Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

NuDance_FM Zub profily DJov

NuDance_FM 24.1.2009 profily DJov

V sobotu 24. januára sa na akcii NuDance predstaví kapela zZub a.k.a. VATA a štyria DJs. Je na čase predstaviť si ich bližšie.

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 21.01.2009 - 12:01

zZub a.k.a VATA


Myšlienka spojiť spontánnosť a dynamiku akustickej hudby s modernými beatmi a atmosférou súčasnej elektronickej produkcie žije v hlavách protagonistov už dlhší čas. Martin Janočko (drums) a Boris Maťko (guitar synth) si ju prinášajú z pôvodnej kapely zZub a hľadajúc svoju autorskú výpoveď sa rozhodli obohatiť akustický sound živým kontrabasom zosobnenom v Jurajovi Valenčíkovi - double bass.

Ich skladby sa nedajú škatulkovať, pretože ich zvuk je rozmanitý, od jugle, dnb, grime, dubstep, UK garage, jazz či hip hop.

Viac info na webke myspace

 

BREAK!FAST


Začal v 2004 vystupovať na verejnosti ako houseový DJ, časom sa však dostáva k veľkému množstvu nového zvuku a zapáči sa mu lámanie beatov. Momentálne ťaží z pestrosti súčasnej hudobnej produkcie a zameriava sa v prvom rade na okrajové žánre ako breakcore, dubstep, no rád si zahrá aj na listeningovej akcii. V súčasnosti robí dvorného DJa zoskupeniu Vata.

link na dubstepovy set z decembra

top 5
1. Scuba
2. Appleblim
3. Martyn
4. Breakage
5. Ramadanman

Viac info na webke myspace

 

SETTLER


Settler sa zapocuval do elektronickej hudby este na zakladnej skole, co bolo pred desiatimi rokmi, ked bol este v siedmej triede..Zo zaciatku to bol hlavne hardcore a trance, neskor prislo na rad techno... Uz v roku 2000 spustil so svojim vtedajsim kolegom djom Terrorainom pravidelne party v klube Rock Pub pod nazvom In Da Mix... Hraval techno, no po dvoch rokoch ho to preslo a ucaril mu drum and bass... Na lamanych beatoch funguje doteraz. Zahral si na viacerych akciach s djs ako su Zybex, Fezry, A-Negativ, Boness, MC Omar, Smote, Romana alebo Reverb. Spolu s djom Dustmanom hravaju pravidelne kazdy mesiac v klube Drumatika. Dj Settler si zahra ako liquid dnb tak aj dramik tvrdsieho razenia, ci uz neurofunk ci tech step. Medzi jeho oblubene vydavatelstva patria Hospital records, Ganja records, CIA, Citrus records, Ram, Syndrom audio, Algorhythm. Ma aj svojich favoritov : Ed Rush, Optical, Logistics, London Elektricity, Couterstrike, The Upbeats, Nightwalker...

Mixovaný set stiahnete tu

Viac info na webke

 

F@TSOUND

 

Dj a organizátor akcií lámaných beatov NuDance (drum&bass, dubstep, breakbeat) v popradskom klube Rock Fabric. Elektronickej hudbe začal holdovať v roku 2003, kedy navštívil mnoho akcií a prešiel viacerými štýlmi až úplne podľahol čaru lámaných beatov. Melodické tracky strieda s energickým, tvrdým a temným soundom. Na akciách sa snaží vytvoriť silnú atmosféru gradáciou, striedaním a prelínaním viacerých subžánrov drumu, nevynechá tvrdší tanečnejší dubstep a breakbeat.

Obľúbení producenti – Break, State of Mind, Cause4Concern, Sub Focus, Commix, Black Sun Empire, Audio, Future Prophecies, Prolix, DC Breaks, Chase&Status, Inside Info, Calyx&Teebee, Jade, Demenia&Rregula ...

Viac info na Myspace

Mixovany set pre NuDance stahujte TU

 

DELIQUENTZ


K elektronickej hudbe sa dostal koncom 90tych rokov. Najprv mu ulahodil zvuk trance a neskôr prešiel cez uk garage k dnb, ktorý mu vyhovuje najviac. K platniam sa dostal v priebehu minulého roka a zahral si na niekoľko súkromných akciách. Jeho zvuk balancuje na hranici neurofunku a techstepu.

Obľúbení producenti – Noisia, Break, Mindscape, Sleepers, Ebk, N-Phec

Autor: GeorGo

Zdroj: NuDance

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch