Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

Connections tour 2008 v Metro clube - Šala

DIAFRAGMA @ 19.04.2008, Metro Club, Šala

19. apríl METRO CLUB Šala. Connections tour- connecting countries, connecting music, connecting party people! V rámci svojho svetového turné sa nám predstavia hneď dvaja headlineri pozostávajúci z jednej sympatickej latino-Američanky, ktorá absolvuje na Slovensku svoju premiéru!

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 13.03.2008 - 05:00

Predstaví sa ako Djane v spolupráci so známym americkým techno producentom, ktorý sa predstaví Live. Bude sa jednať o synchronizáciu dj setu a live setu v reálnom čase doplnenú skvelou technikou mixu a ostrými live loops !!! V každom clube pojde o ojedinelý a originálny nadpozemský zážitok. Na žiadosť organizátorov sa pre Slovensko pripravuje špeciálny set "a la Metro roasted in own sauce" !

Takže pekne po poriadku, Diafragma sa po dlhom dvojročnom spánku preberá k životu a záleží na vás či to bude na dlhšie alebo zaspí na dlho opať. Počas spánku sa nahromadilo obrovské množstvo energie, ktorá to už nezvládla a 19. to všetko vyvrcholí. Prinesieme Vám tkzv. techno evolúciu. Čize sa bude začínať od minimaluminimaltechna, cez oldskull techno, Detroit, industrial techno, hardgroove až po hardtechno. Aby nebola noc monotónna, všetko sa bude pekne vyvíjať ako rastlina za mesačného svitu. A to len preto, lebo mi elektronickú hudbu nerorozdeľujeme, ale spájame !!!

DJane Adriana Lopéz
Ak sa vám zrýchlil srdečný tep a nastali zvláštne komplikácie počas čítania, tak sa poriadne nadýchnite a pripravte sa. Predstavujeme vám všetkých účinkujúcich DJs, ktorí si to 19.apríla v Metre s vami rozdajú:

Prvým headlinerom, ktorý vám ukáže spanilú techno-hard techno jazdu, je sympatická a veľmi žiadaná djka z kolumbijskej Bogoty ADRIANA LOPÉZ, ktorá stále vo svete ukazuje prečo patrí do svetovej techno elity.

DJ Fanon Flowers
Jej doprovod bude robiť z ďalekej Kalifornie v USA, a to z mesta Los Angeles, producent a v neposlednom rade Dj FANON FLOWERS. Producent rešpektovaný Jeffom Millsom, Adamom Bayerom, Kevinom Saundersonom a inými…

Pre milovníkov tvrdého techna je v zálohe pripravený supertalent Dj CHERING z Barcelony, ktorého ste si už mohli vypočuť u nás na nedávnom Pulzare a určite to stálo za to!Žiadaný najlepšími španielskými klubmi.

Ďalším zaujímavým hosťom bude dj narodený v Indii a žijúci v malom španielskom štáte Andorra, milovník slovenského techno zvuku OSCAR BABANI, pravidelne hrávajúci so svetovou techno špičkou v katalánskej Lacove.

A aby to nebolo všetko, z peruánskeho hlavného mesta Lima doletí šikovný Dj DENIZER! Stihol sa už predstaviť na známych open airoch vo vnútrozemí aj na pobrežiach Peru.

Z domáceho Slovenska bol výber dosť náročný a vsadili sme na ostrieľaného matadora slovenského techna Dja a producenta Dja BOSSa, úspešne reprezentujúceho Slovensko vo svete. Ako ďalší v poradí bude veľmi dobre známy domáci hard techno dj zo Slovenska, Dj TRONIC. Posledným zástupcom bude človek, ktorý to všetko spáchal, už nejaký ten čas posobiaci v Barcelone, vždy zahalený rúškom tajomstva - IANE CRUT. Už pomaly viac známy španielskému ako slovenskému publiku.

Takže po psychickom šoku z prečítania tohto lineupu vám necháme zopár dní na rozdýchanie a regeneráciu tela aj duše!Všetkých djs si predstavíme podrobne v následujúcich dňoch a preto viac info očakávajte už čoskoro…

Kompletný line up:
DIAFRAGMA Connections Tour 2008

Dj-Live Techno Set (Adriana Lopéz + Fanon Flowers)
Adriana López (Modularz, Surco - Colombia)
Fanon Flowers (Mechanisms Industries, Nheoma, Modularz - USA)
Boss (Dolegate - Slovakia)
Chering (Trivialbookings, XtremeFactory, Distorted - Spain)
Oscar Babani (Superfreak - Spain)
Denizer (Fusion - Perú)
Tronic (Texno.sk - Slovakia)
Iane Crut (Diafragma - Slovakia / Spain)

Plagát Diafragma

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch