Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

Progress Your Mind @ 07.04.2007 - Rozhovor s Jose Amnesia a Jennifer Rene

Cez víkend sme pár otázkami vyspovedali hlavných aktérov blížiacej sa Progress Your Mind, ktorá bude 7.4. v bratislavskom Dopleri…

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 02.04.2007 - 08:11

Jose Amnesia: „Spolu prežijeme úžasnú noc a zaspievate si Louder spolu s Jennifer!

Jennifer Rene: “Nemôžem sa dočkať!“

Jennifer ReneAhoj, zdravíme do Talianska! Prijal si pozvanie do Bratislavského klubu Dopler. Čo vieš o slovenskej hudobnej scéne? Spolupracuješ, či komunikuješ s niekým odtiaľto, prípadne zo susedných štátov?

Jose : Pozdravujem Slovensko! Pred časom som mal to potešenie stretnúť slovenského DJa a producenta Milana Lieskovskeho, ktorý mi ukázal krásy svojej krajiny a takisto aj aké zanietenie vkladá do budovania progressive trance scény na Slovensku. Som rád, že môžem prijať pozvanie vystúpiť spolu s Jennifer v nasledujúcej edícií eventu Progress your mind. Áno, mám niekoľko priateľov aj v Poľsku a očarilo ma, ako rýchlo sa trance scéna rozrástla za posledné roky v celej východnej Európe.

Zdravíme Jennifer Rene! Sme veľmi radi, že budeme hosťovať také meno. Naviac aj s dj setom. Ako často takto vystupuješ a aké sú tvoje pocity z tejto kombinácie?

Jenn : Ahojte všetci! Som veľmi nadšená a šťastná, že som dostala takú príležitosť vystúpiť na Slovensku. Toto bude môj prvý gig s Josem, na ktorom vystúpim naživo. Myslím si, že to bude skvelá show. Spevácke vystúpenie sprevádzajúce Dja je vynikajúci spôsob, ako vniesť pestrosť a rozmanitosť do show.

Hráváš radšej sám ako „dj-only“, alebo máš radšej spoločné live acty, ako bude ten nadchádzajúci spoločne s Jennifer?

Jose : Myslím si, že set obohatený o živé vokály povzbudí celý event a umožňuje ľuďom priamy kontakt s umelcami, ktorí sa na skladbe podielali.

Ako ste sa s Josem zoznámili? Kedy vznikla vaša spoločná spolupráca a za akých okolností?

Jenn : S Josem ma zoznámil asi pred rokom náš spoločný priateľ Arturo Bonetti. Vedel, že by som chcela spievať a že Jose hľadá vocalistku. Skontaktoval nás a výsledkom je „Louder“ história.
 
Ako si našiel Jenn a čo ťa viedlo k nadviazaniu kontaktu práve s ňou?

Jose
: Zábavne na tom je, že som skôr stretol jej hlas ako Jenn samotnú. Náš spoločný priateľ mi dal vypocuť niektoré jej vokály a mne sa zapáčili tak veľmi, že demo na Louder bolo hotové skôr ako som mal šancu hovoriť s ňou prvýkrát. Dnes už sme v kontakte viac ako rok a náš ďalší singel Wouldn’t change a thing bude nasledovať Louder na Armind.

Jose Amnesia
 
Láka ťa spojenie dj-setu a tvojho vokálového vystúpenia natoľko, že by si chcela založiť projekt, ktorý by takto vystupoval, nahrával albumy apod.?

Jenn : Zbožňujem vystúpenia a to je to, čo plánujem v budúcnosti robiť častejšie. Je úžasné vidieť speváka a producenta na jednom vystúpení a predviesť svoju prácu naživo pred publikom. Je to presne to, s čím by som rada pokračovala ďalej s Josem. V tomto čase prebiehajú rokovania okolo albumu, a ak by k tomu došlo, promo albumu po celom svete je rozhodne to, v čo dúfam.

Aké máš pocity z úspechu „Louder“? Čakal si to?

Jose
: Áno. Aby som bol úprimný, hneď som vedel, že je to niečo nezabudnuteľné.

Ako často trénuješ a precvičuješ hlas? Máš na to nejaký špeciálny recept?

Jenn : Netrénujem. A pokiaľ nebudem mať problém s výškami, nie som si istá či vôbec budem. Jednoducho spievam. Občas sa ma ľudia pýtajú „Ako robíš Djing? Ako si sa to naučila?“. Je to to isté. Neviem opísať, ako som sa to naučila. Jednoducho to robím. Je to niečo, čo cítim telom a rovnaké je to so spevom. Vychádza to priamo zo srdca.

Na záver tvôj odkaz party people, ktorí sa na „Jose Amnesia feat. Jennifer Rene“ teší a prídu sa pozrieť?

Jose : Poviem len “No tak, príďte sa pozrieť, prežijeme spolu úžasnú noc a zaspievate si Louder spolu s Jennifer!”
 
Tešíš sa na Slovensko? Čo by si odkázala clubberom, ktorí sa chystajú navštíviť tento event obohatený o tento druh vystúpenia?

Jenn : Nemôžem sa dočkať! Skutočne sa teším a hovorila som s niekoľkými ľudmi zo Slovenska na ktorých sa veľmi teším, takisto ako na Joseho a Milana. Na Slovensku som ešte nebola, preto dúfam, že sa naučím veľa o tomto mieste. Toto bude výnimočná noc nielen pre mňa a Joseho, keďže budeme prvý krát vystupovať naživo. Takisto vy sa môžete tešiť na množstvo dobrej hudby. Máme pre vás prichystaný vynikajúci set. Nemôžem sa dočkať, až ho vyspievam celému davu. A to najpodstatnejšie, malo by sa to ľuďom páčiť. Dúfam, že všetci budú odchádzať s úsmevom na tvári. 

Progress Your Mind @ 07.04.2007 Dopler Club

Prievozská 18, Bratislava

Jose Amnesia
/ITA/ LIVE with Jennifer Rene /USA/, Milan Lieskovsky /SK/, Stame&Mikhael /SK/

Dance Arena: 200.- Sk
VIP Arena: 400.- Sk

21:00 – 05:00

Progress Your Mind

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch