pomocou, ale len s MasterCard neplatíte servisný poplatok za platbu kartou. Po zaplatení si lístok už „iba“ vytlačíte.

Môžete tak na vlastné oči vidieť, prečo micro.Wilsonic spĺňa všetky požiadavky hesla Reflecting future. Okrem zaujímavých a progresívnych interpretov prináša i technologické inovácie. Wilsonic a micro.Wilsonic sú totiž moderné podujatia, ktoré si zakladajú na svojej blízkosti k ľuďom.

Preto 18. apríla bratislavské PKO roztancuje dobrá hudba naservírovaná s dôrazom na detaily.
Ak chcete vedieť, ako to znie, príďte sa pozrieť na Michaela Fakescha s Tapprikkom Sweezeem, DJ Fooda, Hexstatic, Boy 8-Bita, Even The Hills Have Eyes či Foolk. Malé a veľké, domáce a svetové, inovatívne a rešpektujúce kvalitné hodnoty. To všetko prinesie micro.Wilsonic.

micro.Wilsonic je síce predskokanom festivalu Wilsonic, nie je však menej. Počas roka prináša niekoľko ďalších príležitostí stretnúť sa s tým najzaujímavejším z oblasti advanced & electronic music. Svojou unikátnou dramaturgiou a nepodliehaním masovému vkusu je podobne ako festival Wilsonic zárukou kvality.

mictro.Wilsonic 2008 @ PKO
mictro.Wilsonic 2008 @ PKO

Zdroj: Wilsonic

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch