Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

BEATZ.27 - 4 + 8 + 15

Počujete hudbu, ktorá sa ozýva z komplexu. Niečo sa vám nezdá a tak sa pozriete na hodinky, ktoré práve ukazujú pár minút po osemnástej hodine. Áno, idete správne, idete do ArtKlubu. Iná cesta neexistuje, všetky ostatné sú zničené.

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 06.06.2007 - 10:31

Stretávate sa tam s inými, ktorí prežili. Nie sú nimi len BlueM a Sucksana, ktorým sa podarilo opraviť gramofóny a na nádvorí púšťajú kompozície ambientu, downtempa, triphopu, či breakbeatu. Tí ďaľší sa zatiaľ snažia opraviť zelený laser a video projektor, aby všetko stihli predtým, než zore zahalí tma a presunú sa aj kvôli bezpečnosti dovnútra bývalého objektu vedeckej organizácie. Keďže pracujú ako tím, pripravené sú už aj dekorácie. Chcú sa v novom „domove“ cítiť lepšie, pretože vyhliadky do najbližšej budúcnosti nie sú vôbec, ale vôbec dobré. Náladu sa všetkým bude snažiť spríjemniť Kukurica. Až do západu slnka sa bude počúvať príjemná hudba, posedávať vonku, popíjať a rozprávať o najbližšom osude.

FLASHFORWARD

Potom sa ľudia presunuli do vnútorného komplexu ArtKlubu, kde od dvadsiatej druhej hodiny roztáčal platne Fat^bwoy. Z bagu vytiahol a následne na 16kW sound systéme pustil Seba & Robert Manos - Move On, Cls & Wax - Quite Perfect a aj SKC & Bratwa – Heart of Love.

Niekoľkí sa posilnili čerstvým ovocím, ostatní zasa tekutým ovocím pri bare a opäť sa vrátili na parket, kde práve hral Lixx svoj energický set. Nedokázali sa zastaviť, pretože Someone od Brookes Brothers a Geisha od Bena Sage ich prinútili k nekontrolovateľným tanečným kreáciám. Nielen hudba sa páčila. Dokonca Palooloo občas jedným očkom pozrel po Exkluzívnej Cice, ktorá bola tým najkrajším, čo v živote videl.

Počas oslavy hudby medzi obyvateľmi komplexu prišlo o jednej v noci nečakané a milé prekvapenie v podobe Pixieho a Washa. Zoskočili k nim na padákoch. Aj keď boli iba dvaja a ľudí pred nimi veľa, tri hodiny dokázali zabávať a rozdávať každému nádej. Život sa zdal hneď omnoho ľahší a všetci na chvíľu zabudli na všetky útrapy. Počas ich vystúpenia to Saw, Žužu a Zybex poriadne roztočili pred budovou.

Ako sa tam tak zabávali, v diaľke si všimli blížiaceho sa člena Druhých - Cenca. Vyzeralo to, že prišiel s dobrým úmyslom, priniesol aj dary Phetsta - The Bloodening VIP, Roni Size a jeho 26 Bass, rockerský mix Get closer a veľa ďalších. Začali mu dôverovať... No bola to chyba... Cenco nakoniec odviedol všetky tehotné ženy. PŽT sa postaral o odpočítavanie iba 108 sekúnd pred blížiacou sa šiestou hodinou rannou (bol na ňu ohlásený koniec). Dovtedy si pozeral webstránku www.beatz.sk .

Teraz už zostávalo stlačiť len jediné tlačidlo, keď v tom ...................... next BEATZ * 08. 09. 2007!

TEÓRIE
Cenco je Jacob a po prvýkrát sa ukázal na verejnosti práve na BEATZ.

Medzi Pixiem, Washom a Akirom je nejaká spojitosť a tá zmija, ktorá sa mihne na začiatku pred bránou, znamená niečo viac... Zatiaľ sa nevie čo, ale predpokladá sa, že dopomôže k vyriešeniu tejto záhady.

Sú Lixx a Fat^bwoy súrodenci?? A je tá zmija, mihnúca sa pred bránou, ich?? Naznačil Fat^bwoy tým, že zahral Quite Perfect, že aj Quite patrí k nim do rodiny??

BEATZ.27 * DRUM&BASS NIGHT

23.06.2007 * ART KLUB, TRNAVA
START: 18:00 - END: 06:00
ENTRY: 100 SK
INFO: www.beatz.sk

Beatz.27

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch