Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

Festival Wilsonic prináša inovácie

Wilsonic 2008 prináša inovácie

6. a 7. júna sa na bratislavskom Tyršovom nábreží odohrá ďalší ročník festivalu Wilsonic. Aj tento rok prináša nielen množstvo zaujímavých umelcov z celého sveta, ale kladie dôraz aj na komfort a inovatívne riešenia.

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 13.05.2008 - 16:15

Wilsonic chce byť vždy o krok vpredu. Reflektovať budúcnosť neznamená len vyberať to najzaujímavejšie zo svetovej hudby, znamená to aj klásť dôraz na všetky aspekty procesu príprav. V neposlednom rade sa to týka aj predpredaja lístkov.

Preto vám festival Wilsonic prináša unikátnu možnosť zakúpiť si lístok prostredníctvom systému Print@Home priamo na stránke festivalu na adrese www.wilsonic.sk/tickets. Len takto vám lístky môže ponúknuť za tú najnižšiu možnú cenu. Dvojdenné lístky stoja dnes len 660 Sk, vstupenky na mieste budú stáť 1 200 Sk.

Chodenie si pre rezervované lístky je minulosťou. Koncept Print@Home totiž pozostáva najmä z možnosti vytlačiť si lístok doma na vlastnej tlačiarni. Wilsonic sa tak stáva prvým, a zatiaľ i jediným slovenským festivalom, ktorý dokáže prísť až ku svojim návštevníkom.

Myšlienka prísť k fanúšikom ešte bližšie v sebe spája nielen nápad, ale aj technologický skok. Namiesto lístkov si stačí vytlačiť čiarový kód, ten priniesť na festival, kde ho prečíta čítačka kódov. Následne ho zablokuje. Tým sa zabráni, aby sa váš lístok mohol vyskytnúť duplicitne. Preto tiež platí, že svoj individuálny kód treba strážiť. Prvý unikátny kód prečítaný prístrojom na bráne bude považovaný za lístok. Aj keby ste si jeden kód vytlačili viac ráz, vždy bude považovaný len za jeden vstup.

Ako získať lístok prostredníctvom systému Print@Home? Stačí sa na www.wilsonic.sk zaregistrovať a následne kliknúť na kúp online. V niekoľkých jednoduchých krokoch (výber menu, počtu lístkov, atď.) sa prepracujete až k plateniu. Pre klientov slovenských bánk je tu služba TatraPay, VUBPay, SporoPay či OTPPay. Print@Home si rozumie i s medzinárodnou službou PayPal. Samozrejme, každý držiteľ kreditnej karty spoločností VISA a MasterCard môže zaplatiť aj s ich pomocou, ale len s MasterCard, partnerom festivalu, neplatíte servisný poplatok za platbu kartou. Ak ste zákazník O2, máte v rámci predpredaja navyše 10% zľavu na dve vstupenky. Stačí zo svojho O2 čísla poslať SMSku. Podrobnosti nájdete na www.wilsonic.sk.

Počas registrácie máte aj možnosť prihlásiť sa do mailing listu festivalu Wilsonic a následne odoberať najnovšie správy vo forme e-mailu či správ SMS. Samozrejme, táto možnosť je výhradne dobrovoľná, a kto o ňu nemá záujem, jednoducho o ňu nepožiada. Registrácia však umožní diskutovať na interných fórach festivalu Wilsonic.

Ako bonus sú pre zaregistrovaných návštevníkov pripravené sprievodné súťaže. Tie budú časovo obmedzené, preto čím skôr si kúpite lístok a vyplníte registračný formulár, tým máte väčšiu šancu vyhrať.

Wilsonic je hudobný festival, ktorý prezentuje aktuálne hudobné trendy z oblasti advanced & electronic music. Wilsonic v sebe elegantne spája svet koncertov s atmosférou klubov a tanečných párty. Wilsonic je udalosťou, ktorá predstavuje to najzaujímavejšie v modernej hudbe strednej a východnej Európy, bez rezignácie na veľké mená v celosvetovom kontexte. Najlacnejšie vstupenky v predpredaji si môžete zakúpiť na www.wilsonic.sk/tickets. Zákazníci O2, generálneho partnera Wilsonic Festivalu 2008, majú extra 10% zľavu z aktuálnej ceny lístka a to na dve vstupenky.

Zdroj: Wilsonic

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch