Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

Live Act Fest v Budapešti

Už 13. júla vás pozývame do Budapešti na unikátny a nezabudnuteľný tanečný zážitok roka - Live Act Fest, ktorý bude neporovnateľný s akýmkoľvek iným eventom organizovaným u našich južných susedov.

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 03.07.2007 - 15:52

Fantastickí Hybrid Sound System, Infusion, Trentemøller a Future Funk Squad predvedú svoje živé koncerty. Tento medzinárodný top line up je doplnený novou maďarskou generáciou live actov - Quasar a Bernáth/y & Son duo.

Technická náročnosť všetkých live vystúpení si vyžaduje perfektnú organizáciu a výnimočne profesionálnu prípravu. Každá formácia pricestuje do Budapešti s niekoľko členným tímom ľudí obsluhujúcich všetky hudobné nástroje. Svoju prítomnosť taktiež potvrdili špičkoví vokalisti a VJi s ich vlastnými zvukovými inžiniermi a vizuálnymi technikmi. 

Hybrid Sound System

Christopher J Healings a  Michael S Truman sú hlavou 9 člennej skupiny. Výrazne však uspeli nielen ako DJi a producenti, ale aj ako zabávači publika tých najznámejších festivalov. Od ich remixu Pink Floydu  ’Another Brick In The Wall’, spolupracovali s Radiohead, užili si spoločné turné s Mobym a vydali 3 albumy. Podľa novinárov a hudobných kritikov sú ich show často prirovnávané k Prodigy, Underworldu, či Chemical Brothers. Hybrid sound je špeciálny mix klasických elementov, moderného elektronického zvuku, progresívneho breakbeatu, brit popu a taktiež minimalu prvej triedy. 

Infusion

Dennis Sharrad, Jamie Stevens a Francis Xavier sú triom toho najlepšieho čo Austrália ponúka, avšak na dlhšie obdobie sa z medzinárodnej party scény vytratili, aby pracovali na novom albume. Infusion odpália svoje európske tour už 13 júla. 

Trentemøller
Prorok minimal tech housu z Dánska sa stal svetovo známou ikonou. Anders Trentemøller začal svoju kariéru v 1997 spolu s DJom T.O.Mom a dnes už môžu oslavovať spoločných 10 rokov na svetových pódiách. Trenteho debutový album The Last Resort dostal až neskutočne pozitívne ohodnotenia od tých najprísnejších hudobných kritikov a jeho Essential Mix hraný na  BBC Radio 1 bol v roku 2006 vyhlásený poslucháčmi ako Nr1. Jeho osobitý štýl je zvláštny, niekedy dokonca šialený a sám Andreas vníma maďarský Live Act Fest ako zaujímavosť a osobnú výzvu.

Future Funk Squad
FFS alias Glen Nicholls sa na začiatku svojej kariéry zapísal ako vyhľadávaný artikel pre mnohých remixérov. Jeho fajn klub obdivovateľov tohto unikátneho talentovaného hudobníka obsahuje mená ako Prodigy, Depeche Mode, the Orbital, the Hybrid, James Zabiela, Sander Kleinenberg,  PMT,  Hyper, Koma & Bones a taktiež Stanton Warriors –  ktorí ho dokonca sami skontaktovali aby re-editoval ich vlastné tituly.
Navzdory jeho popularite Glen neprišiel už dlhšie s novým albumom. V roku 1996 však vydal album spolu s ďalšími členmi FFS a nazval ho  Audio Damage a práve tento album dosiahol mega úspechy po celej medzinárodnej tanečnej scéne. Vystúpenie jeho skupiny s 5timi členmi bude ozajstnou raritou a zvláštnosťou nielen pre maďarské publikum.

Quasar
DJ Chriss a  Richie (ex člen Draftu ) môžu byť právom hrdý na ich zoskupenie menom  Quasar. Nie je to dávno čo John Digweed hral dokonca ich treky na rádiu  Kiss FM a neváhal sa spýtať chalanov či by nespravili mix pre Kiss FM. Ak toto nie je úžasný úspech tak potom čo je to? Zoskupenie Quasar sa v zložení , Krisztian a Richie, bubeník DJ Newl, gitarista Krisztian Pap a spevák Andras Keleti predstavia aj vám a sami zistíte prečo získali rešpekt od housovej ikony  Johna Digweeda.

Bernáth/y & Son
Sandor Bernáth/y je výnimočnou postavou maďarskej klubovej histórie. Stál za počiatkami mnohých maďarských legiend ako aj underground klubov a časopisov. Jeho syn, Zsiga dosiahol úspechy ako grafický dizajnér a  VJ pre Urbanizer. Aký otec taký syn, a ich spojená techno-improvizácia je jedinečná svojho druhu.. Bernáth/y & Son  sa objavujú na stagy len v špeciálnych prípadoch, takže vyberaví clubberi by mali zbystriť pozornosť!! Je nemožné sa akokoľvek vopred pripraviť na ich hudbu. Vypočuješ si ich namiešané tóny, ochutnáš ich kreativitu, nasleduje šok a potom  už len tichučko rozmýšľaš čo si to vlastne prežil.

Full Production

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch