Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

Schranzhell 4 - Tom Herák premiérovo v Trenčine !!!

Tohoto skvelého dja nemusím určite predstavovať košickému publiku avšak pre trenčianskych party people, môže byť tento talentovaný človek trošku neznámý, preto si prečítajte jeho bio...

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 29.12.2006 - 16:21

dj herakVlastným menom Tomáš Herák sa hraniu  venuje od mája 2003. Spočiatku spolupracoval s jeho dobrým kamarátom Zelom, ktorý mu vysvetlil čo a ako a hneď sa pustil do produkovania vlastných trackov. Neskôr sa od komponovania odmlčal a začal sa naplno venovať tomu čo ho veľmi fascinovalo...hraniu.

Začínal v legendárnom undegroundovom clube xXx kde si ho pod svoje krídla vzal Dandy aka dj Trix a stal sa rezidentom tohto klubu. Zo začiatku mu nebolo celkom jasné v akom hudobnom smere sa chce rozvíjať a zdokonalovať, ale po vypočutí setu od Tokyho to vedel už celkom presne. Jeho sety su preplnené trackmi z labelov ako skull tunes, arms, commpressed, artillery, combat skill, inflicted, bitshift a iných...,č o už čo to naznačuje, že sa nedrží a ani nesnaží držať set v jednej línii a za neustáleho striedania zvukov ale aj beatov dokáže vytvoriť pestrú zmes hard techna až schranzu.

V jeho rodnom meste a nie len tam je známi svojím rýchlim a precíznym mixovaním kedy pumpuje do party people jeden " nárez " za druhým a slovíčko " stop-time " pre neho neexistuje. Tieto pasáže vypĺňa rôznymi efektami,scratchmi a samplami rôznych napríklad hororových zvukov. Výsledok je v skutku dych berúci a o tom sa už presvedčil nie jeden človek a pochvalne na jeho adresu sa vyjadril napríklad aj Mario Ranieri alebo Arkus P. Jeho kariéra sa začala veľmi rýchlo keď sa už po 2 mesiacoch za gramofónmy predstavil na after party už v neexistujúcom Arzenal clube kde hral po boku maďarského Budaia a Juliana.

V súčastnej dobe má tento talentovaný dj a producent za sebou hrania s djmi ako napr:
Henrik B(SWE),Thomas Krome(SWE),Felix Krocher(DE),Inigo Kennedy(UK),Rush(USA),Tony Slicer(GRE),Mario Ranieri(AT),Arkus P(DE),Sven Wittekind(DE),Robert Natus(DE),Frank Kvitta(DE),Jay Denham(USA),Christian Wunsch(ESP),Tim Taylor(UK),Zina&Mandy(MALTA),Marcelo K2 aka THE PUSHER!(BRA),Pedro Delgardo(UK),Gabriel Pallomo(USA),Swiv(UK),Takaaki Itoh(Jap),Thomas Green (AT),Bornah(AT),M.a.x.x(AT),Sean Porn(USA),Dano(USA),Comfy Rob(UK),Claudius Kantner(GER),Oliver Neufang(GER),Andy Slate(GER),Dawid Bowles(FRA),Toni Llamas(ESP),Pat Heart(FRA),Aton(SWE), a iný...

V prítomnosti sa venuje vlastnej hard techno produkcii, kde už asi našiel svoj štýl a aj zvuk, ktorú hráva pomocou technológie final scratch a právom ho môžeme označiť za akéhosi guru hard techna na východnom slovensku určite.Pilne pracuje na spustení svojej web stránky a aj svojho net labelu, kde xce dávať šancu vydať tracky začínajúcim producentom a taktiež v blízkej budúcnosti by v spolupráci so známymi hard techno menami rád založil prvý hard techno label na Slovensku. Mimo iného sa začal venovať aj promóterskej činnosti keď sa mu podarilo dotiahnuť do Košíc mená ako Mario Ranieri, Arkus P, Sven Wittekind a onedlho plánuje predstaviť východoslovenskému publiku aj ďalšie jagavé mená, ako inak, hard techno scény.

Jeho top 10 pre tento mesiac:

Robert Natus & Arkus P - Pressure
schranzhell 4 - posterDeadly Sins - Chapter 4
Var.Artist - Woman EP
Greg Notill - LSD effects
Maddox project vs Teknicity - Dawn of the sheep EP
Sven wittekind & Boris s - Maybe we re crazy
Robert Natus - Dangerous course ep
Deadly Sins - Chapter 2
Andreas Kremer - How do you beat that?
Marcel Costeau - No pimps allowed

19.1 SCHRANZHELL 4 * Piano club Trenčín


FELIX KROCHER /HARDLINER,COMPRESED,FELIXKROECHER.DE/
ATON / PARADOGS,SWEDEN/
Killswitch /ngoht,HU/
Jerry /apokalypsa.CZ/
Herak /wolkingpro,SK/
Hogar /schranz.sk/
Dewo
Dexi /schranz.sk/
Anfree /schranz.sk/

www.schranz.sk

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch