Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

Dnb.sk oslávi 5 narodeniny!!!

Drum and bassový portál www.dnb.sk oslávi v piatok 18.5.2007 svoje malé jubileum, okrúhlich 5 rokov existencie. Oslavovať sa bude v SubClube – rezidentnom priestore dnb.sk pod bratislavskou hradnou skalou.

Komentáre (1) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 10.05.2007 - 11:37

Za päť rokov “ubehlo“ dnb.sk, ako jediné médium na Slovensku venujúce sa výhradne štýlom drum and bass, jungle, breakbeat a pod., dlhú cestu. Na poli hudobných webov si vybudovalo pevnú pozíciu a stalo sa pilierom slovenskej “lámanej“ scény s neustále sa zvyšujúcim množstvom pravidelných čitateľov a fanúšikov.

Za tento čas ste si na stránkach tohto webu mohli prečítať cez 5000 noviniek, reportov, recenzii, party news, prehliadnuť 750 foto sérii, vypočuť desiatky mixovaných setov a mnoho ďalších informácií zo sveta vašej / našej obľúbenej hudby. Podieľame sa na programe relácie Nočný Mix Rádia FM. Okrem občasného organizovania akcii v kluboch po celom Slovensku, sme rozbehli vlastné rezidentné akcie v bratislavskom SubClube (EX U.Club / Účko), ktoré sa tešia veľkej priazni návštevníkov a dlhodobo ponúkajú kvalitu i osvetu ;-).
Do nasledujúceho roka pre všetkých čitateľov a priaznivcov dnb.sk pripravujeme nejedno prekvapenie, no ešte predtým sme sa pre vás rozhodli vystrojiť honosnú narodeninovú oslavu! ;-)

Headlinermi narodeninovej oslavy v piatok 18.5.2007 v SubClube budú hneď dve veľké mená svetového drum and bassu. Chris.SU, reprezentujúci top vydavateľstvá ako DSCI4, Subtitles, Commercial Suicide, či BSE Recs., odprezentuje to najlepšie nielen zo svojej produkcie. O niečo temnejší a tvrdší hudobný zážitok so sebou prinesie druhý headliner - belgičan Crossfire.

Crossfire a ChrisSu

Aký drum and bass sa momentálne točí vo Viedni nám ukáže dj Splinta, hlava rakúskych Therapy Sessions, skvelý dj a zabávač, ktorého vystrieda dvojica českých djov. Wenia a SMario sa predstavia v mixe na 3 gramofóny, ktorý okorenia množstvom vlastnej produkcie. Ďalším hosťom z Čiech je dj Kamion. Šesticu hostí doplní dvojica rezidentov z bookingu dnb.sk, otec Gabanna a sestra Kiara ;-).

Djov a producentov bude počas večera dopĺňať dvojica MC. Svoje umenie po prvýkrát slovenskému publiku predvedie MC Daxta zo susedného Rakúska. Ten patrí medzi popredných MC vo svojej krajine. Doplní ho slovenskému publiku dobre známi MC Omar.

Začiatok akcie je naplánovaný na 21:00 a koniec 06:00 (možno ;-) ). Ze celú túto parádu na vstupe zaplatíte len 200,- Sk v predpredaji / 250,- Sk na mieste.

Každý kto chce ušetriť “padíka“ a zároveň sa uistiť, že sa do klubu bez problému vojde, si môže vstupenku kúpiť online cez www.ticket-art.sk, či osobne u Dr. Horáka a v ArtFóre.

Veríme, že si túto veľkolepú oslavu 5 narodenín dnb.sk nenecháte újsť a podporíte nás tak svojou masívnou účasťou ;-).

Tešíme sa na Vás. :-)
Všetci ste srdečne vítaní!!!

Viac podrobností o akcii, profily účinkujúcich djov a MC, mixované sety na Rádiu_FM, súťaže a mnoho ďalších informácii vám ponúkneme už v najbližších dňoch na www.dnb.sk a spriatelených weboch.

Dnb.sk B-day party

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

[+] Pridať komentár

anira33 anira33, 23:52, 19.1.2011 (streda) [7 rokov]

bez predmetu

ahoj
Moje meno je miss Anira videl som váš profil dnešného a stal intrested vo vás, budem tiež rád, aby vedeli viac, a chcem vám poslať e-mail na moju e-mailovú adresu, takže môžem dať ste moju fotku, aby ste vedeli, na koho i am.Here je moja e-mailová adresa (anirabugiba @ hotmail.com) Verím, že môžeme prejsť od tady mám čakať.
Spomeňte si na diaľku alebo farba nie je záležitosť, ale láska veľa veciach v živote
Vďaka
Miss AniraHELLO,
My name is miss Anira i saw your profile today and became intrested in you,i will also like to know you the more,and i want you to send an email to my email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my email address (anirabugiba @ hotmail.com)I believe we can move from here I am waiting.
Remeber the distance or colour does not matter but love matters alot in life
Thanks
Miss Anira

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch