Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

SpaceParade 2006 - vyjadrenie organizátora

Ako dopadla tohtoročná SpaceParade v krátkom vyjadrení slovami organizátora ? čítajte v tomto článku ..

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 08.07.2006 - 02:57

Úplne najskôr sa chcem poďakovať za pomoc, pri rannom upratovaní, Peťke, Monike, Anete, jej bratovi Palinovi, Števinovi a Andrejočke - zabezpečenie upratovacej služby mi akosi vypadlo z poznámkoveho bloku a bez Vás by som tam sedel ešte dlho smutný:-)
 
A teraz môžme prejsť k akcii samotnej.
WestBam - Space Parade 2006 (SpaceParade)Tento rok sa nám podarilo zabezpečiť 2 nákladiaky/nebudem písať kamióny:-)/, na ktoré sa asi najviac tešili vybratí go-go denseri z polovice Slovenska. Atmosféra bola výborná, slnko pieklo, a až na nejaké nedorozumenia s "iniciatívnymi", neinformovanými mladými policajtami, prebiehalo všetko podľa plánu. Kamióny brázdili Prievidzu cca 4 hodiny. Ich cesta sa skončila na parkovisku pred Tescom, kde sa na ten "buchot" prišlo pozrieť cca 300 zvedavcov a okoloidúcich/Ked ich bude o dve nuly viac,tak to bude iný masaker!:-)/.

Za kamión, ktorý dorazil až z Bratislavy chcem poďakovať Tomášovi Jančovi a jeho firme Pantheon Technologies, ktorá celú túto "srandu" zaplatila z vlastného vrecka-a neboli to malé peniaze! Respect!
Na kamiónoch si zahrali: Mike Wazowski, Sonny Woods, The And, Athro a dídžeji z Duny a Subclubu/na mená si nespomeniem:-(/.
 
Večerná párty začala s 15-minútovým meškaním, nakoľko sa ešte dolaďovali nejaké technické problémy. Pravdepodobne jednorazový vstup bol príčinou, že areál sa zapĺňal pomalšie ako minulý rok a veľa ľudí posedávalo pred Tescom, ktorému cenami nemôže konkurovať žiaden klub ani diskotéka. Bezprostredná blízkosť Tesca bola hlavným dôvodom jednorazového vstupu.
Určite ste postrehli drobné zmeny v lajnape, ktoré sa týkali dídžejov Carla a Agenta. Carlo sa v pondelok ospravedlnil z pracovných dôvodov. Agent mi volal okolo deviatej, že ho nechcú pustiť cez hranice lebo si v Prahe zabudol pas aj občiansky-stava sa:-) Myslím, že vzniknutú dieru v lajnape adekvátne vyplnili Juris a Vega, ktorí dostali po pol hodine hrania ako bonus:-)

 Kamión - Space Parade 2006 v uliciach Prievidze
 
Technicky bola akcia zabezpečená bezproblémovo, ochranka riešila len zopár roztŕžok a nedorozumení, o ktorých som sa dozvedel až ráno. Bolo vidieť, že ľudia sa prišli baviť a užívali si párty ako najlepšie vedeli. Vonku sa dodržal lajnap a skončilo sa hrať o 6.00, kedy sa zostávajúcich cca 150 ľudí mohlo pridať k stovke, ktorá si užívala posledné tóny techna a techtrensu na druhom stejdži. Akcia skončila o 8.00, čo bolo o hodinu skôr, ako na poslednej Euphorii alebo na prvom ročníku. Akcie sa zúčastnilo celkovo 900 pártypípl, čím sa nám o 50 kúskov nepodarilo zopakovať ani počet z prvého ročníka, z čoho som bol ja osobne trošku sklamaný. Anyway, moja vďaka patrí všetkým, ktorí neváhali precestovať kopec kilometrov, aby si užili tento hudobný maratón.
 
Večerná párty - SpaceParade 2006Hudobne akciu hodnotiť mi neprináleží, i keď priznávam, že som mohol spraviť zámenu na hlavnom stejdži- vymeniť Orbitha za Marcusa Coopera, ktorý by asi lepšie pripravil pôdu hedlinerovi Westbamovi, ktorému sa u nás opäť páčilo:-) Fotky nielen z párty, ale aj z kamiónov a ulíc Prievidze si môžete pozrieť na stránke www.space.sk .
 
Čo dodať na koniec? Ďakujem a See yaa on SpaceParade 2007!
 
text: Palo Matlovič, sc
photos: Vladimir Vanek (www.vdx.sk)

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch