Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - október 2011

Tlačové správy od 1.10.2011 do 31.10.2011

31.10.2011
pondelok

Piate číslo Wave je na svete!

Piate číslo Wave je na svete!00:00

Začneme hneď zhurta a podľa titulky už asi viete, čo bude obsahom hlavného článku, v ktorom samotný Fedde Le Grand odpovedal na naše, ale najmä vaše otázky, ktoré ste nám napísali na našu facebook stránku. Samozrejme, že to nie je jediný rozhovor, ktorý vo Wave nájdete...

Do Popradu pricestuje ambient-dubstepový mág Solitude (UK)!

Do Popradu pricestuje ambient-dubstepový mág Solitude (UK)!00:00

Už ste počuli o Slovenskom projekte Subliminal? Skupina nadšencov stvorila večer, ktorý pravidelne dáva priestor zaujímavej elektronickej hudbe, ktorá vás chytí za srdce. Žiadne blikajúce stroboskopy a divoký ošiaľ. Naopak - pohodové posedenie v príjemnej atmosfére a množstvo zvukov, do ktorých sa ponoríte až po uši. V novembri sa v Poprade predstaví ambient-dubstepový mág Solitude (UK).

NuSpirit: Program na mesiac November!

NuSpirit: Program na mesiac November!00:00

Bratislavský Nu Spirit oslavuje druhé narodeniny a preto je novembrový program fakt pestrý. Na stageoch sa tentoraz predstavia mená ako Jamie Woon, Dub FX, Hardfloor, Sun Glitters, David Sanborn & Joey DeFrancesco, Flower Fairy, Hybris a mnoho ďalších..

Radosť: Program na mesiac November!

Radosť: Program na mesiac November!00:00

Prinášame vám program bratislavskej Radosti na mesiac November. Tešiť sa môžete na akcie ako Beat Garden, Desperado s eklektickou rukou, Liquid Beatz, Techhouse.sk, Basspressure, Bassline

30.10.2011
nedeľa

8-bitový zvuk atari počítača od pána GWEM-a !!!

8-bitový zvuk atari počítača od pána GWEM-a !!!13:06

GWEM z labelu Shitkatapult je 8bitový muzikant a heavy metalový gitarista pôsobiaci v Londýne. O jedinečnosti jeho hudobného vkusu a štýlu niet pochýb. Check it out!

28.10.2011
piatok

Pohoda Indoor Camping Festival - Špecialita v programe

Pohoda Indoor Camping Festival - Špecialita v programe00:00

Okrem výnimočného stanovania v temperovaných halách pripravili organizátori prvého ročníka Pohoda Indoor Camping Festivalu aj ďalšiu špecialitu, tentoraz v programe – okrem zavedených mien tanečnej scény na čele s B-Complexom sa v úlohe DJov predstavia aj muzikanti zo známych slovenských skupín a obidva festivalové dni budú vždy po koncertnom programe púšťať svoje obľúbené skladby.

Práve vychádza Stroon - Smithereens EP - Prvý SK release na USB!

Práve vychádza Stroon - Smithereens EP - Prvý SK release na USB!00:00

Kinematický post-dubstep. Charakteristický synth-fi zvuk s všemožnými presahmi. Korene hlboko v klubovom zvuku aj v súčasnej klasike. V rámci tunajších zemepisných šírok môže byť reč len o jedinom producentovi.

4 Elements @ rádio_FM v piatok 28.10.2011

4 Elements @ rádio_FM v piatok 28.10.201100:00

O úvod počas ďalšieho piatkového večera s elektronickou hudbou na Rádiu_FM sa postará čisto Slovenská produkcia na skvelej úrovni. V tejto budeme pokračovať aj vďaka spoločnosti nášho hosťa. Tento je okrem svojich nekonečných teoretických hudobných vedomostí, skúsený na poli djingu či produkcie. Hosťom dnešného večera vo 4 Elements bude Dj Cole.

Roni Size na LET IT ROLL winter Slovakia !

Roni Size na LET IT ROLL winter Slovakia ! 00:00

Na zimnej verzii festivalu LET IT ROLL winter Slovakia, ktorá sa uskutoční 17. decembra na výstavisku Expo Center v Trenčíne, vystúpi aj jedna z najzásadnejších postáv svetovej tanečnej scény...

27.10.2011
štvrtok

Spiral 38 - drum&bass night už zajtra

Spiral 38 - drum&bass night už zajtra16:00

Prinášame vám lineup 38. pokračovania drum&bassovej noci Spiral, ktorá sa uskutoční už zajtra 28.októbra v zvolenskom klube Hospital (ex. Casablanca).

Wilsonic club už tento piatok!

Wilsonic club už tento piatok!16:00

Ďaľší Wilsonic Club rozvibruje priestory KC Dunaj v Bratislave už tento piatok 28. októbra. Tentokrát bude patriť výsostne domácim dídžejom. Zahrajú Junior, Teapot, Inso a Tibor Holoda.

Časový a line up na Drumatique Session!

Časový a line up na Drumatique Session!00:00

Soulful groovy drum'n'bass v Nu Spirit Club-e už túto sobotu 29. októbra. Drumatique Session prináša "one and only" - UTAH JAZZ.

Hard Temptation vol.11

Hard Temptation vol.1115:00

Už tento piatok dňa 28.10 sa opäť stretneme na obľúbenej party Hard Temptation v Považskej Bystrici. Na 11 pokračovaní ťažkého zvádzania v klube Clip Dance sa rozoznejú lámané beaty nie len pre priaznivcov drum and bass-u, ale taktiež aj dub step-u.

Biele Kocky 15- Last info

Biele Kocky 15 - Last info10:46

Piatok sa blíži rýchlosťou svetla a sním aj už 15 pokračovanie jedinej drum and bassovej párty v Martine, Biele Kocky!!!

KrankenHAUZ -Tradičná helovínska tancovačka v rytme house music

KrankenHAUZ -Tradičná helovínska tancovačka v rytme house music00:00

Do klubu pod trenčianskoku hradnou skalou zavítajú tentokrát ako hostia naši kamaráti z rakúska NATASZA a OSCARSIX. To že bude v Krankenhause skutočne "Rock In Da HOUSE" dokazujú aj ďaľšie mená interprétov ktorý sa s Nataszou a Oscarom budú počas piatkovej noci striedať za mixpultom.

26.10.2011
streda

L Plus má nový set

L Plus má nový set00:00

L Plus má vonku svoj čerstvý set, kde okrem jeho tvorby sú tracky aj od Mobyho, Johna B, Dja Fresha, či Funk D'Voita.

Ceny vstupeniek na Let It Roll Winter Slovakia sa budú zvyšovať!

Ceny vstupeniek na Let It Roll Winter Slovakia sa budú zvyšovať!15:00

Už len pár dní bude možnosť zaistiť si účasť na najväčšej indoor drum'n'bass udalosti v slovenskej histórii za aktuálnu najpriaznivejšiu cenu. Už po 31. októbri totiž pôjde cena vstupeniek na LiR winter Slovakia smerom nahor

CityGrooves v Unique Clube.

CityGrooves v Unique Clube15:00

Tie pravé houseové groovy do tvojho mesta prinášame v podobe klubovej noci CityGrooves. V priestoroch Bratislavského Unique Clubu si v piatok 28.10.2010 môžeš prísť vychutnať zvuk pravej nefalšovanej House Music vychádzajúcej z pôvodnej kultúry, kde DJ hrá výlučne z gramofónov.

U nás si premiérovo zaexperimentuje aj Es.tereo z Berlína!

U nás si premiérovo zaexperimentuje aj Es.tereo z Berlína!15:00

Jeho domovským mestom je Berlín, čo sa značne podpísalo aj na jeho hudobnej tvorbe. Ovplyvnený technom a ambientom produkuje Es.tereo progresívnu 170 bpm bass music, s ktorou cestuje po celej Európe. Krásne plochy, hlboké tóny, abstraktné melódie modernej elektroniky predvedie po prvýkrát na Slovensku práve na SIGNAll_FM NIGHT! Kto to vlastne je?

Oldschool drum&bass v Subclube!

Oldschool drum&bass v Subclube!00:00

V piatok od 22hod sa rozozvučí hradný soundsystém aby celých 7 hodín masíroval kvalitný, rokmi overený drum&bass od velikánov ako Ed Rush & Optical, Black Sun Empire, Bad Company, Noisia, High Contrast, Kemal, Rob Data, London Electricity, Nu Tone, Future Prophecies, Teebee, Calyx, Stakka či Skynet..

25.10.2011
utorok

Drumatique Session with Utah Jazz (UK): Rozhovor

Drumatique Session with Utah Jazz (UK): Rozhovor17:00

Už túto sobotu 29.októbra sa na Nu Spirit Club-e predstaví britský DJ, producent a remixér UTAH JAZZ. Pri tejto príležitosti sme mu položili niekoľko otázok..

IMPRESSION: Biela Labuť Lučenec – 28.10.2011

IMPRESSION: Biela Labuť Lučenec – 28.10.201117:00

Undergroundové hudobné akcie pod vedením bookingu Techron.sk už zažilo nejedno mesto, nejeden klub na Slovensku. Mesto Lučenec v tomto zozname nemôže chýbať, preto sme si pre vás pripravili presne v piatok 28.októbra event s názvom Impression night v priestoroch zariadenia Biela Labuť.

Signall_FM Night - Objavte s nami novú hudbu!

Signall_FM Night - Objavte s nami novú hudbu!17:00

Soft liquidfunk, deep drum&bass, autonomic a experimentálnejšie formy drum&bassu. To je zameranie novej klubovej noci SIGNAll_FM NIGHT, ktorá chce všetkým hľadačom zaujímavej elektronickej hudby ponúknuť aktuálne a alternatívne trendy v drum&basse.

Trashold #7: Halloween Edit

Trashold #7: Halloween Edit00:00

V Subclube bude na Halloween burácať siedmy Trashold. Za mixom sa vystriedajú mená a štýly už charakteristické pre trashové večery:

Wavetune Mix 13 by AFRO.gramm

Wavetune Mix 13 by AFRO.gramm00:00

Trináste pokračovanie každomesačnej tradície v podobe mixovaného setu v réžii Wavetune crew je opäť tu, tentokrát pod taktovkou dubničana s pseudonymom Afro.gramm.

24.10.2011
pondelok

Festival súčasného umenia Intermedia.bb

Festival súčasného umenia Intermedia.bb10:44

Intermedia.bb je medzinárodný festival súčasného umenia so zameraním na intermediálne a interdisciplinárne presahy, ktorý vznikol v roku 2008 v Banskej Bystrici. Jeho hlavným organizárotom je občianske združenie Laputa so sídlom v Banskej Bystrici.

DJ AT WORK 2011

DJ AT WORK 201109:52

DJ AT WORK 2011 poctia opäť noblesní DJ-i CHEEBA a NOOKIE

Mp3: Spigl - TechnoDJset (15.10.2011)

Mp3: Spigl - TechnoDJset (15.10.2011)10:14

Záznam techno setu z Ostravského Klubu Bogota od dja Spigla.

Clubber In The House smeruje pod Tatry!

Clubber In The House smeruje pod Tatry!09:50

Po dlhej dobe sa Clubber In The House premiestni do podtatranského mesta Poprad. Krásnu a štýlovú kaviareň FlashBack otvára človek, ktorý si zakladá na príjemnej House Music a oslovuje ThomasaDeXtera, aby zavítal aj sem a priniesol tie najlepšie platne z radov Vocal, Funky, Groove, Jazzy, Soulful a Deep Housu.

Robyn Chaos na narodeninách DNB League

Robyn Chaos na narodeninách DNB League09:28

Robyn Chaos - americká DJka, producentka a pořadatelka Therapy Sessions dorazí na 6. narozeniny značky DNB League do Matrixu. A další dvě dobré zprávy: 1) Víkend začína již touto akcí ve čtvrtek 27. 10. díky pátečnímu státnímu svátku. 2) Pro návštěvníky oblečené do DNB League svršků je vstup na party zdarma!

CrankTime Session vol.22 @ Boonker Žilina

CrankTime Session vol.22 @ Boonker Žilina00:00

11.11.2011 tento magický dátum nám prinesie ďalšie pokračovanie Žilinskej drum and bass - ovej akcie, ktorú poznáte pod názvom CRANKTIME, bude to 22. pokračovanie.  Prinesie Vám veľmi nabitý Line up : INSIDEINFO, ten priletí z Londýna a roztrasie Boonker Club v základoch...

Face2bass - Special Halloween edition

Face2bass - Special Halloween edition00:00

Face2bass crew si na halloween, čiže 31.10. (1.11. je sviatok) pripravila špeciálnu párty pre obyvateľov Trenčína. V novom priestore Boogie Bar-u sa vám ako prvý predstaví Wychitawacs , ktorý si nachystal selekciu balkánskych rytmov a breakbeatu.

23.10.2011
nedeľa

ATTENTION: DJ contest by EatThatBeat

ATTENTION: DJ contest by EatThatBeat14:37

Si d&b/dubstep dj a hľadáš spôsoby ako sa posunúť ďalej?

21.10.2011
piatok

Nádielka setov na víkend IX

Nádielka setov na víkend IX00:00

Na tento víkend som naservíroval sety od djane Miss Kittin a djs Juan Atkins, Surgeon a Ian Pooley.

4 Elements @ rádio_FM v piatok 21.10.2011

4 Elements @ rádio_FM v piatok 21.10.201100:00

V sychravý piatkový večer nie je lepší spôsob ako si zvýšiť hladinu endorfínov v tele ako zapnúť Rádio_FM a tanečný program 4 Elements! O vašu náladu sa postarajú producenti ako Guy J, Jim Rivers, Max Freegrant, ale i domáci Toxic Language. Práve za týmto pseudonymom sa skrýva náš hosť a djský matador Pablo Facet, ktorý vás občerství svojim aktuálnym setom, namiešaným exkluzívne pre náš program.

Breaks.sk Records: Metha - Dark Smile

Breaks.sk Records: Metha - Dark Smile00:00

Ďalší release Breaks.sk Records je už v prvej stovke Beatport Breaks a pochádza z dielne top maďarského dja – Metha. Remixami prispeli Sam Hell The Lucky 23. Techno + breakbeat = techfunk !

Na indoor festivale LET IT ROLL vystúpi aj AUDIO [uk] !

Na indoor festivale LET IT ROLL vystúpi aj AUDIO [uk] ! 00:00

Aby bol záber subžánrov drum and bassu na LET IT ROLL winter Slovakia, ktorý sa odohrá na trenčianskom výstavisku 17. Decembra, padol výber ďalšieho headlinera na dj a producenta s umeleckým pseudonymom AUDIO...

Nucleon: Line up + Info!

Nucleon: Line up + Info!00:00

Tak a je tu ten deň, na ktorý mnohí z vás čakali. Dlhší čas avizovaný dátum a to 21.10.2011 je tu a s ním aj informácie, ktoré sú určite veľmi potrebné. Podstatné je uviesť, že akcia zostáva stále v tom istom klube len s pozmeneným názvom a to Fiesta (byvalý Oceán).

Nudance Oldschool Vynils v Subclube!

Nudance Oldschool Vynils v Subclube!00:00

Všetkých srdečne pozývame na broken beats párty do Subclubu. Posledný piatok v mesiaci október bude patriť oldschoolovému dnb. Pozvaní DJs majú pekné zbierky kvalitných dnb dosiek a práve v túto noc ich dotiahnu do Subclubu, aby sme sa spolu previezli desatročnicou svetového dnb.

Special Place_FM: Kúp si permanentku v predpredaji a ušetri!

Special Place_FM: Kúp si permanentku v predpredaji a ušetri!00:00

Drahé zlomené hlavy, už zajtra vypukne najväčšie slovenské indoor drum and bassové šialenstvo, preto je čas zhrnúť si to najpodstatnejšie, čo vás zajtra čaká.

Spiral 38: 28.10.2011@ Hospital - Zvolen

Spiral 38: 28.10.2011@ Hospital - Zvolen00:00

28.októbra hlási pokračovanie drum&bassová noc Spiral. Noc s poradovým číslom 38. prináša line-up so 7. účinkujúcimi na čele s priekopníkom Drum&bassu na Slovensku djom Gabannom. Pozývame vás na noc plnú zlomených beatov do zvolenského klubu Hospital (ex. Casablanca).

[[[TRIDENT91 "just continue" // posledné info + line-up !

[[[TRIDENT91 "just continue" // posledné info + line-up !00:00

Už túto sobotu 22. októbra sa v Partizánskom odohrá 91. pokračovanie kultovej party [[[TRIDENT, ktorá sa vrátila na scénu po viac ako polročnej prestávke. Navyše ako úplne prvý WARM UP indoor festivalu LET IT ROLL winter Slovakia...

20.10.2011
štvrtok

Klip DJ Luccy bol nominovaný na cenu MTV videoklip roku 2011

Klip DJ Luccy bol nominovaný na cenu MTV videoklip roku 201100:00

Animovaný videoklip DJ Luccy Japan Sugar bol ako jediný klip z oblasti tanečnej hudby nominovaný na klip roku MTV v rámci Českého Slávika 2011.

Clubber In The House Live – Jakub Čulík

Clubber In The House Live – Jakub Čulík00:00

Nová Baňa sa môže pochváliť malebnou prírodou, pokojným štýlom života no a v neposlednom rade Cagramom. Cagram od svojho vzniku ponúka inteligentnú tanečnú hudbu.

Islandská čelistka Hildur Guðnadóttir sa vracia do Bratislavy!

Islandská čelistka Hildur Guðnadóttir sa vracia do Bratislavy!00:00

Meno islandskej čelistky a skladateľky Hildur Guðnadóttir je najčastejšie spájané s projektom múm a s menami ako Ben Frost, Fever Ray, Throbbing Gristle či Derek Jarman. Nie sú to však len kolaborácie, ktoré robia z Hildur jednu z najzaujímavejších postáv na súčasnej Islandskej scéne.

LOOP INC. prvýkrát v Metroklube

LOOP INC. prvýkrát v Metroklube00:00

Nič vám tento názov nehovorí? To asi preto, lebo ide o úplne nový žúr v šalianskom Metroklube. Nič vám tento názov nehovorí?

Play Remix, alebo čo s načatým večerom?

Play Remix, alebo čo s načatým večerom?00:00

...rovné aj zlomené beaty, jazzy, funk aj groove a živý nástroj k tomu. To všetko je v ponuke na piatkovú noc ak sa ju rozhodnete stráviť s nami v príjemnom a štýlovom prostredi Remix baru priamo v historickom centre Bratislavy.

Techno Up 5 - Info a Line Up!

Techno Up 5 - Info a Line Up!00:00

Konečne ste sa dočkali. Už túto sobotu sa v nových priestoroch, v ŠPORTOVEJ HALE KONIAREŇ, uskutoční už kultová party Techno Up 5. Dnes si prečítajte všetky informácie, ktoré by ste mali vedieť...

19.10.2011
streda

Dnes sa v Košiciach začína festival Moonride

Dnes sa v Košiciach začína festival Moonride 14:56

Festival Moonride je prehliadkou súčasnej tvorby v oblasti výtvarného umenia, divadla, tanca, hudby, literatúry a architektúry z krajín Vyšegradsej štvorky. Festival prezentuje výber z diel vytvorených počas predchádzajúceho roka v Poľsku, Maďarsku, Čechách a na Slovensku.

CLUBOWICA vol. 4 s djom TLAMA (JTBIG) – 22.10.2011 / Penzión Mýtnik

CLUBOWICA vol. 4 s djom TLAMA (JTBIG) – 22.10.2011 / Penzión Mýtnik 00:00

Babie leto nám skončilo, pomaly ale isto prichádzajú ďalšie obdobia roka, farebná jeseň a biela zima. Open air akcie máme za nami, nočný život sa pomaly presunul do teplých , vnútorných priestorov barov a klubov.

Yo Check Dizz SPECIAL Line Up Bro!

Yo Check Dizz SPECIAL Line Up Bro!00:00

Je to tu! Konečne sa nám podarilo definitívne zabezpečiť všetky detaily a s pokojom v duši vám prinášame line up víkendového Special Place_FM! Iste sa už nemôžete dočkať, aby ste si tento vrchol slovenskej DnB sezóny mohli precízne naplánovať, takže nech sa páči:

18.10.2011
utorok

Bon Finix vydává na labely Marcela Woodse Musical Madness

Bon Finix vydává na labely Marcela Woodse Musical Madness21:47

Bon Finix má další single na světě, tentokrát na holandském labelu Musical Madness, který vlastní znamý DJ a producent Marcel Woods! Jedna se o debutový společný počin s norským kolegou Loresem, se kterým v minulosti již spolupracoval na různých remixech. Tento track, který spojuje svět těchto dvou producentů, dostal název ‘Atlas'.

Chicago House Classics by ThomasDeXter

Chicago House Classics by ThomasDeXter00:00

Myslím, že práve teraz je tá vhodná chvíľa, aby som sa podelil o nové kúsky vo svojej zbierke platní a zároveň Vám priblížil, akým smerom sa uberá môj hudobný vývoj...

Kultová d’n’b party [[[TRIDENT pokračuje !

Kultová d’n’b party [[[TRIDENT pokračuje !00:00

Vyše pol roka mala najstaršia pravidelne fungujúca d'n'b noc na Slovensku prestávku, aby sa mohla vrátiť s o niečo novým konceptom avšak v plnej zbroji s úctyhodným poradovým číslom 91.

Techno Up: Rozhovor Clodagh

Techno Up: Rozhovor Clodagh00:00

Prečítajte si rozhovor s Clodagh ktorá vystúpi už túto sobotu na Techno Up-e v Ružomberku...

17.10.2011
pondelok

Zväčšujeme kapacitu kempingu - Pohoda Indoor Camping Festival

Zväčšujeme kapacitu kempingu - Pohoda Indoor Camping Festival00:00

Prvý ročník Pohoda Indoor Camping Festivalu sa teší veľkému záujmu o vstupenky a rovnako aj o miesta na stanovanie. Práve stanovanie v halách je špecialitou nového podujatia, ktoré sa uskutoční 25. a 26. novembra 2011 v priestoroch Výstaviska Expo Center v Trenčíne.

Special Place_FM predstavuje: Slovenské stálice Soundphreakers

Special Place_FM predstavuje: Slovenské stálice Soundphreakers00:00

Dvojčlenná formácia Soundphreakers vzniká v období, keď začína na Slovensko prenikať nový hudobný smer zlomených beatov z Anglicka. Vo svojich prvopočiatkoch sa producenti Nois a Neon venujú skôr iným žánrom elektronickej hudby, ale silný vplyv junglu a drum & bassu ich zaujal natoľko, že už ich prvý album Just Meat z roku 1998 obsahoval prvé junglové skladby.

14.10.2011
piatok

TECHNO CODE @ UNIQUE CLUB BRATISLAVA

TECHNO CODE @ UNIQUE CLUB BRATISLAVA 00:01

Nebude to prvá technoparty, nebude jediná a nebude ani posledná. Ak máte záujem, tak hudbu akou je aj techno nájdete kedykoľvek, kdekoľvek, s kýmkoľvek a z rôznych dôvodov. Jednou z možností je 22. október v Unique klube. Prísť môžeš aj ty s kýmkoľvek bez rozdielu na vek, pohlavie, národnosť, vierovyznanie, rasu či štýl obliekania. Dôvody si snáď nájde každý sám.

4 Elements @ rádio_FM v piatok 14.10.2011

4 Elements @ rádio_FM v piatok 14.10.201100:00

Večer s tanečnou hudbou na Rádiu_FM vám nakopnú majstri ako Alex Kenji, Robert Babicz, alebo Jerry Ropero. K nim sa pridá v našom hosťovskom kresle i mixe ostrielaný djský borec a majiteľ klubu Dj Antena. Šikovným dáme opäť možnosť potešiť sa lístkom na renomovanú párty, ktorou bude tento krát Apokalypsa v Brne.

BASSMISSION 15.10.2011 @ Wood Pub

BASSMISSION 15.10.2011 @ Wood Pub00:00

V štýlových priestoroch Wood Pubu bude sobotná noc patriť zlámaným beatom. Po mesačnej prestávke sa opäť hlási indoorové, 27. vydanie drum and bassovej BASSMISSION.

Festival LET IT ROLL winter Slovakia zverejňuje ďalšie dve mená!

Festival LET IT ROLL winter Slovakia zverejňuje ďalšie dve mená! 00:00

Odhaľovanie headlinerov najväčšieho indoor drum’n‘bass eventu slovenskej histórie pokračuje dvoma djmi, ktorí reprezentujú diametrálne odlišné vody tohto populárneho tanečného štýlu. LET IT ROLL Slovakia tentoraz rozširuje line-up každého zo svojich stage-ov...

Matrix & Futurebound na DNB Rodeu v Matrixe

Matrix & Futurebound na DNB Rodeu v Matrixe00:00

V pátek 14. října do pražského Matrixu dorazí příznačně Matrix a jeho kolega Futurebound. V rámci turné k aktuální kompilaci Worldwide se představí na dalším díle oblíbené klubové party DNB Rodeo. Kromě britských hvězd zahrají i čeští DJs Pixie, Bifidus Aktif, Rudeboy, Meikos, Azawakk a Ozone.

Októbrový Fat Beat s M4y4

Októbrový Fat Beat s M4y400:00

Piatok 14. Októbra a ďalšie pokračovanie noci Fat Beat v bratislavskom music clube Radost tento kár s hosťom spoza rieky Morava.

Synthesia: posledné informácie

Synthesia: posledné informácie00:00

Dnešný večer v Subclube bude v znamení neobyčajne príťažlivého progressive a tech housu, ktorý prevetrá kondičku každého z nás. Večer začne rezidentná dvojka pmc & Tomin, od polnoci nás na parket bude lákať Breeth, od poldruhej budeme unesení do ríše zvanej Guy J a definitívne nás dorazí Quintax aka Styller.

Už si zažil tučnú dubstepovú terapiu? Brainpain je na ceste.

Už si zažil tučnú dubstepovú terapiu? Brainpain je na ceste.00:00

Poľský producent a dj z Wroclawi Brainpain, ťa presvedčí, že tučná dávka tvrdšieho, tanečného a temného dubstepu pôsobí blahodárne na telo aj dušu. Preto najsmeruj svoje kroky dňa štvrtého novembra do klubu jediného, klubu undergroundového, klubu stvoreného pre tento účel, do Subclubu.

13.10.2011
štvrtok

Lístky na Special Place za neuveriteľných 4.90 eura!

Lístky na Special Place za neuveriteľných 4.90 eura!15:00

Už sme si nemysleli, že sa dohodneme ešte pred týmto SPECIAL PLACE_FM , no nakoniec sa to podarilo. Festival SPECIAL PLACE_FM má nového generálneho sponzora, ktorým je spoločnosť ENEREGETICKÉ CENTRUM.

České EP na METALHEADZ

České EP na METALHEADZ10:22

Na Goldieho labely Metalheadz vychádza EP, ktoré má na svedomí dvojica Rido & Hybris! Vnútri nájdete tracky a aj zopár slov od samotného Rida ;)

Bratislavský koncert Parov Stelar Band vypredaný

Bratislavský koncert Parov Stelar Band vypredaný07:00

Koncert rakúskej formácie Parov Stelar Band, ktorý sa uskutoční 24. októbra v bratislavskom Majestic Music Clube, je už do posledného miesta vypredaný. Ešte do utorka existovala možnosť zapísať sa na poradovníka na uvoľnené lístky, aj v tom je však už momentálne vyšší počet čakateľov ako lístkov, ktoré by sa mohli uvoľniť.

Insomnia: Line up!

Insomnia: Line up!07:00

Nový hlavný stage je už pripravený na piatkovú party Insomnia. Za tradične nízke vstupné 3€ si užijete 8hodín kvalitnej muziky na dvoch stageoch v podaní 9 Djov.

Special Place warm up už tento piatok

Special Place warm up už tento piatok07:00

Nič náročné, nič zložité! Večer o dobrej hudbe, priateľoch a na príjemnom mieste, presne tieto predsavzatia si dáva Special Place warm up party. Ten sa bude konať už tento piatok a tak trocha netradične na novom mieste....

12.10.2011
streda

NEW AGE vol.14

NEW AGE vol.1416:46

28.október sa blíži a s ním aj štrnáste pokračovanie NEW AGE party, ktoré predstaví dámy IM CYBER a DOLYX, IDEON-a a mnohých ďalších. Viac infa má pre vás New Age crew v nasledujúcej tlačovke ;)

Dj Marky na festivale Special Place_FM

Dj Marky na festivale Special Place_FM07:00

DJ MARKY za vyše dvadsať rokov, ktoré si odkrútil za gramofónmi pozdvihol DJing a produkciu hudby na úplne nový level.

TECHNO UP 5: Presents Djs

TECHNO UP 5: Presents Djs07:00

Dvoch hlavných headlinerov tohtoročnej „Techno Up - ky" sme Vám už predstavili, a tak nechceme ostať dlžní aspoň krátky refresh o pánoch, bez ktorých by slovenská klubová scéna nebola úplná.

11.10.2011
utorok

Guy J v Košiciach na Nuform Festivale

Guy J v Košiciach na Nuform Festivale00:00

Aj tento rok je tu multižánrový hudobný NUFORM FESTIVAL, ktorého štvrtý ročník sa uskutoční už v piatok 28. októbra v priestoroch Historickej radnice na Hlavnej ulici 59 v Košiciach od 20:00hod.

Ben Westbeech vystúpi v decembri v Bratislave

Ben Westbeech vystúpi v decembri v Bratislave11:49

V bratislavskom Kultúrnom centre Dunaj sa v decembri predstaví Ben Westbeech, hudobnou kritikou ospevovaný britský umelec, ktorý kombinuje soulový spev s elektronickou tanečnou hudbou a jazzovými podkladmi. Rodený Bristolčan príde do Bratislavy 11. decembra aj s šesťčlennou kapelou predstaviť svoj nový album There's More To Life Than This.

10.10.2011
pondelok

Pohoda Indoor Camping Festival 2011

Pohoda Indoor Camping Festival 201115:00

Prvý ročník Pohoda Indoor Camping Festivalu sa uskutoční 25. a 26. novembra 2011 v priestoroch Výstaviska Expo Center v Trenčíne. Program sa bude odohrávať na štyroch scénach, špecialitou podujatia bude možnosť kempingu priamo v temperovaných výstavných halách. K dispozícii budú priestory na vlastné stany, no v ponuke bude aj stanový hotel Kempingski.

Smola a Hrušky prekvapili v Poľsku!

Smola a Hrušky na turné v Poľsku prekvapili publikum21:19

Kapela Smola a Hrušky má za sebou víkend v Poľsku a prvé tri koncerty v rámci svojho medzinárodného turné, kde sa prestavili po boku legendárnej poľskej kapely Farben Lehre, ktorá oslavuje 25 rokov na scéne.

Insomnia: Rozhovor Dj Schimek!

Insomnia: Rozhovor Dj Schimek!16:00

Prečítajte si rozhovor s djom Schimek-om k party Insomnia, ktorá sa uskutoční 14.10. vo Vegas Clube Hriňová...

V Bratislave zahrajú britskí Plump DJs!

V Bratislave zahrajú britskí Plump DJs!16:00

Novembrový program koncertov v Bratislave obohatí aj exkluzívny dovoz z britských ostrovov, houseovo-breakbeatoví zvukoví experimentátori Plump DJs. Jedno z najvplyvnejších mien britskej elektronickej tanečnej scény uvidíme po prvýkrát na Slovensku 26. novembra v Kultúrnom centre Dunaj.

Synthesia: Guy J

Synthesia: Guy J 15:00

Guy J je dj, remixér a producent pochádzajúci z Izraela a žijúci v Belgicku. Je to hlavný headliner tohtotýždňovej Synthesie a tento článok by vám mal priniesť prehľad jeho tvorby, úspechov, zoznam všetkých možných aj nemožných labelov, na ktorých vydával, kontinentov, kde hral a všetky ostatné fakty a reči, ktoré sa opakujú pri každom zahraničnom hosťovi.

Raper DNA s novým klipom Scifi žena

DNA si na motorovom člne hľadá ideálnu ženu 10:51

Raper DNA využil leto a nakrútil nový videoklip k pesničke z jeho aktuálneho albumu Revolucionar. Výber padol na skladbu Scifi žena, v ktorej hosťuje aj Peter Kotuľa.

Electronic Beats hlásia týždeň vopred vypredané!

Electronic Beats hlásia týždeň vopred vypredané!00:00

Putovný festival Electronic Beats sa na Slovensko vráti po dvojročnej pauze. Aktuálne podujatie ohlásil T-Mobile na 15. októbra v klube MMC v Bratislave. Návrat slovenských fanúšikov očividne teší. Lístky sú už v tejto chvíli beznádejne vypredané.

Nový release: Bollo feat. Susie Palmer - Morning Star

Nový release: Bollo feat. Susie Palmer - Morning Star00:00

Do pozornosti vám prinášame aktuálny track od Slovenského house producenta Bolla, ktorý nedávno vyšiel na Španielskom labeli Kings Of Groove. "Morning Star" je klasická soulful houseová skladba s funky basou a príjemným letným feelingom , autorkou vokálov je Škótska session vokalistka Susie Palmer.

Techno Up: Bas Mooy - Biography + Rozhovor!

Techno Up: Bas Mooy - Biography + Rozhovor!00:00

Rotterdamský dj a producent Bas Mooy (1976) bol aktívny na viacerých frontoch techno scény už od roku 1999. Silno ovplyvnený mestom, ktoré dýcha industriálnou silou 24 hodín denne sedem dní v týždni, postupne nachádzal vlastnú cestu k tvorbe unikátneho temného zvuku, ktorý ho doviedol na popredné miesta európskej techno scény.

9.10.2011
nedeľa

MP3: Knight & Ramirez - Smashout

MP3: Knight & Ramirez - Smashout14:59

Na príjemné nedeľné popoludnie si pre vás pripravili Knight & Ramirez dávku neurofunku, techstepu a hardstepu. Nech sa páči, SMASHOUT!

8.10.2011
sobota

Sologroove: Mlady Bulwa - Interview On The Block EP

Sologroove: Mlady BulWa - Interview On The Block EP00:00

40.release netlabelu Sologroove je skutočná housová špecialita od Mladeho BulWu z Trenchtownu. Za posledné 4 roky aktívneho dídžejovania dokázal kvalitne nasať, a prefiltrovať všetko to deepové z kvalitného klubového prostredia....

Special Place predstavuje: D Kay

Special Place predstavuje: D Kay00:00

D Kay - to je polovička viedenského dua Ill Skillz, ktoré spolu s ním tvorí kolega Rawfull. Na rakúskej a svetovej scéne sú Ill Skillz pojmom a stálicou. Ich postavenie je definitívne zaslúžené a s kľudom môžeme tvrdiť, že práve Ill Skillz zohrali dôležitú úlohu pri formovaní žánru nielen na domácej pôde, ale spôsobili značný rozruch ako kriticky oslavovaní tvorcovia hutného a vysoko návykového tanečného soundu.

7.10.2011
piatok

B-Complex v exkluzívnom rozhovore pre Special Place: Zaspal som na vavrínoch

B-Complex v exkluzívnom rozhovore pre Special Place: Zaspal som na vavrínoch00:00

Matúš Lenický aka B-Complex je jedným z mála slovenských DJs a producentov, ktorému sa splnil sen, jeho hudba prekročila hranice našej krajiny a dostala sa snáď na všetky svetové strany. O tom, či ho muzika živí, ako sa pozerá na domácu drum and basovú scénu a prečo je momentálne v miernom tvorivom útlme, sa s ním porozprával Aktiff.

4 Elements @ rádio_FM v piatok 7.10.2011

4 Elements @ rádio_FM v piatok 7.10.201100:00

Príjemný večer v spoločnosti tanečnej hudby môžete stráviť počas piatkového večera opäť spolu s nami na vlnách Rádia_FM. V nadchádzajúcom vydaní vám okrem tanečných singlov rôznorodej chute, bude robiť spoločnosť aj exkluzívny hosť..

MidnightDubs: dBridge a jeho hudobný mikrosvet

MidnightDubs: dBridge a jeho hudobný mikrosvet00:00

dBridge-ova láska k hudbe zintenzívnela v období hľadania vlastného hudobného vkusu. Bolo to obdobie pod vplyvom kapiel ako Pixies, Stump, The Cure, The Pooh Sticks, My Bloody Valentine ai., v duchu „shoegaze rock", ktorý ho baví a ovplyvňuje dodnes.

Na LET IT ROLL winter Slovakia vystúpi najlepší drum and bass dj sveta!

Na LET IT ROLL winter Slovakia vystúpi najlepší drum and bass dj sveta! 00:00

Zimná verzia festivalu LET IT ROLL zverejňuje prvé mená, ktoré vystúpia na jeho hlavnom pódiu. Jednoznačne jednou z najväčších hviezd, ktoré sa v Trenčíne 17. decembra predvedú bude dlhodobo najuznávanejší drum and bass dj ANDY C, ktorý sa neustále bezkonkurenčne objavuje na prvej priečke vo všetkých zásadných anketách.

Nucleon 21.10.2011: Návrat hviezd

Nucleon 21.10.2011: Návrat hviezd00:00

Po viac ako roku sa na tanečnú scénu vracia obľúbená party Nucleon. Tešiť sa na ňu môžete už o dva týždne - v piatok 21. októbra 2011 na tradičnom mieste, avšak s novým menom - Fiesta club v Leopoldove (bývalý klub Oceán).

Subclub - program na október 2011

Subclub - program na október 201100:00

Prinášame program bratislavského Subclubu na mesiac október. Tešiť sa môžeš na mená ako Guy J, Alan Love, Jennifer Washington, Jah Division Gang, Hafner, Hubinák a mnoho ďaľších...

Synthesia pres. Guy J: Breeth

Synthesia: Breeth00:00

Dnes si v krátkosti predstavíme nášho druhého hráča v poli, slovenského dja, producenta a moderátora Michala Breetha.

THIS IS KEVIN - Karma Free Tour

THIS IS KEVIN - Karma Free Tour00:00

Dlho očakávané turné slovenskej elektronickej legendy konečne realitou...

Verbal - New Day EP (Depherecords)

Verbal - New Day EP (Depherecords)00:00

Po úspešnom Fallout EP prichádza celkom čerstvý zvuk producenta VERBAL. Tento mladý a talentovaný producent upisuje v poradí druhe EP na tuzemskom labely DEPHRECORDS.

6.10.2011
štvrtok

FOH dali koncerty na víkendy, lebo bubeník Miro objavuje hviezdu

19:25

Rocková skupina From Our Hands vyrazila pred pár dňami na obrovské jesenno-zimné turné po Slovensku a Čechách, s jednou zastávkou v Rakúsku.

Clubber In The House Live!

Clubber In The House Live!00:00

Už názov napovedá, že to bude LIVE! Ale o čo pôjde? Samotná myšlienka spojenia DJ hrajúceho v doprovode živých hudobníkov, prípadne celou kapelou, bola inšpirovaná anglickou značkou Defected, ktorá robí vydarené vystúpenia Defected In The House Live.

Insomnia: Dj Keeco - “Hudba bola a je pre mňa takmer všetko

Insomnia: Dj Keeco - “Hudba bola a je pre mňa takmer všetko00:00

Už ako malý chlapec som vyrastal v spoločnosti samých umelcov. Uvedomil som si, že hudobné nadanie som zdedil po svojom prastarom otcovi...

Last info: Rockin'Chicks @ Subclub

Last info: Rockin'Chicks @ Subclub00:00

Veľká dámska jazda vypukne už v piatok 7. 10. 2011 v bratislavskom Subclube. Naše uši aj oči poteší päť DJok zo štyroch štátov! Všetko dôležité info o akcii, lineup a súťaže prinášame v nasledujúcich riadkoch...

5.10.2011
streda

Knowledge Base with Martin Haberland

Knowledge Base with Martin Haberland00:00

Jesenná nádielka kvalitnej underground house music je pripravená na sobotu 8.10.2011.

Push a M-Jane - hutné beaty z Poľska a horného Rakúska

Push a M-Jane - hutné beaty z Poľska a horného Rakúska00:00

Djka Push predvedie, ako sa vedia dievky v Poľsku obracať za platňami ;). M-Jane so sebou prinesie hutné beaty z horného Rakúska. V piatok 7. októbra 2011 v Subclube poteší naše uši aj oči päť DJok zo štyroch štátov!

Wave magazine presents Dj Toky

Wave magazine presents Dj Toky00:00

Magazín Wave si pre vás všetkých pripravil skvelý žúr v príjemnom prostredí bratislavského Remix Baru. Ako už napovedá názov, hlavným hosťom bude DJ Toky a aby to ale nebolo všetko, tak po jeho boku sa predstaví...

4.10.2011
utorok

Bažant Pohoda 2011 tretím najlepšim festivalom!

Bažant Pohoda 2011 - Bažant Pohoda 2011 tretím najlepšim festivalom!00:00

Festival Bažant Pohoda 2011 získal ďalšie dôležité medzinárodné ocenenie. Editori prestížneho festivalového portálu Virtual Festivals ho zaradili na tretie miesto v rebríčku európskych mimobritských festivalov.

Breaks.sk Podcast 05 - Grasshopper

Breaks.sk Podcast 05 - Grasshopper00:00

Prinášame vám nové pokračovanie podcastu Breaks.sk. V aktuálnom dieli môžete počuť mixovaný set, ktorý pripravil dj Grasshopper.

Evolution - 2. vydanie

Evolution - 2. vydanie00:00

Sledujte druhé vydanie relácie Evolution! Tešte sa na pokračovanie reportáže z festivalu Let It Roll, interview s mladou D´n´B hviezdou Netsky-om, nechýba ani pokec s otcom drumandbassu na Slovensku Gabannom a čo to o sebe povedia aj Kubo s Flautistarom a mnoho iného...

Insomnia: 14. októbra @ Vegas Club

Insomnia: 14. októbra @ Vegas Club00:00

Už o necelé dva týždne sa dočkáme ďalšieho pokračovania najstaršej klubovej akcii na Slovensku. Po niekoľký krát sa popri rezidentoch SLAWOVI a CHAMBERMAIDOVI ako headliner predstaví dobre známi SCHIMEK. Štvoricu na hlavnom stagei doplní KORINTAN rezident Blade baru v Žiari nad Hronom.

Kepy - Naked Podcast 006

Kepy - Naked Podcast 00600:00

Krásné babí léto je v plném proudu a český label Naked Records pro vás připravil šesté pokračování oficiálního Naked Podcastu. Za mix se tentokrát postavil znojemský DJ, producent a promotér Kepy, zástupce Gat Electra DJs. Mix se mu opravdu povedl a my vám tedy přejeme solidní a hluboké vibrace :-).

Október v Nu Spirite!

Október v Nu Spirite!00:00

V októbri sa v Bratislave naplno rozbieha nová klubová sezóna..

3.10.2011
pondelok

Zvučné sety na začiatok týždňa

Zvučné sety na začiatok týždňa00:00

Dnes som Vám naservíroval zopár setov, ktoré nám prišli do redakcie a oplatí sa ich vypočuť.

LET IT ROLL winter Slovakia zahájil predpredaj vstupeniek!

LET IT ROLL winter Slovakia zahájil predpredaj vstupeniek!00:00

Možnosť zaistiť si účasť na najväčšej indoor drum & bass udalosti v Slovenskej histórii, ktorá sa pred Vianocami odohrá na Trenčianskom výstavisku, práve začala. Prvých 100 záujemcov navyše obdrží vstupenku za naozaj špeciálnu cenu...

Techno Up: Zverenkyňa Carla Coxa už o tri týždne v Ružomberku!

Techno Up: Zverenkyňa Carla Coxa už o tri týždne v Ružomberku!00:00

Vyhrala niekoľko djských súťaží, vďaka ktorým sa dostala k spolupráci so Sister Bliss z Faithless. Jej demo natoľko zaujalo Carla Coxa, že ju pozval na svoje turné po Francúzku. Djka Clodagh vystúpi 22. Októbra v Športovej hale Koniareň v Ružomberku, dnes vám ju v krátkosti predstavíme.

2.10.2011
nedeľa

Dado - LeCocaine [World Of Music Session 009]

Dado - LeCocaine [World Of Music Session 009]10:57

Drahí priatelia, pomaly je tu koniec septembra a začiatok jesene a som tu s novou session zo série WOM, tentoraz v štýle techna ! WOM009 je reakciou na set " Fuck The Disco vol. 4 " od T-Mika (Techron.sk). Set určený ľuďom, ktorí už majú dosť takzvaných " Rádiových hitov " Hneď v úvode setu nájdete exkluzívne tracky od pánov ako sú Corvin Dalek , Temor Hamid , Drahosh , Bennito V , Marosh a Dave Boyle . Prajem príjemný a hlavne nekomerčný posluch.

ReOrder: In Trance I Believe v slovenčine

ReOrder: In Trance I Believe v slovenčine10:21

Slovenskí a českí fanúšikovia tanečnej hudby by mali určite zbystriť pozornosť. Úspešný producent a DJ - ReOrder Vám už od tohto pondelka bude prinášať v éteri rádia Clubradio.cz svoju show In Trance I Believe, tentokrát v ľúbozvučnom slovenskom jazyku.

1.10.2011
sobota

HARDFLOOR (live/DE) na Leporelo_FM

HARDFLOOR (live/DE) na Leporelo_FM 11:00

Tak ako Stratocaster patrí ku Hendrixovi, alebo MPC k hip hopu, tak keď sa povie Roland TB-303, človek si vybaví Hardfloor.

Set od S-KREAMA na vypočutie

Set od S-KREAMA na vypočutie00:00

Electro swingovo ladený housik na sobotnajší ešte príjemne letný deň namiešal S-KREAMA. V sete sú tracky napríklad od od Riva Starr, Parov Stelar, Jeremy Joshua či Milk and Sugar.

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch