Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

Slovak DJ kvalita na Birthday párty s podtitulom House Feeling - 4–5.7. 2008 – Power Club

Slovak Dj kvalita - House filing @ power club

Piatok 4.7.2008 prináša Slovak DJ kvalitu!!! Dámy a páni dovoľujeme si vás pozvať na 48 hodinovú Birthday párty s podtitulom House Feeling.

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 15.06.2008 - 01:02

A že sa bude niesť vo veľkom štýle, prezrádzajú sprievodné akcie ako penová či laserová show. Nebudú chýbať sexi gogo tanečnice a samozrejme free drinky.

Dj´s: Aqua, Braňo, Izzy, Facet, Enrico pozná naozaj skoro celé Slovensko a títo pani sú naozaj headlineri spomínaného eventu. Pre tých, ktorí ich naozaj nepoznajú, tu máme krátke info o Dj-och: Izzy a Aqua.

DJ Izzy

Slovenský DJ IZZY je jeden z Djov, ktorý je na Slovenskej elektronickej scéne viac ako 16 rokov. Počas jeho kariéry založil agentúru Music Community, ktorá podporovala slovenskú elektronickú scénu viac ako 5 rokov samostatne a aj ako súčasť rôznych projektov.

dj Izzy
Od začiatku hrával v popredných zvolenských klubov a ako jeden z prvých začal hrávať house v disko baroch vo Zvolene a v okolí.

Koncom 90tich rokov si dal malú pauzičku ale o pár mesiacov na to opäť sa začal venovať aktívne Djingu.

V roku 2002 bolo významným momentom v jeho kariére otvorenie zvolenského klubu MINISTRY of FUN, kde od začiatku začal hrávať a získavať nové skúsenosti a kontakty.

Počas doterajšej karéry si vybudoval známe meno nielen v regióne ale aj v rôznych iných častiach slovenska a aj v zahraničí. Jeho sety ste mali možnosť počuť live ale aj v rôznych reláciach v rádiách ako sú napríklad FUN RADIO/SK, FM RADIO/SK, SiTy RADIO/SK, BETA RADIO/SK, DFR RADIO/CZ, POWER FM/D.

DJ Aqua

S príchodom strednej školy sa začína zaujímať o hudbu a mixovanie. Dalšia Maťova dj-ská kariéra naberala rýchly spád. S Peťom a dalšími ľudmi otvorili v roku 1996 vychýrený disco-club TIFFANY v Nitre. V tom čase už Maťo moderoval pravidelne, ale skor amatérsky. V Tiffany sa spoznal v tej dobe so začínajúcou televíznou hviezdou JOPO-m, ktorý sa sem chodil často baviť aj s Tomášom a kedže sa im Maťove mixovanie a prejav páčili, slovo dalo slovo a už o pár dní mu chalani navrhli,či by nechcel pracovať v rádiu Forte.

dj Aqua
Celých 5 rokov Maťo moderoval a postupom času začal vysielať viac a viac. Vysielal aj vlastnú špeciálnu reláciu HUDOBNE AKTUALITY, hitparadu TOP 25 a dj-skú reláciu O CHVILU TO VYPUKNE...

Po tých spomínaných 5tich rokoch Maťo cítil, že chce v živote skúsiť dalšie veci a preto sa rozhodol že z rádia FORTE v dobrom odíde. Bol to opäť Tomáš Marko, ktorý mu oznámil, že Peťo Kočiš hľadá formou konkurzu moderátora do ROCK FM rádia. Konkurz prebehol bez problémov a hneď potom mu Peťo oznámil, že s ním počíta.

V súčasnosti je Maťo Bidelnica stabilným moderátorom v Rádiu_FM a vysiela relácie hudobné menu, in medis res, pesničky na želanie a vlastnú reláciu MUSIC CHARTS.

House Feeling party

DJs:

Piatok(4.7.08)
21.00 - 24.00 IZZY.ministry of fun
24.00 - 03.00 AQUA.radio_FM / djaqua.sk
03.00 - 05.00 FACET.drom.sk
05.00 - 08.00 LEFFE.smallhouse

Sobota(5.7.08)
20.00 - 24.00 SAI & THOMAS DEXTER.clubber.sk
24.00 - 03.00 ENRICO.studio54 / CZ
03.00 - 06.00 BRAŇO DJ.clubber.sk

House feeling @ Power Club(SL)

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch