Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

DANCE ODYSSEY 13 – Profily headlinerov OGI a JERRY

K eventu Dance Odyssey, ktorý odštartujeme 24.marca v podzemných priestoroch košickej Starej Sladovne prinášame prvé profily headlinerov..

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 26.02.2007 - 13:30

Dj OgiOGI (PLANET RHYTHM-HR)

Nehorázny techno diktát s obrovskou energiou a drivom, zpestrený najrôznejšími efektami a vychytávkami. Tak takéto mixy nám naservíruje chorvátsky Dalibor Ogorevac aka dj Ogi, ktorý sa svojím poňatím techna už v Európe veľmi dobre preslávil. Jeho sety sú charakteristické strojovým rytmom a svižnými industriálnymi aranžmánmi, ktoré sa s obrovským groovom valia na tanečný parket.

Svoju djskú kariéru začal v rodnom meste Rijeka, kde sa po úvodných vystúpeniach začína prezentovať pod hlavičkou zoskupenia Energetica Teamu. Usporiadava parties, vystupuje ako dj a tiež začína stále viac prenikať do štúdiovej produkcie. Svoje prvé single vydáva Compound, Giant&Dwarg a Northwest Dynamics. Čoskoro mu vychádza nový singel na kultovnom labeli Planet Rhythm.

Šialená hard techno jazda s mnohými efektami a svižný groove, ktoré sa energicky valia vpred až do vášho úplného zničenia, tak sa dj Ogi predstaví ako headliner na hlavnom stage akcie Dance Odyssey.

JERRY (Apokalypsa.com)

Spoluorganizátor mega párty Apokalipsa, Radek Gehringer alias DJ JERRY pôsobí na tanečnej scéne od roku 1991, kedy sa venoval hudobným štýlom old skull rave a house, z ktorých sa vyprodukovalo techno, ktoré sa stalo neskôr jedným z Jerryho obľúbených žánrov.

V roku 1993 sa Jerry stáva rezidentom najväčšieho kulturneho centra v Európe – Bobycentrum Brno. Okrem dj-ingu dostáva v roku 1995 ako jeden z prvých aktérov ponuku produkovať v luxusných priestoroch Bobycentra najznámejšie tanečné parties v štýle house, kde už v tej dobe predstavil českým kluberom mená ako Paul Van Dyk, Marusha, Christopher Just, či Nick Varen...                                                                  
Neskôr Jerry organizuje najväčšiu Brnenskú akciu s názvom Apokalypsa, ktorá sa stala najznámejšou akciou s 23 pokračovaniami a teší sa stále väčšej oblúbenosti a návštevnosti.

ADj Jerryko DJ každý víkend prejazdí stovky kilometrov po českej a slovenskej republike, hrál snáď vo všetkých malých i veľkých kluboch, vidieť ste ho mohli na významných techno parties a eventoch i klubových nociach. V roku 2004 dostáva ponuku byť zastupovaný agenturou Bassline a časopisom o elektronickej hudbe BE. DJ Jerry sa stal povestným spontánnym vystupovaním, precíznym mixom a výberom dosiek pre vytvorenie niekedy až mrazivej ale i veselej atmosféry.

Jerry je tiež hudobným producentom. Medzi jeho prvé počiny patria dosky Deeper Love s remixami od brata Orbitha a Tokyho a Rodenta s Laurou Level, ktorá vyšla na labelu BE Records. V roku 2005 spoluprodukoval s punkerom Robotechom dosku Eclectic a to opäť na labeli BE. Na doske majú remix slovenský Miss Rodez, Sepromatiq aka Motchinq Boyz a Michaela Salačová.

Jerry zaznamenáva úspech nielen na svojej rezidentnej noci v klube Perpetuum, ale i v pražskom klube Duplex a v ďaľších kluboch po celej ČR i SR! Začiatok roku 2006 sa nesie v predstavení dj Jerryho celej verejnosti. Nielen tým, že jeho videoklip Eclectic rotuje v českých a slovenských televíziách ale i súčasne vstupuje pod ochranné krídla energetického stimulantu SHLEHA a stáva sa jeho oficiálnou tvárou. Na základe tvrdosti jeho setov sa tiež stáva novým členom bookingu Knee Deep ! V roku 2006 sa tiež pripravuje vydanie jeho tretej dosky.
Jeho skúsenosti tiež podčiarkujú vystúpenia po boku djs známich mien celého sveta: Rush, Dave Clarke, Chriss Liebibg, Umek, Marco Carola, Johannes Heil, Lames Ruskin, Ben Sims, Sven Wittekind a mnoho ďaľších.

Svoj energický techno set, tak ako ste ho ešte nevideli vám predvedie na akcii Dance Odyssey 24. marca 2007.

Dance Odyssey

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch