Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - december 2011

Tlačové správy od 1.12.2011 do 31.12.2011

30.12.2011
piatok

Covert Interests 26 Reveals: James Johnston

Covert Interests 26 Reveals: James Johnston00:00

Vážení autori, vážené autorky, najlepší dji a ďalší svetovo alebo inak úspešní producenti elektronickej hudby!

Dnb.sk @ Subclub presentz: NYE 2011 - last info

Dnb.sk @ Subclub presentz: NYE 2011 - last info00:00

Našťastie na drum and bassovej arche je dostatok miesta pre každého priaznivca apokalyptických bicích a basov. Koniec sveta podľa starobylého Mayského proroctva prežiješ jedine 31.12. v Subclube...

Výnimočný dubsteper XKore na Slovensku

Výnimočný dubsteper XKore na Slovensku00:00

Dubflex prinesie v januári vychádzajúcu dubtepovú hviezdu, ktorá za posledné mesiace zažiarila ako málokto iný.

29.12.2011
štvrtok

MP3: Andy Whitte & Tom Case - In the mix (December 2o11)

MP3: Andy Whitte & Tom Case - In the mix (December 2o11)00:00

Progresívne ladený setík od Andy Whittea za mesiac december je voľný na stiahnutie.

Radosť: Program na január 2012!

Radosť: Program na január 2012!00:00

Prinášame vám program bratislavskej Radosti na Január 2012. Tešiť sa môžete na akcie ako Techhouse.sk, Basspressure, Minimax, Liquid Beatz, Delicious, Bassline, Step Forward ...

28.12.2011
streda

Jazzanova s Paulom Randolphom v Bratislave!

Jazzanova s Paulom Randolphom v Bratislave!17:00

Ostatný koncert na Slovensku odohrali pionieri moderného soulu a funku v roku 2009 na festivale Wilsonic. 24. februára sa vďaka tej iste značke prídu pochváliť novým materiálom spolu so spevákom Paulom Randolphom do bratislavského klubu MMC.

27.12.2011
utorok

Exkluzívny retro [[[TRIDENT drum and bass v Partizánskom

Exkluzívny retro [[[TRIDENT drum and bass v Partizánskom17:00

Na „medzi-sviatkovú" stredu 28. decembra je pripravené špeciálne vydanie dnb party pod hlavičkou známej [[[Trident crew, ktoré bude tentoraz exkluzívne v znamení drum and bassu so starším rokom výroby...

Signall_fm opäť rozdáva darčeky!

Signall_fm opäť rozdáva darčeky!17:00

Aj tento rok vám drum&bassová show SIGNAll_FM rozdá kopec darčekov! Ako inak - hodobných. Pripravili sme pre vás starostlivo vybranú kompiláciu drum&bassu s viac ako 50 skladbami úplne zadarmo. Predĺžte si Vianoce a poďte si rozbaliť svoje darčeky. Prvá časť je už online!

Slovenské producentské duo Damolh33 vydáva v januári svoj debutový album.

Slovenské producentské duo Damolh33 vydáva v januári svoj debutový album17:00

Producentské duo Damolh33 tvoria bratia Gabriel a Mikuláš Bernathovci, pochádzajú z Orechovej Potône a hudbu začali tvoriť okolo roku 1999. Ak ste fanúšikom elektronickej hudby a obzvlášť štýlov ako minimal, techhouse alebo deephouse, určite viete, že ich veci zachytila aj taká legenda ako Richie Hawtin, ktorý ich pravidelne hráva, umiestňuje vo svojich chartoch...

26.12.2011
pondelok

FAT BEAT - 26.12.2011 @ Radost music club

FAT BEAT - 26.12.2011 @ Radost music club00:00

Darčeky rozbalené, kapor zožratý, koláče sú už len tie, ktoré nikto nechce a aj jedlička je voľáko nakrivo. Dovolenka vyžiadaná až do januára ale akosi niet do čoho pichnúť. Netreba však zúfať na duchu, Pišta párty je tu!

Melodica Netlabel: The Funk Junkiez - Ways of Affection

Melodica Netlabel: The Funk Junkiez - Ways of Affection 00:00

Koniec roka 2011 prináša 18 release, kde je možné započuť slovenské trio The Funk Junkiez. Títo talentovaní mladíci upozorňujú drum and bassový svet harmonickým zvukom s reálnymi akustickými nástrojmi. Okrem dvoch originálnych skladieb, môžete na Ways of Affection EP nájsť dva remixy, o ktoré sa postaral slovenský producent Eraser a Photophob z Rakúska.

Nu Spirit: Program na január 2012!

Nu Spirit: Program na január 2012!00:00

Nu Spirit si fičí aj na nový rok, program je opäť kvalitný a preto nazri dnu...

24.12.2011
sobota

Darček od Rádia_FM: Kompilácia Hudba pre masy !!!

Darček od Rádia_FM: Kompilácia Hudba pre masy !!!00:00

Vianočná kompilácia Rádia_FM na voľné stiahnutie s podnázvom "Na Vianoce sa patrí byť doma" obsahujúca 11 trackov od mien ako Puding Pani Elvisovej,Isobutane, Noisecut, Le Payaco, Hafner a mnohých ďalších!

Šťastné a veselé vianoce!

Šťastné a veselé vianoce!00:00

Drom.sk si pre Vás na tieto vianoce prichystal darček v podobe free legal download trackov! Vnútri nájdete tracky od známych producentov ako SKREAM, BENGA, BODDIKA, BLUE MOTION ale tiež mladších talentov ako Kesho&Leflouriste, delPurr iných!

23.12.2011
piatok

Christmas Hauz & Tech: Line up

Christmas Hauz & Tech: Line up00:00

Aj na Štedrý večer sa chodí do klubu.

Svezarm Calling #14: Last Info!

Svezarm Calling #14: Last Info!00:00

Posledné info, ktoré sa Vám pred návštevou tejto párty hodí! Časový lineup, vlakové/autobusové spoje, mapy, výhercovia vstupov, prvá pomoc pri masívnej intoxikácii alkoholom a pod.!

4 Elements @ Radio_FM v piatok 23.12.2011

4 Elements @ Radio_FM v piatok 23.12.201100:00

V predvečer Vianoc sme pre vás opäť vo 4 Elements_FM pripravili večer s tanečnou hudbou ako vyšitý. Opuncovaný bude nielen singlami od pánov ako Eelke Kleijn, Joris Voorn, Moby či Monaque, ale i excelentným pred Vianočným hosťom! Ním bude Izraelská producentská hviezda prvej veľkosti Guy J.

Foolk s novým klipom

Foolk s novým klipom00:00

Foolk vydáva videoklip ku jeho čerstvej skladbe Oak Tree. Ide o spoločnú nahrávku so speváčkou Szabinou Csánó alias Rowannou, ktorá v lete odišla z alternatívno-popovej kapely Moustache. Klip mal premiéru v bratislavskom A4 nultom priestore na prednáške Petra Konečného ´Fascinujúci svet moderných videoklipov´ a exkluzívne na serveri kinema.sk.

Let It Roll winter Slovakia: Zhodnotenie organizátora

Let It Roll winter Slovakia: Zhodnotenie organizátora00:00

Ubehlo pár dní a tak je načase obzrieť sa za prvým úspešným vydaním zimnej verzie festivalu LET IT ROLL, ktorý sa uskutočnil uplynulú sobotu na trenčianskom výstavisku Expo Center.

Synthesia with King Unique - Last Info

Synthesia with King Unique - Last Info00:00

S nezadržateľným príchodom Štedrého dňa by sme vám touto cestou chceli popriať šťastné a veselé Vianoce, veľa radosti v rodinnom kruhu a pohodu, na ktorú často čakáme celý rok. A pokiaľ vám táto pohoda vydrží aj do ďaľšieho dňa a chceli by ste sa s ňou podeliť so svojimi priateľmi, bude na to u nás celkom vhodná príležitosť...

Two Door Cinema Club na Bažant Pohode 2012

Two Door Cinema Club na Bažant Pohode 201200:00

Na letnom multikultúrnom festivale Bažant Pohoda 2012 sa predstaví aj severoírska indie-popová skupina Two Door Cinema Club. „O túto sviežu kapelu sme sa snažili už vlani, sme radi, že prijali naše pozvanie na Bažant Pohodu 2012.

22.12.2011
štvrtok

Dubflex Burnin Santa - Už piatok v Subclube!

Dubflex Burnin Santa - Už piatok v Subclube!00:00

V piatok nás čakajú dubstepové vianoce počas ktorých máte možnosť prežiť sedem hodín tanečného, melodického, wooble a vocal dubstepu, bassu, drumstepu a dnb vám bude servírovať petica djov.

Tradičný Xmas House v Nu Spirit Clube tento rok aj s Tiborom Holodom a Bencom

Tradičný Xmas House v Nu Spirit Clube tento rok aj s Tiborom Holodom a Bencom00:00

Už tradične, od otvorenia bratislavského Nu Spirit Clubu, sa Vianočný House koná na 1. Sviatok Vianočný. Okrem rezidentov na ňom zahraju aj stálice scény, Tibor Holoda a Benco.

21.12.2011
streda

Svezarm Calling ponúkne deväť dj showz a jeden liveact

Svezarm Calling ponúkne deväť dj showz a jeden liveact09:04

Vrece s vianočnými párties sa roztrhlo! Každý núka niečo špeciálne a Svezarm Calling nie je vínimkou, skôr naopak, táto párty chce ponúknuť viac ako ostatné!

dnb.sk @ Subclub presentz: Štyria jazdci Apokalypsy

dnb.sk @ Subclub presentz: Štyria jazdci Apokalypsy00:00

naplnia vízie prorokov... Okamžite pridávaš hlasitosť, keď hrá niečo od Camo a Krooked, Body & Soul, alebo Dirtyphonics? V tom prípade máš o program na Silvestrea postarané! Formácia Fourward patrí do rovnakej kategórie producentov a party zabávačov a presvedčí nás o tom už 31.12. v Subclube.

MP3: Spigl - December promomix

MP3: Spigl - December promomix 00:00

Techno setík od pána, ktorý si hovorí Spigl. Sťahujte tu a teraz!

Nový Slovenský Label: Digital Paradox Records

Nový Slovenský Label: Digital Paradox Records00:00

Počas mesiaca december bol spustený nový Slovenský hudobný label. Je to indie vydavateľstvo Digital Paradox Records. Tento Label sa špecializuje na Elektronickú hudbu, ktorá môže byť tanečná ale aj oddychová (rozumej chillout).

Three Letters Session - set od TMX-a

Three Letters Session - set od TMX-a00:00

Je to už viac ako rok čo som sa presťahoval z Košíc do Prahy. Blížia sa sviatky a mne sa viac ako kedykoľvek predtým vybavujú spomienky na Vás, či už Košicanov, alebo neKošičanov. Rád by som sa pripomenul aj ja Vám.

Tomin Tomovic: Dva sety a dva svety

Tomin Tomovic: Dva sety a dva svety00:00

Tomáš "Tomin" Tomovič pre vás prichystal drobný darček k sviatkom v podobe dvoch svojich mixovaných setov. "Dva sety a dva svety" predstavujú Tominov hudobný smer, siahajúci od sofistikovaného pomalšieho deep housu až po energické techno. Tretie pokračovanie úspešných serií setov Vocal Euphoria a Sensitive Deviation zahŕňajú..

20.12.2011
utorok

Christmas Krekry 17 - Urban Techno Meditation

Christmas Krekry 17 - Urban Techno Meditation00:00

Časy pokoja a radosti sa nezadržiteľne blížia a v našom prípade to samozrejme nebude inak...vlastne bude, len si to čakanie na ne spríjemníme niečim, čo pre vás „pečieme" už nejaký ten rôčik, veď čo by to boli za sviatočné chvíle bez niečoho na chrumkanie? Stále netušíte, na čo narážame?

Dark - ambient a noise U Očka

Dark - ambient a noise U Očka!00:00

Na štvrtkový večer 22. decembra si pre vás Funky Comrade pripravili v priestoroch hudobného klubu U Očka noc temného ambientu a noisu. Prvé zvuky akcie Dark budete môcť začuť o 21:00.

Exitab vydáva debutové EP anglického poducenta Aches

Exitab vydáva debutové EP anglického poducenta Aches00:00

Vydavateľstvo Exitab má na konte už pätnásty a posledný tohtoročný release, je ním debutvé EPčko mladého anglického producenta. Jonny Fox aka Aches síce pochádza z rodiska legendárneho Warp labelu, dlhší čas však žije a produkuje v Bratislave...

Macho and Djane Tracy - So Real/Like That

Macho and Djane Tracy - So Real/Like That00:00

Breaks.sk sa hlási po sedemnásty krát, aktuálny release pripravili Macho a Djane Tracy..

MP3: Andy Whitte - The Sound of Hypnotic Factory (November 2o11)

MP3: Andy Whitte - The Sound of Hypnotic Factory (November 2o11)00:00

V progresívnom štýle set od pána, ktorý si hovorí Andy White je k dispozícii na stiahnutie, či vypočutie.

Súťaž o voľné vstupenky na rozlúčkovú party s Krankenhausom

Súťaž o voľné vstupenky na rozlúčkovú party s Krankenhausom00:00

Posledné 2 voľné vstupy v súťaži na žúr v trenčianskom Krankenhaus klube môžeš vyhrať aj ty. Stačí pár klikov a trochu štastia pri žrebovaní. Tak prečo to neskúsiť? Ďaľšia šanca nebude...

19.12.2011
pondelok

Svezarm Calling predstavuje headlinerov 14teho pokračovania

Svezarm Calling predstavuje headlinerov 14teho pokračovania13:58

Svezarm Calling patrí medzi párties, ktoré neposkytujú vysoké návštevné kapacity, skôr naopak! Underground atmosféra a underground music! Ak Vám toto slovo príde ako klišé, tak po návšteve 14teho pokračovania tejto párty určite zmeníte názor!

The Best Of Dance Music v Metroklube!

The Best Of Dance Music v Metroklube!00:00

Po Štedrom dni sa vždy celkom dobre žúruje, obzvlášť v šalianskom Metroklube, kde je to už zopár ročníkov odskúšané. A čo je dobré netreba ani špeciálne meniť. Takže zúčtujeme rok a sním aj pár uplynulých.

16.12.2011
piatok

Biele Kocky 17 First Info

Biele Kocky 17 First Info19:35

Už len necelý týždeň nás delí od sedemnásteho pokračovania drum and bassového šialenstva s názvom Biele Kocky.

LET IT ROLL winter Slovakia – posledné dôležité informácie...

LET IT ROLL winter Slovakia – posledné dôležité informácie...09:00

Priestor trenčianskeho výstaviska Expo Center bude už tento víkend hostiť jednoznačne najväčší tanečný event tejto zimy. Festival LET IT ROLLwinter Slovakia  otvorí svoje brány sobotu 17. Decembra. Pre návštevníkov  v predstihu uvádzame všetky dôležité informácie k tejto jedinečnej akcii...

Decadence - Rozhovor s Phoe

Decadence - Rozhovor s Phoe00:00

Party Decadance sa koná už dnes (16.12.) v šalianskom Metroklube. Prečítajte si rozhovor s djovm Phoe-m ktorý taktiež vystúpi na tejto party

dnb.sk @ Subclub presentz: Drum and bassový Nový rok!

dnb.sk @ Subclub presentz: Drum and bassový Nový rok!00:00

Proroci počuli zem burácať, videli oslnivé záblesky a jačiace davy s rukami vztýčenými k nebesiam. Na Silvestra 31.12. v bratislavskom Subclube sa naplnia apokalyptycké vízie...

Fusion a Machine Like Techno - najnovšie releasi od Nora na Beatporte

Fusion a Machine Like Techno - najnovšie releasi od Nora na Beatporte00:00

Prvý menovaný s názvom Fusion EP, vychádza na anglickom labeli Corrupt Systems a obsahuje 4 techno skladby ponorené do temnejších vôd. Druhý release, vychádzajúci na slovenskom labeli Carmarage Records, s názvom Machine Like Techno, je už tvrdšieho rázu a nachádzajú sa na ňom 3 skladby.

Synthesia >> Headliner

Synthesia >> Headliner00:00

O týždeň tu máme vianočné vydanie Synthesie - párty, ktorej cieľom je priniesť umelcov, ktorí nie sú u nás etablovaní a pritom patria k jadru klubového života v mnohých častiach sveta. Túto klubovú kultúru bude reprezentovať aj náš hlavný hosť večera – angličan Matt Thomas, známy pod umeleckým menom King Unique.

15.12.2011
štvrtok

Časový line-up festivalu LET IT ROLL winter Slovakia

Časový line-up festivalu LET IT ROLL winter Slovakia10:00

Najväčší elektronický tanečný festival tejto zimy sa nezadržateľne blíži. Sobotu 17. decembra sa trenčianske výstavisko Expo Center rozozvučí tým najkvalitnejším drum and bassom. Je preto načase prestaviť presný časový rozpis všetkých festivalových stageov...

13 Years of JZD promotion - Return of Legends!

13 Years of JZD promotion - Return of Legends!00:00

Už je to rok, co se „kulturák" ve Valašských Kloboukách otřásal v rytmech elektronické hudby. Ne jinak tomu bude i na začátku roku 2012, kdy se na tomto místě uskuteční již třináctá oslava narozenin 13 Years of JZD promotion - Return of Legends.

Break.sk v Mixmagu!

Break.sk v Mixmagu!00:00

Slovenský label Breaks.sk sa dostal do najpredávanejšieho magazínu o tanečnej hudbe na svete. Mixmag uverejnil krátku recenziu na jeden z predchádzajúcich releasov..

Drumatique Xmas Session: Posledné info!

Drumatique Xmas Session: Posledné info!00:00

Decembrová a teda posledná drum'n'bass session roku 2011 v Nu Spirit Club-e bude v podaní Drumatique DJs. V sobotu 17.12. sa na vianočnom večierku predstavia rezidenti GALAGHA & GABANNA, SVETLUX, BLUPCAT, ZAJO, ROLAND, DOLYX a REMO (live trumpet). Na dvoch flooroch bude znieť počas celej noci to najlepšie čo ponúka súčasná (nielen)dnb scéna.

Dubflex @ Subclub "Burnin Santa"

Dubflex @ Subclub "Burnin Santa"00:00

Dubstepové vianoce sa konajú už o deň skôr ako sme zvyknutí a to 23. decembra v našom obľúbenom a útulnom klubíku pod hradom.

Sologroove: Tekk - Tekkoism EP

Sologroove: Tekk - Tekkoism EP00:00

Tekkoism EP je akýmsi prierezom Tekkovej tvorby, ktorá začala v roku 1996. Odchovaný na banskobystrickom dramáči,tribale a techne nám v tejto ípičke servíruje vyzretý sound, ktorého spoločným menovateľom je tech-house...

Urban Fla(e)sh DNB # 2 - Xmas edition

Urban Fla(e)sh DNB # 2 - Xmas edition00:00

Ak nevieš, kam sa pôjdeš baviť v piatok večer, teda 16. DECEMBRA 2011.. Prídi na vianočnú drum and bass veselicu do Klubu 77 v Banskej Bystrici s názvom URBAN FLEASH DNB # 2, X – mas edition.

14.12.2011
streda

Krankenhaus Club: The End

Krankenhaus Club: The End09:00

Všetko raz musí skončiť. Dôležité je že nezabudneme! ...posledná rozlúčková párty s Krankenhaus klubom...

Seta Label presents: MARTIN GREENLAND - Just For L EP

Seta Label presents: Martin Greenland - Just For L EP09:00

Ďalší release deephouse značky Seta patrí slovenskému producerovi ktorý publikuje pod pseudonymom Martin Greenland...

dnb.sk @ Subclub presentz: Koniec sa blíži!

dnb.sk @ Subclub presentz: Koniec sa blíži!00:00

Legendy, veštci nás varovali už pred stáročiami. Starobylí Mayovia si rok 2012 poznačili do kalendára. Proroci počuli zem burácať, videli oslnivé záblesky a jačiace davy s rukami vztýčenými k nebesiam. Už o niekoľko dní sa proroctvo naplní!

NUDANCE PODCAST 007 by STREETROLL

NUDANCE PODCAST 007 by STREETROLL00:00

Siedme pokračovanie Nudance podcastu namixoval mladý popradský Dj STREETROLL! Enjoy!

The hardest-working motherfucker in Chicago v Subclube!

The hardest-working motherfucker in Chicago v Subclube!00:00

V piatok 16.12. bude v Subclube ôsmy Trashold. Ako hosť vystúpi dj a producent Chrissy Murderbot z USA. Jeho prácu si všimli aj časopisy a weby ako The Wire, Pitchfork, XLR8R, Fact alebo RCRD LBL. Tento rok mu vyšiel album „Women Studies" na stále prestížnej značke Planet Mu a jeho zatiaľ posledné 6-trackové EP sa volá „I´m a Asshole".

13.12.2011
utorok

Foolk predstavuje svoj elektronický dub!

Foolk predstavuje svoj elektronický dub!00:00

Foolk, jeden z najinovatívnejších slovenských elektronických prducentov uvádza svoj najnovší track Oak Tree, na ktorom počuť jedinečné vokály tajomnej Rowanny.

Dva protipóly S.P.Y a COOH na LiR winter Slovakia!

Dva protipóly S.P.Y a COOH na LiR winter Slovakia!10:00

Už túto sobotu 17. Decembra sa odohrá historický najväčšia indoor drum and bass udalosť Slovenska. Na dvoch flooroch  trenčianskeho výstaviska vystúpia dji až zo siedmich krajín sveta! Tentoraz predstavujeme skutočne dvoch diametrálne odlišných headlinerov. Jemného Brazílčana menom S.P.Y. a skutočne krutého Bulhara, ktorý si hovorí COOH...

Knowledge Base – 16. a 17.12.2011 v Prešove a Košiciach!

Knowledge Base – 16. a 17.12.2011 v Prešove a Košiciach!10:00

Pravidelná nádielka nekomerčnej elektroniky je nachystaná na druhý decembrový víkend. Tento krát fungujeme okrem piatku, ktorý strávime tradične v prešovskom klube Wave, aj v sobotu, kedy sa presunieme do košického Cactusu.

Natasza & Oscarsix (PE! Music/ AT) na Soluble Sessions v Nuspirite

Natasza & Oscarsix (PE! Music/ AT) na Soluble Sessions v Nuspirite10:00

V utorok 20. Decembra sa v Bratislavskom NuSpirit Clube udeje už tretie pokračovanie klubovej noci Soluble Sessions, ktorú zastrešuje Sovenský uderground house label Soluble Recordings. Tento krát sme si ako hostí pozvali naozajstných oldschoolerov priamo z Viedne, známu to dvojicu Nataszu a Oscarsixa, takže je naozaj na čo sa tešiť!

Časáčik s cdčkom zadarmo

Časáčik s cdčkom zadarmo00:00

Ak máš rád dobrú hudbu, a zaujíma ťa aj časák Wave, tak nemôžeš chýbať na piatkovej akcii Loop inc. v bratislavskom klube Empire.

PartyTrip: Tech-house & techno už tento piatok!

PartyTrip: Tech-house & techno už tento piatok!00:00

Vyberte sa party výlet s Anfreem & Tanyou - relatívne známou dvojkou - tento krát však v nezvyčajnej podobe! V piatok 16.decembra sa za mixážny pult postaví každý sám za seba - nebudete od nich počuť back to back ako obyčajne.

Winter Urban Market 2011

Winter Urban Market 201100:00

Predvianočná dizajn/handmade burza spojená s kopou sprievodného programu. Najkrajší predvianočný víkend v Bratislave.

12.12.2011
pondelok

Christmas: Hauz & Tech v Subclube

Christmas: Hauz & Tech v Subclube18:00

Aj na Štedrý večer sa chodí do klubu. Tradičný mejdan je na programe aj tento rok. DJs známi aj z akcií ako Standa, MiniMax, Tanz/Bar alebo Boutique si pripravia pestrý mix dance music, štýlovo cca techhouse, house, neindustriálne techno a pomedzi to hity.

Emiliana Torrini - Prvý interpret Bažant Pohody 2012

Emiliana Torrini - Prvý interpret Bažant Pohody 201218:00

Prvým potvrdeným interpretom letného multikultúrneho festivalu Bažant Pohoda 2012 je islandská hudobníčka Emiliana Torrini. Famózna speváčka mala v Trenčíne hrať už v roku 2009, už po neuskutočnenom vystúpení vyjadrila želanie, že sa chce na letisko ešte vrátiť.

Aches (Exitab/UK) pokrstí svoje debutové EP!

Aches (Exitab/UK) pokrstí svoje debutové EP!00:00

Nieže by sme sa chceli nabaľovať na cudzích menách, ale ak máte radi Jamesa Blakea, Mount Kimbie, Squarepusher či Boards of Canada 15. decembra vám odporúčame vyskytnúť sa v Batelieri. Svoje debutové EP pokrstí Aches.

Bass Invanders 01 - 15.12. na Plťke v Bratislave

Bass Invanders 01 - 15.12. na Plťke v Bratislave00:00

Oznámenie prijaté 1.12.2011 ... Zdravím ťa JA, Rauo Uhrao veliteľ veľkej vesmírnej flotily. Som na lodi na Dunaji, rád ťa vidím, že si znovu obnovil spojenie. Máme tu s vami opäť veľa práce, vyžarujete stále viac hrubých vibrácií a priťahujete meteority svojím negatívnym myslením.

Housemusic.sk Mixshow Podcast vol.06 - Compiled & Mixed by Cole a.k.a. Hyricz

Housemusic.sk Mixshow Podcast vol.06 - Compiled & Mixed by Cole a.k.a. Hyricz00:00

Na svete je ďalšie pokračovanie pravidelného podcastu serveru housemusic.sk, v ktorom vám servírujeme to, čo považujeme za naj na našej malej scéne a v blízkom okolí. Nemohlo preto dlho trvať a dostalo sa aj na neúnavného propagátora moderného zvuku, autora úspešnej rádiovej show Minimatica a v poslednej dobe aj producenta a remixéra.

The Prototypes po prvý krát na Slovensku !

The Prototypes po prvý krát na Slovensku !00:00

17. december bude bez pochýb studený až mrazivý, no na Trenčianskom výstavisku bude poriadne horúco. Sobotný večer bude patriť zimnému vydaniu akcie Let It Roll, ktorý prinesie kopec predvianočných darčekov. Jedným z nich určite bude producentská a djská formácia The Prototypes a ich prémiové vystúpenie na Slovensku.

9.12.2011
piatok

A na počiatku bolo... RONI SIZE!

A na počiatku bolo... RONI SIZE! 17:00

17. december sa v Trenčíne bude niesť v duchu zlámaných beatov, na zimnom vydaní LET IT ROLL sa predstavia mená ako Andy C, S.P.Y,  The Prototypes či Audio. Okrem nich si na výstavisku Expo Center zahrá aj žijúca legenda drum´n´ bassu, Ryan Williams aka RONI SIZE

DRUMOPHONE: Jeden z otcov nepríde - príde matka !!!

DRUMOPHONE: Jeden z otcov nepríde - príde matka !!!08:46

GABANNA musel svoju účasť na dnešnom DRUMOPHONE kvôli vážnym rodinným problémom zrušiť. Namiesto neho si pre Vás najsilnejšia východoslovenská párty pripravila prvú dámu slovenského drum&bassu - Djane KIARU !!!

[[[TRIDENT93 // last info + časový line-up

[[[TRIDENT93 // last info + časový line-up17:00

Úplne posledným warm upom na Let It Roll winter bude symbolicky party, práve podľa ktorej nesie názov jeho druhý stage. Už túto sobotu 10. decembra sa odohrá v Partzánskom ďalší [[[Trident, ktorý prinesie opäť veľa zaujímavého…

4 Elements @ Rádio_FM v piatok 09.12.2011

4 Elements @ Rádio_FM v piatok 09.12.201100:00

Oficiálny štart víkendu s tanečnou hudbou na Rádiu_FM prichádza i dnes večer spolu s      4 Elements_FM. V našom playliste sa obiavia mená ako Funkagenda, Jamie Woon alebo Nic Fanciulli. Hosťovského mikrofónu sa chopí PMC, ktorý...

Na Freestyle Night v NuSpirit Clube vystúpi DJ Parker!

Na Freestyle Night v NuSpirit Clube vystúpi DJ Parker!00:00

Málokedy sa stáva, že si budúca hviezda klubovej scény na Slovensku zahrá skôr, než sa presadí vo vlastnej krajine. DJ Parker z Bristolu, ktorý dnes vypredáva kluby po celej Európe, odohral v roku 2006 ako neznámy dídžej a začínajúci producent na Slovensku svoje vôbec prvé vystúpenia mimo rodného Anglicka..

Van Drift - Naked Podcast 008

Van Drift - Naked Podcast 008 00:00

Pomalinku nám končí kalendářní rok 2011. V tento vypjatý vánoční měsíc pro vás jihomoravský DJ Van Drift aka Taureen připravil speciální „letecký“ set. Na chvíli vypněte a odleťte společně s ním na vlnách současné taneční muziky, které nechybí vtip a nadhled.

8.12.2011
štvrtok

Dead Horse párty oslavuje prvé narodeniny!

Dead Horse párty oslavuje prvé narodeniny!00:00

V decembri je to presne rok, čo táto konská mršina našla ustajnenie medzi múrmi bratislavskej Radosti! Sme tu dvanásť mesiacov práve vďaka vám, našim pravidelným i občasným návštevníkom a preto sme sa rozhodli odvďačiť sa niečim... naozaj špeciálnym. Na našu narodeninovú oslavu príde zahrať český dj TVYKS!

Dj a producent Smooth po prvý krát na Slovensku!

Dj a producent Smooth po prvý krát na Slovensku!00:00

Už túto sobotu sa v Partizánskom odohrá 93. Pokračovanie legendárnej drum and bass party [[[TRIDENT, ktorá bude premiérovo hostiť mladého talentovaného producenta zo Slovinska menom SMOOTH. V krátkom profile vám ho predstavíme...

Kráľom temnôt je Audio!

Kráľom temnôt je Audio!00:00

Ako headliner druhého [[[Trident stageu festivalu LET IT ROLL winter v Trenčíne vystúpi britský DJ a producent Gareth Greenall, známejši ako Audio. Tohto rezidenta Therapy nocí snáď netreba ani predstavovať. Jeho releasy sa objavujú na značkách ako Virus, Freak, Techfreak, Subtitles či Offkey. Temné sety Brita lámu, ničia všetko v dosahu. Nie nadarmo mu prischla prezývka „kráľ tvrdého drum´n´bassu".

Stroboskop.sk: We Call It Skweeast vol.3

Stroboskop.sk: We Call It Skweeast vol.300:00

Netlabel Stroboskop má vonku nový release: Ďalšia časť série trackov v štýle SKWEEAST. Kombinácia v Škandinávii populárneho štýlu SKWEEE (lo-fi analógové funk/R&B/dubstep) so samplami tradičnej folklórnej hudby – to je SKWEEAST.

Ten Deadred - 10. výročie existencie Deadred Records

Ten Deadred - 10. výročie existencie Deadred Records00:00

Koncom roka 2000 sa na slovenskej hudobnej scéne nápadne objavilo nové vydavateľstvo, i keď jeho prvý počin s číslom DR-E001 bol len o málo väčší než kreditná karta. Trojpalcové mini CD s originálnym papierovým obalom bolo naplnené nemenej zaujímavou nahrávkou skupiny Nylon Union.

7.12.2011
streda

Avicii do Empiru nepríde!

Avicii do Empiru nepríde!00:00

Áno, je to tak. Avicii sa v bratislavkom klube Empire 16.12.2011 neukáže a to z jedného veľmi jednoduchého dôvodu, nesnazili sme sa ho zabookovať, pretože my si radšej vypočujeme niečo „normálne".

Najlepší z najlepších – ANDY C !

Najlepší z najlepších – ANDY C !00:00

Zimné vydanie najväčšieho slovenského festivalu Let It Roll, ktoré sa odohrá   17. 12. v Trenčíne,  prinesie bohatú nádielku predčasných vianočných darčekov. Jedným z najočakávanejších bude práve „the one and only“ Andy C.

Soutěž o nejlepší remix k Japan Sugar.

Soutěž o nejlepší remix k Japan Sugar.00:00

V současné době běží na MTV nový videoklip DJky Luccy pod názvem Japan Sugar. K tomuto singlu se Lucca rozhodla vyhlásit soutěž o nejlepší remix a dát šanci i jiným producentům.

Staffhouse 16.12.2011 @ muSICK Club Liptovský Mikuláš

Staffhouse 16.12.2011 @ muSICK Club Liptovský Mikuláš 00:00

Priatelia,po úspešnom „open air" vydaní v lete, sa blíži ďalšie pokračovanie párty StaffHouse, mali by ste si preto poznačiť pár dôležitých informácii a údajov...

6.12.2011
utorok

čistýurban!n dva.zwei.két @ Subclub

čistýurban!n dva.zwei.két @ Subclub00:00

Čistý Urban krú pozýva na druhé pokračovanie prvého pokračovania úspešnej párty. Valiť sa na vás bude pomerne neohraničená selekcia alternatív, ňú vejvov, post-všetkého, špinavých aj zasnených elektroník, a nedaj bože aj nejaké to indie a našťastie aj veľa iného!

Strelec Session Special 16.12.2011

Strelec Session Special 16.12.201100:00

ession vznikla na Terase. Tu sa po prvýkrát, kedysi dávno zoznámili jej hlavní protagonisti Libor Fiala a SouTHboy. Tu po prvý krát v jeden krásny letný deň namiesto ranného aftrovania niekde v zatemnenom byte rozložili gramce a založili tak tradíciu, ktorá trvá až doteraz. Terasa už je vecou minulosti, ale Session a jej autori sú pre Vás stále tu, už päť rokov.

5.12.2011
pondelok

Kto si zahrá na najbližšej Synthesii ?

Kto si zahrá na najbližšej Synthesii ?00:00

We got a winner! Táto hláška môže niektorým z nás pripomenúť kultový film Rekviem za sen. Hoci v našom prípade sa nedá hovoriť o víťazovi v plnom slova zmysle, je nám potešením oznámiť, že prvý termín na vianočnej Synthesii máme už obsadený.

Breaks.sk Podcast 07 – Killreall

Breaks.sk Podcast 07 – Killreall00:00

Nové vydanie podcastu Breaks.sk bude tentokrát dubstepovo-breakbeatové. Hodinový set pripravil ruský producent Killreall.

Ears Chewing Satisfunction 10. decembra v Intergalaktickej Oblude

Ears Chewing Satisfunction 10. decembra v Intergalaktickej Oblude00:00

Sobota v Oblude bude opäť po čase patriť experimentálnej elektronike a odpadu elektronickej scény. Zábavno-tanečný večierok s hudbou ne*hudbou tentokrát ponúkne rôznorodých domácich aj zahraničných hostí.

MP3: Drahosh - Techbeatz Essentials Live

MP3: Drahosh - Techbeatz Essentials Live00:00

Drahosh namixoval nový promo set plný jeho vlastných trackov či remixov. V hodinovom mixe nájdeš 14 trackov incl. remixy pre Crystal Waters – Gypsy Woman, Rumenige – Fastfood, Corvin Dalek – Young People a ďalšie kuriozity.. Sťahuj a supportuj!

4.12.2011
nedeľa

Covert Interests 25 reveals Music Is Everything Showcase!

Covert Interests 25 reveals Music Is Everything Showcase!00:00

Až budem raz svojej dcére rozprávať subjektívne skreslený a legendami opradený true story slovenskej housovej scény, začnem ho tam, kde sa oldiesky a disky s príchuťou tequily OLE za dvacku stretávali s tými najlepšími housovými akciami, ktoré si Slovensko pamätá.

2.12.2011
piatok

Kuko z Horkýže Slíže má BijouTerriera!

BijouTerrier vyráža na turné v januáry 201208:35

Kuko z Horkýže Slíže má BijouTerriera!

Nedá sa povedať, že by líder kapely Horkýže Slíže nemal dosť práce na svojej domovskej adrese. Napriek tomu sa rozhodol vyprodukovať hudobné zoskupenie, aké na Slovensku nemá obdoby.

4 Elements @ Rádio_FM v piatok 02.12.2011

4 Elements @ Rádio_FM v piatok 02.12.201100:00

Štart víkendu s 4 Elements_FM bude dnes opäť naplnený skelými peckami z prostredia elektronickej tanečnej hudby. K tomu nám dopomôžu páni ako Solee, Ricky Ryan, Michael Woods alebo Eddie Thoenick. Našim hosťom večera bude slovenský housový majster dlhodobo žijúci v Londýne, Jozef Mihálik...

FOUR presents Winter Beat 2011: Line up

FOUR presents Winter Beat 2011: Line up00:00

Už dnes večer sa otvoria brány v žilinskom klube Infinity. Dva tanečné parkety vám ponúknu okrem domácich aj hosťujúcich, či zahraničných djov. Od 21:00 si môžete vychutnať  techno, tech-house, minimal ale hlavne nové trendy v súčasnej tanečnej elektronickej muzike.

No More Chillout vol.16

No More Chillout vol.1600:00

NO MORE CHILL OUT, to je ďalšie pokračovanie známej party, ktorá pravidelne vyburcuje množstvo fanúšikov undergroundovej hudby k skvelej zábave. V clube La Coca v Spišskej Novej Vsi to bude znova naplno vrieť presne 16. decembra 2011.

Nudance /Let It Roll Warm Up/ last info

Nudance /Let It Roll Warm Up/ last info00:00

Už dnes večer budete môcť zažiť atmosféru pravého anglického deep, atmospheric až autonomic dnb soundu v podaní talentovaného producenta z mesta Plymouth na juhu Anglicka. Prvýkrát mimo UK a práve na Slovensku vystúpi tento mladík a nadšenec deepových a future beatov CLARITY.

1.12.2011
štvrtok

MP3: JTBIG - New Age

MP3: JTBIG - New Age00:00

Pre vyznávačov Tech House-u a podobných rituálov sme našli set od Dja Tlamu aka JTBIG ktorý ste mohli nájsť ako CD prílohu v najnovšom čísle magazínu Wave. Ak nechodíte do stánku a poštár u vás už dlhšie nebol tak sťahujte a radujte sa. incl. tracklist

Subclub: program December 2011

Subclub: program December 201100:00

Aj v decembri sa budú diať rôzne akcie pod hradnou skalou, napr: Nudance, Hangover, Kyberia Session, Dubflex, Dnb.sk pres. Silvester 2011, Mighty Vibez and more..:)

Začína sa predpredaj vstupeniek na tretí ročník Grape festivalu

Začína sa predpredaj vstupeniek na tretí ročník Grape festivalu00:00

Grape festival zaknihuje v roku 2012 už svoje tretie pokračovanie a zaradí sa tak definitívne medzi tradičné hudobné festivaly na Slovensku. Termín ostáva rovnaký, čiže druhý augustový víkend (10.- 11.8.) sa všetko opäť odohrá na piešťanskom letisku.

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch