Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

Red Bull Music Academy 2008 v Barcelone!

Red Bull Music Academy 2008 @ Barcelona

Red Bull Music Academy (RBMA) je medzinárodné stretnutie pre všetkých hudobníkov, producentov, fajnšmekrov, Djov, alebo MCs, bez obmedzenia veku, žánru, pohlavia, farby pleti, profesionality,..

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 21.03.2008 - 00:00

Zbystri, ak chceš získať nové skills, spoznať nových ľudí s obdobnými záujmami, ambíciami, alebo sa konfrontovať s ľuďmi, ktorých mená poznáš z etikiet platní vo svojom kufri, alebo z vysielania svojho obľúbeného rádia. Každý rok je z viac ako 2000 prihlášok z celej galaxie vybraných 60 talentovaných ľudí do dvoch 14-dňových workshopov. Tí sa potom zúčastňujú prednášok svetových legiend a samostatnej (spolu)práci v štúdiách pod vedením skúsených majstrov zvuku.

Predchádzajúce Akadémie sa odohrávali vo svetových metropoliach, ktorým je hudba hocičo možné, len vzdialená nie. Mestá ako Dublin, Berlín, Londýn, New York, Kapské mesto, Rím, Seattle, Melbourne Sao Paulo alebo Toronto hostili hudobných nadšencov z celého sveta. Tento rok budete zbierať plody vašej práce v jednej z najkreatívnejších metropolí. Tam, kde kluby svetovej úrovne zatvárajú až zo západom slnka, kde sa mestský život snúbi s plážovou pohodou. Gaudí, Sónar, La Rambla, Ciudad de puta madre … Sí, mis compaňeros, tento rok sa Red Bull Music Academy bude konať v Barcelone!!!

Red Bull Music Academy
Red Bull Music Academy

Čo všetko treba absolvovať, aby si stal jedným z ktorých aplikačná prihláška sa dostane na stôl pred porotcov v RBMA Headquarters v Kolíne?

Nuž, Soniclab v Bratislave je ten priestor, kde sa dňa 4. Apríla 2008 o 21.00 bude odohrávať info session. Príď do priestorov na Obchodnej 2, ocheckuj situáciu, podmienky a možnosti RBMA. Daj pokec na danú tému so slovenskými ex-účastníkmi Red Bull Music Academy, ktorý jej pohodovú atmosféru zažili na vlastnej koži. Po príjemnom posedení na koberčeku bude nasledovať kalba. Za gramofónmi budú za sprievodu MC LinDee od súmraku do úsvitu stáť: Junior, Sani, Machine Funck (CZ), a svieži slovenský projekt Isobutane. Takže bacha!…

Aplikačná fáza Akadémie tento rok štartuje 14. marca a končí 5. mája 2008.
Každý, kto má záujem zapojiť sa do tohtoročnej Akadémie v Barcelone, musí zvládnuť jednoduchú procedúru. Vyzdvihnúť CD vo svojom obľúbenom vinylshope, alebo u MR.X, ktorý Ti rád a s úsmevom na perách prihlášku pošle poštou. V týždni od 17. marca si môžeš prihlášku stiahnuť aj na ni63ie uvedenej oficiálnej webstránke. Vyplnený formulár spolu s mixovaným CD alebo výberom autorskej hudby a dvomi aktuálnymi fotografiami pošli s pečiatkou pošty nie staršou ako 5. mája 2008.

Z poslaných prihlášok bude vybraných 60 vyvolených, ktorých autori budú pozvaní na wotkshop do Barcelony. Letenku a ubytovanie hradí Red Bull Music Academy!!! Life can be so groovy.

Začni už teraz rozmýšľať, či ti vyhovuje viac Term 1 (21. september – 3.október) alebo Term 2 (12. október – 24. október).

Do 14. júla 2008 budú všetci záujemcovia oboznámení s výberom, teda či balíš kufre, alebo to dal niekto iný. Pokiaľ si už pokúšal/a šťastie v minulých rokoch, tak to moc nerieš a skús to znovu! Podľa skúseností mnohých účastníkov, skúšať sa vyplatí.

Bližšie informácie nájdete na webe www.redbull.sk/redbullmusicacademy, alebo na www.redbullmusicacademy.com a radi vám tiež poskytnú informácie Mr.X Robo ‚Junior‘ Brieška a Lindee Hammelová

Zdroj: RBMA

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch