Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

Spiral 24 @ 14.03.2008, World klub, Zvolen

Spiral 24 @ 14.03.2008, World klub, Zvolen

Na piatok 14.3.2008 je naplánované 24. pokračovanie drum&bassovej noci Spiral, tento krát s podtitulom From liquid to hardcore dnb!. Nocou zlomeného beatu vás prevedie poľsko-slovenský lineup od melodického funku až po drum&bass najtvrdšieho kalibru. Kto sa na party predstaví?...

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 03.03.2008 - 17:17

Bada (Pandora Project ) Poland

Bada (Pandora Project ) Poland
Bada je poľský drum&bassový producent a promotér pochádzajúci z mesta Szczecin, ktoré sa nachádza veľmi blízko nemeckých hraníc a Berlína na severe Poľska. Už dlhé roky je prepojený s Poľskou a Nemeckou hradcorovou scénou ktorá ovplyvnila jeho ďalšie smerovanie. Pred pár rokmi sa Bada rozhodol že skončí hrať hardcore a rozhodol sa sústrediť iba na drumandbass a však jeho background silno ovplyvnený práve hardcorom a gaberom zanechal stopy výsledkom čoho sú jeho sety okorenené práve týmto hudobným štýlom. Jeho tracky a sety sú veľmi energické a „tvrdé” určené predovšetkým pre tanečný parket. Bada je mozog a zakladateľ Pandora project. bookingovej a promo agentúry, ktorá sa postupne pretvára na vydavateľstvo Pandora rec. V momentálnej dobe sa pripravuje jeho prvý release na Section 8 rec.


Info: http://www.myspace.com/pandorapl

Nuki (Pandora Project / Drumsilezja) Poland

Nuki (Pandora Project / Drumsilezja) Poland
Mladá talentovaná djka a promotérka s Katovíc veľa rokov prepojená s poľskou dnb scénou. Začala hrať v roku 2005. Na začiatku svojej kariéry sa stala členkou Drumsileja crew s ktorou organizovala cyklus akcii ako Technical Noise a Future Noisev klube Inqubator, Katowice. Nuki sa stala zanedlho jedna z najpopulárnejších djs Pandora Project agency. Vo svojich setoch kombinuje futuristický funky zvuk s technoidným hypnotickým beatom. Supportovala také mená ako npr: Hidden, Eye D, Cooh, Muffler, Audio alebo Materia, ako aj všetkých popredných predstaviteľov poľskej dnb scény.

Info: http://www.myspace.com/nukiii

Marv MC! (H-Revolta!, 457 Lab) Poland

Marv MC! (H-Revolta!, 457 Lab) Poland
Jeden z najoriginálnejších drumandbassových mcs v Poľsku. Kombinujúci melódiu s dynamickým rýmovaním a rozdielnym flowom...aj tieto elementy mu umožňujú „spievať“ do techstepu ako aj liqidfunku. V minulosti pôsobil vo viacerých hardcore, brit-pop či psychadelic – post rock experimentálnych projektoch a kapelách ako gitarista a vedúci spevák. Marv je aj promotér a organizátor drumandbassových „eventov“, jeden z organizátorov Jesie Amen Tour veľmi populárneho predstavenia v Poľsku. Reprezentuje H:Revolta! a 457Lab collective. Ako Mc vystupoval a doprevádzal mená ako npr: Panacea (Position Chrom), Psidream (Nightfall), Dissident (Gamma Ray), Leon Switch (Defcom), Hidden (Killing Sheep) , Eye D (Ruff - tek) , Crisis Loan (Benefit Beats), Vicious Circle (Renegade Hardware), Nocturnal (Renegade Hardware), Spice (Back2Basics), Adam F (Breakbeat Chaos), L Plus (DSCI4), Codex (Codex Recordings), Dynamike (Science4Soul ), Switch Technique (Section 8), Zombie (RIP REC.) Cls & Wax (Hospital)

Info: http://www.myspace.com/457lab

ANT (BassKontras ) Poland

ANT (BassKontras ) Poland
Za svoj prvý kontakt s drumandbassom je vďačný legendárnej „Radiostacja" Varšavskej rádio stanici, ktorá mu otvorila nové obzory. Drum&bass považuje, ako jediný druh hudby v ktorom môže nájsť tak veľa inšpirácií a hudobného obsahu v tak energickej forme. Prvý krát sa postavil za gramofóny pred 5. rokmi kedy začínal s deep housom a oldschoolovými „GoodLookingovkami“. Ant reprezentuje slnečnú stranu drumandbassu ako aj deepový a minimalistický vibe tohto hudobného štýlu. Jeho veľký rozhľad a informovanosť v hudobnej scéne, ako aj stáli prísun nových vecí do jeho archívu, ktoré dokáže radiť energickou formou do svojich mixov...osobitosť a zručnosť ho radí medzi jedného z najvyhľadávanejších poľských liqidfunkových a deepových djov. „Čistú“ zábavu a energiu berie z lablov ako: Defunked, Innerground, Renegade, New Identity, Horizons, Hospital, CIA, Load Media, Digital Soundboy ako aj... Critical, Signature, Good Looking, Revolve:r, Metalheadz, Strictly Digital, Creative Source a samozrejme pár ďalších :).

Info: http://www.myspace.com/antlanticSlovenské farby budú pre tento večer hájiť.

Smote (Midnight sun/Vibez/Strictly Digital/SK)
Kubo (Spiral/SK)
Rudlo (Spiral/SK)

Spiral crew.
www.spiral.sk presents:
SPIRAL 24 – Drum&Bass night
From Liquid To Hardcore DnB!

Djs:
NUKI (Pandora Project / Drumsilezja) Poland
BADA (Pandora Project ) Poland
MARV MC (H-Revolta!, 457 Lab) Poland
ANT (BassKontras ) Poland
SMOTE (Midnight sun/Vibez/Strictly Digital/SK)
KUBO (Spiral/SK)
RUDLO (Spiral/SK)

sound . lights . decoration . fresh fruit

entry 100 / 130 Sk

Flayer World klub 14.03.2008

Zdroj: spiral.sk

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch