Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - február 2014

Tlačové správy od 1.2.2014 do 28.2.2014

12.2.2014
streda

Femme Fatale : Devy na pódiu

20:20
Čaká vás noc, kedy sa karta obráti a ženy nezostanú len na parkete. Ovládnu totiž hlavné dianie *enjoyclub-u. Všetkých mužov nahradia sexi dámy, ktoré vám dokážu, že vedia urobiť show minimálne tak dobre ako opačné pohlavie (kompletné info na www.electroplayground.com/22022014/ ).
10.2.2014
pondelok

JANA KIRSCHNER, ČAD A KATARZIA – PRVÉ DOMÁCE MENÁ PRE BAŽANT POHODU 2014

JANA KIRSCHNER, ČAD A KATARZIA – PRVÉ DOMÁCE MENÁ PRE BAŽANT POHODU 201419:02

Organizátori letného umeleckého festivalu Bažant Pohoda 2014 oznámili prvých domácich interpretov, ktorí sa predstavia na budúci rok v júli na trenčianskom letisku. Nebude tam chýbať jedna z najsledovanejších a najrešpektovanejších speváčok súčasnosti Jana Kirschner, ktorá len prednedávnom vydala album Moruša: biela. Hudobná cesta Jany Kirschner je nevídaná. Jej aktuálny album vzbudil zaslúženú pozornosť a stal sa udalosťou. Prvé koncerty so skupinou parádnych muzikantov mali nadšené reakcie, my sa tešíme ako spolu pohladia naše letisko,“ hovorí riaditeľ festivalu Michal Kaščák.

DISCLOSURE LIVE NA BAŽANT POHODE 2014 10. AŽ 12. JÚLA 2014 – LETISKO TRENČÍN

DISCLOSURE LIVE NA BAŽANT POHODE 2014 10. AŽ 12. JÚLA 2014 – LETISKO TRENČÍN13:41

Za značkou Disclosure sa skrývajú bratia Lawrenceovci z mestečka Reigate v anglickom Surrey.  Mladší Howard má iba devätnásť, Guy je len o tri roky starší, no už v tomto mladom veku sú Disclosure považovaní za žiarivé hviezdy súčasnej tanečnej scény. Ich spojenie tanečných rytmov garage či house s chytľavým popom prerástlo na Ostrovoch až do Disclosuremánie, ako označili rozruch okolo mladej dvojice v magazíne NME.

7.2.2014
piatok

DRUM AND BASS PARTY V POPRADE

DRUM AND BASS PARTY V POPRADE10:19

ADRUM, OPAQUE, FATSOUND, STREETROLL

4.2.2014
utorok

Darren z Underworld na Reaction Control

 Darren z Underworld na Reaction Control11:37

Známa severoslovenská žúrka vyšla po dlhom napätí s pravdou von. 29. marca na Slovensko zavíta Darren Price, dj legendárnych Underworld! Bez ohľadu na to, či máte 20 alebo 40, ak sledujete elektronickú scénu, nemôže vám byť neznámy hit Born Slippy či kultový film Trainspotting. Oba tieto pojmy sa stali symbolmi elektronickej hudby a celej generácie, pričom Born Slippy býva právom označovaný za najlepší techno track všetkých čias.

2.2.2014
nedeľa

FESTIVALOVÉ SOBOTY V KLUBE MARIATCHI

FESTIVALOVÉ SOBOTY V KLUBE MARIATCHI23:55

Chceme, aby sa ľudia v našej krajine nemuseli báť chodiť do klubu, baru, do krčmy či na festival. Aby sa nemuseli báť vyjsť na ulicu, ísť do parku alebo na akékoľvek verejné priestranstvo len preto, že majú nejaký účes, farbu pleti, či hovoria svojim materinským jazykom.

 

Pan-Pot: Žijeme hudbou!

Pan-Pot: Žijeme hudbou!20:05

Extrémne žiadaná dvojica berlínskych DJov a producentov, ktorá vládne súčasnej európskejtechno scéne sa dostala do podvedomia fanúšikov vďaka svojmu debutovému albumu Pan-O-Rama vydanému na labeli Mobilee records. V čase transformácie techno soundu prišli  s originálnou zmesou temných beatov s prepracovanou basovou linkou doplnenú unikátnymi vokály. Poďme sa spoločne prostredníctvom nasledujúceho rozhovoru dozvedieť, ako taký sound vzniká, kde sa Tassilo a Thomas prvýkrát stretli, z čoho hrajú, ...

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch