Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

Ako na festival Wilsonic?

Wilsonic 2008 @ Ako na festival?

Už dnes sa na bratislavskom Tyršovom nábereží začne festival nielen elektronickej hudby Wilsonic. V príjemnom prostredí Dunaja, petržalského nábrežia, Sadu Janka Kráľa a Starého bratislavského mosta sa uskutoční festival, ktorý nerezignoval na dobrú a aktuálnu hudbu.

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 06.06.2008 - 00:15

Festival Wilsonic sa bude nachádzať neďaleko známeho výstaviska Incheba, priamo na brehu oproti bratislavskému centru starého mesta. Preto nie je doprava na festival zložitá, návštevníci budú mať k dispozícii aj rozsiahle parkovisko.

Najlepšie však je sa na festival dopraviť mestskou hromadnou dopravou. Výhodné je vystúpiť na autobusovej zástavke Aupark, na ktorú vás z Hlavnej železničnej stanice dopraví napríklad autobus číslo 93. K tomuto nákupnému centru vás z Autobusovej stanice Mlynské Nivy odvezie linka číslo 50. Následne stačí prejsť cez Sad Janka Kráľa smerom k Dunaju a Divadlu Aréna, kde sa bude nachádzať festivalový areál.

Zo železničnej stanice Petržalka vás na zástavku Aupark dopraví autobus číslo 80. Možnosťou je aj vystúpiť v centre mesta, pod bratislavským Novým mostom alebo na Šafárikovom námestí a cez mosty prejsť na druhú stranu Dunaja. Festival, ktorý sa bude nachádzať priamo na nábreží, bude zo strany mesta dobre viditeľný.

Na príchod od bratislavského letiska je výhodné použiť autobusovú linku číslo 61, ktorá vás odvezie na Hlavnú železničnú stanicu a tam prestúpiť na spoj číslo 93.

Na festivale Wilsonic budú platiť štandardné bezpečnostné pravidlá, ktoré slúžia predovšetkým na ochranu návštevníkov. Vyvarujte sa preto ostrých a nebezpečných predmetov, do areálu festivalu s nimi návštevník nebude vpustený. Je prísne zakázané priniesť so sebou na festival aj prístroje na zhotovovanie zvukových, fotografických či video záznamov. Vstupenky vytlačené pomocou služby Print@Home budú považované za plnohodnotné vstupenky. Pri ich strate sa vystavujete riziku, že si vstupenku uplatní jej náhodný nálezca. Falšovanie vstupenky je pritom vážny priestupok považovaný za trestný čin.

Festival sa tento rok obrnil aj proti prípadnému daždivejšiemu počasiu. Dva veľkokapacitné polootvorené stany skrývajú okrem pódií aj obrovské bary. Ale podľa aktuálnej predpovede má byť slnečno a okolo tridsať stupňov.

A ďalšia dobrá správa. Residentadvisor vyhodnotil festival Wilsonic ako druhý najlepší svetový festival v mesiaci jún, hneď po festivale Sónar. Ak teda chcete zažiť naživo udalosť roka, neváhajte a kúpte si najlacnejšie dvojdenné vstupenky priamo na www.wilsonic.sk/tickets. Ušetríte, na mieste festivalu bude dvojdňová vstupenka stáť 1 200 Sk, jednodňová 880 Sk. Lístky v predpredaji si samozrejme môžete kúpiť aj v značkových predajniach mobilného operátora O2.

Wilsonic je hudobný festival, ktorý prezentuje aktuálne hudobné trendy z oblasti advanced & electronic music. Wilsonic v sebe elegantne spája svet koncertov s atmosférou klubov a tanečných párty. Wilsonic je udalosťou, ktorá predstavuje to najzaujímavejšie v modernej hudbe strednej a východnej Európy, bez rezignácie na veľké mená v celosvetovom kontexte.

Najlacnejšie vstupenky v predpredaji si môžete zakúpiť na www.wilsonic.sk/tickets. Zákazníci O2, generálneho partnera podujatí Wilsonic, majú extra 10% zľavu z aktuálnej ceny a to na dve vstupenky. Zľavnené vstupenky je možné zakúpiť aj vo všetkých značkových a partnerských predajniach O2. Zaslaním SMS s textom “sprievodca” na číslo 0948 948 948 si môžete do svojho mobilu stiahnuť Mobile Guide. Ak zašlete text “program”, dostanete do mobilu aplikáciu Reminder. Mobile Guide si môžete stiahnuť aj manuálne z adresy www.wilsonic.sk/mobileguide.

Zdroj: Wilsonic

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch