Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

SMS a MMS z festivalu Bažant Pohoda ZADARMO!

SMS a MMS z festivalu Bažant Pohoda ZADARMO!

Bezplatné SMS a MMS správy svojim priateľom a blízkym budú môcť posielať zákazníci O2 počas festivalu Bažant Pohoda z trenčianskeho letiska. Neobmedzené množstvo bezplatných SMS a MMS môžu posielať do všetkých sietí počas celej doby trvania festivalu, ktorý sa uskutoční v dňoch 18.-19.7.2008

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 19.06.2008 - 00:44

Posielanie SMS a MMS bude bezplatné len pre tých zákazníkov O2, ktorí budú v momente odosielania správy prihlásení na sieti O2 v areáli festivalu Bažant Pohoda (na displeji mobilného telefónu sa zobrazí informácia o sieti v podobe „SK-O2" alebo „SK-06"). Ak chce mať zákazník O2 stopercentnú istotu, že za SMS a MMS odoslané z festivalu Bažant Pohoda nebude platiť žiaden poplatok, stačí, keď si v telefóne nastaví zobrazenie celulárnej informácie. V takom prípade sa mu po prihlásení do siete O2 v areáli festivalu objaví na displeji aj slovo „Pohoda". Správa sa zobrazuje iba po obmedzenú dobu.

Nastavenie zobrazovania lokálnych správ v mobilných telefónoch:

NOKIA
Menu - Nastavenia - Nastavenia telefónu - Zobrazenie celulárnej info - zapnuté

SIEMENS
Správy - Nastavenia - LS-služby - zakliknúť príjem - zakliknúť automat. Zobrazovanie Lokálne správy
Tema ID: 050
Meno: ľubovoľný, napríklad "LS O2"

ALCATEL
Alcatel 735 - Osobné nastavenia - Nastavenia - Služby - Siete - Inform. Siete - príjem kompletný
Alcatel OT 320 - Menu - Služby - Siete GSM - SMS CB - príjem úplný

SAMSUNG
Správy - Vysielanie - príjem - Info o bunke

ERICSSON (SONY ERICSSON)
Správy - Oblastné informácie - príjem zapnutý - inform. bunky zapnutá
Pošta - Možnosti - info oblasti zapnuté

PANASONIC
Správy - Informácie sieť - príjem zapnutý

MOTOROLA
Správy - Rozosielanie zapnuté - kanál 050

„Festival, to je predovšetkým množstvo skvelých zážitkov. Teraz môžu zákazníci O2 a ostatní návštevníci zažiť festival viac než naplno a podeliť sa o svoje zážitky aj s priateľmi. To je filozofia konceptu Powered by O2. Ako mobilný operátor im môže O2 zároveň ponúknuť tie najmodernejšie technológie, ktoré na Slovensku neboli doteraz ešte na hudobných festivaloch nikdy použité," uviedol René Parák, hovorca spoločnosti Telefónica O2 Slovakia.

Festivalový Mobile Guide

Okrem možnosti posielať SMS a MMS z festivalu zadarmo prináša O2 pre návštevníkov festivalu Bažant Pohoda aj nové technológie a služby, ktoré zvýšia komfort návštevníkov festivalu. V blízkosti O2 Bubble stanu nájdu návštevíci tzv. Bluetooth zónu, v ktorej pomocou tejto technológie môžu získať praktické festivalové informácie priamo do svojich telefónov. Mobilný festivalový sprievodca, tzv. "Mobile guide", bude obsahovať program jednotlivých scén i prehľad umelcov s aktívnymi wap linkami. Stačí, ak priamo na festivale navštívia Bluetooth zónu a zapnú si Bluetooth v ich telefóne.

SMS Reminder

Službu SMS Reminder môže využiť naozaj každý, bez ohľadu na typ mobilného telefónu. Stačí, ak navštívi stránku www.o2active.sk a v SMS Reminderi označí ľubovoľnú časť programu festivalu, ktorú si nechce nechať ujsť. O2 mu ju potom na trenčianskom letisku pripomenie zaslaním informatívnej SMS správy priamo do jeho telefónu.

BeeTagg súťaž

Mobilný operátor O2 pripravil pre návštevníkov festivalu Bažant Pohoda súťaž, ktorá využíva ďalšiu z mobilných technológií - BeeTagg. Tá umožňuje „čítanie" kódov/taggov mobilným telefónom so zabudovaným fotoaparátom. Zosnímaním kódu sa používateľovi odhalí v kóde ukrytá informácia - napríklad wap linka s ľubovoľným obsahom (fotkou, videom, textom, webovou stránkou a pod.). Stačí mať v telefóne fotoaparát a cez internetový prehliadač sa pripojiť na stránku http://get.tagg.cz. Na tejto stránke si môže každý bezplatne stiahnuť a inštalovať čítačku BeeTagg Reader. Tá pomocou fotoaparátu v telefóne umožní čítať tzv. BeeTagg kódy, za ktorými sa skrývajú kvízové otázky. Na autorov správnych odpovedí čakajú výhry v O2 Bubble stane. BeeTagg kódy budú rozmiestnené po celom areáli festivalu.

O2 Bubble stan

V O2 Bubble stane nájdu návštevníci festivalu takmer všetko - oddych, zábavu, súťaže a výhry, relax zónu s občerstvením a služby mobilného operátora O2. Pracovníci O2 sú tu pripravení poskytnúť aj odbornú technickú pomoc. Návštevníci môžu využiť možnosť dobiť si kredit a zakúpiť si predplatenú kartu. K dispozícii budú aj stojany na dobíjanie mobilov.

 

Vstupenky

O2 ako Hlavný partner festivalu Bažant Pohoda 2008 ponúka všetkým svojim zákazníkom vstupenky v predpredaji so 100,-Sk zľavou z aktuálnej ceny. Navyše, vstupenky si môže zákazník kúpiť v ktorejkoľvek predajni O2 na Slovensku. Každý zákazník O2 má nárok na dve zľavnené vstupenky, pokiaľ ich kupuje naraz.

Všetky tlačové správy spoločnosti Telefónica O2 Slovakia je možné nájsť na našej webstránke: www.sk.o2.com.

 

O spoločnosti Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.
Telefónica O2 Slovakia vstúpila na slovenský trh mobilných operátorov rozhodnutím výberovej komisie Telekomunikačného úradu SR zo dňa 25.8.2006. Licencia zahŕňa práva na používanie frekvencií GSM 900 MHz, GSM 1800 MHz, UMTS a 28/29 GHz po dobu 20 rokov na účely poskytovania telekomunikačných služieb v Slovenskej republike. Spoločnosť spustila svoju komerčnú prevádzku 2.2.2007. Spoločnosť postupne predstavuje ponuku pre celé spektrum zákazníckych segmentov. V rámci medzinárodnej skupiny Telefónica patrí Telefónica O2 Slovakia k skupine Telefónica Europe.

O spoločnosti Telefónica Europe
Spoločnosť Telefónica Europe zahrňuje operátorov mobilných sietí vo Veľkej Británii a Írsku aj integrovaných operátorov pevných a mobilných sietí v Nemecku a Českej republike. Všetci títo operátori sa svojim rezidenčným zákazníkom prezentujú pod značkou Telefónica. Telefónica Europe je vlastníkom 50 % podielu v spoločných podnikoch Tesco Mobile vo Veľkej Británii a Tchibo Mobilfunk v Nemecku. Zároveň je tiež 100% majiteľom spoločnosti Be, vedúceho poskytovateľa širokopásmových služieb vo Veľkej Británii. Do skupiny patrí aj operátor fixných a mobilných služieb na ostrove Man - spoločnosť Manx Telecom.
Telefónica Europe patriaca do skupiny Telefónica sídli v Slough v Veľkej Británii, má okolo 40 miliónov zákazníkov fixných a mobilných služieb.

O spoločnosti Telefónica S.A.
Telefónica je z hľadiska trhovej kapitalizácie jednou z najväčších telekomunikačných firiem na svete. Svoje obchodné aktivity zameriava predovšetkým na trhy pevnej a mobilnej telefónie, pričom za kľúčový nástroj pre rozvoj oboch považuje širokopásmové pripojenie.

Spoločnosť vo významnom rozsahu pôsobí v 23 krajinách a má viac ako 212 miliónov zákazníkov.

Všetky akcie spoločnosti Telefónica sú kótované na burze, pričom sa o ne delí viac ako 1,5 milióna priamych akcionárov. Základný kapitál je v súčasnosti rozdelený medzi 4 921 130 397 kmeňových akcií obchodovaných na španielskej burze (Madrid, Barcelona, Bilbao a Valencia) a na burzách v Londýne, Paríži, Frankfurte, Tokiu, New Yorku, Lime, Buenos Aires a São Paule.

Zdroj: O2

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch