Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

HALLOWEEN 1.11.2008 @ Stará Sladovňa, Košice

HALLOWEEN 1.11.2008 @ Stará Sladovňa, Košice

Blíži sa čas strašidiel, duchov a nechutných príšer, z čoho nám niektorým behá mráz po chrbte. Pre tých, čo sa neboja sme pripravili v na 1.novembra špeciálnu edíciu Halloween Underground Party, ktorá sa bude konať na 3 tanečných stageoch v podzemných priestoroch Starej Sladovne.

Komentáre (1) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 16.10.2008 - 00:20

Prinášame informácie o niektorých účinkujúcich djs a linky na zaujímavé hudobné sety.

DJ Shortz / UK Blackrain / ... profil

Dj Shortz z Londýnskeho kruhu dj-ov je na scéne uz 10 rokov , čím si získal určitý rešpekt na partys svojím skvelým vystúpením. V svojich mixoch sa snaží zaujať publikum čo najviac svojim crazy scratchom a dávať im všetko čo ľudia od neho čakajú.

Shortz má rezidenciu v 3 Londýnskych baroch , hral s najpopulárnejšimi djmi z Londýna. Hrá na Londýnskej najlepšej drum and bass stanici Origin Fm a teraz sa vrátil naspäť do štúdia , kde chystá novú skladbu s Mampi Swift , Zincom a J Majikom. Ross aka Shortz má za sebou už veľa dnb nocí ako sú napríklad Bagleys, Camden Palace, The Rhythm Station and The Colluseum , Dance Concept, Traffic, Together as One, Origination a mnoho iných.

DJ Shortz
DJ Shortz

Shortz sa nám predstavil na Klikfeste 2004 , Semtex Rainbow Open Air či v Club-e No.3 / Nové Zámky / .Postupom času ho začala zastrešovať Blackrain crew na Slovensku a tak ho tu máme po tretí krát.
Keď máš šťastie zachytiť jeho djské vystúpenie tak určite nebudeš sklamaný.

Shortz Klikfest 2004 video 1 :
http://www.blackrainrecords.net/subory/video/klikross.avi

Shortz Klikfest 2004 video 2 :
http://www.blackrainrecords.net/subory/video/klikross2.avi

Shortz live mix Rainbow open air 2005 + MC Don.skey + MC Dapper :
http://www.blackrainrecords.net/subory/mp3/set/shortz_rainbow2005.mp3

 

GORO & DEPHZAC (bra3v3ku.sk)

Na Heloween Underground Party zahrajú v spoločnom B2B sete aj novozámocká známa dvojia Goro & Dephzac (Balackrain/ClubNO.3/SK).
Blackrain cru vzniklo okolo roku 2002 v Nových Zámkoch spojením dvoch producentov, dja Gora a Dephzac-a. Začali sa organizovať drum and bassové akcie v Club-e No.3, z čoho vznikol aj názov labelu BLACKRAIN RECORDINGS. V apríli 2004 vydávajú prvú dosku pod katalógovým číslom BR001 na vlastnom labely a predstavujú produkciu skoro vo všetkých Slovenských kluboch. Pribudol nový člen DJ SHORTZ z Anglicka , ktorý prináša na územie Slovenska precízny "skreč" v spojení s perfektným djským umením. Postupom času prichádzajú ponuky na hrania do Poľska , Holandska či Čiech, interview pre najpopulárnejší drum and bassový magazín na svete KNOWLEDGE MAGAZIN , priestor v tuzemských aj zahraničných rádiách , remixy od známych producentov a odštartovali svoj vlastný open air s názvom RAINBOW.

Goro & Dephzac
Goro & Dephzac

Ak ste mali šťastie zažiť túto "dvojku" ako Vám v klube hrájú do rytmu energické a tvrdé beaty s doplnkom jemných melódií , viete o čom asi rozprávame. Určite Vás nenechajú ticho sedieť v kúte a čakať kto príde po nich zahrať , ale priam vystrelíte na parket. Toto sú Goro a Dephzac BLACKRAIN CRU.

Ich nový release na Esprite sa volá INFINITY a je dominantným medzi dubplate vecami , ktoré nájdete v nasledujúcom mixe. Rešpektovaný "neuro-funkový rideri " na slovenskej scéne , Goro & Dephzac ukázali jemné mixing zručnosti a dobrý výber trackov.
Mixovaný podcast s poradovým číslom 5 pre vydavatelstvo ESPRIT si moôžete vypočut na nasledujúcej linke.
Enjoy.

link:
http://www.espritrecords.net/i/File/Esprit_podcast_5_mixed_by_Goro_&_Dephzac.mp3

 

MARCUS COOPER(CZ)

Jeho hudobný prejav by sa dal charakterizovať ako Electro House, Progressive Electro, Groovy Techno, Techtrance, ale on sám sa nerád škatuľkuje podľa vyhradených štýlov. Vo svojích setoch rád používa gradujúce dosky s pestrými vokálmi a farebným rytmom, ktorý dokáže vniesť do poslucháčov energiu a nenecháva nikoho kľudným. Skvele dokáže rozhýbať dav aj svojím tanečným a kontaktným prejavom za mixom a spojením s náladou klubu a publika. Svojím aktívnym progresívnym štýlom "inteligentných setov" stále príjemne prekvapuje a dokazuje, že si svoje miesto medzi poprednými Djs zaslúži!

Marcus Cooper
Marcus Cooper

Pravidelne vystupuje na významných akciach v ČR i SR a v prestížnych kluboch ako Duplex, Mecca, Paradogs, Studio54, Perpetuum, Liquid, Space SK, 7 Nebe ... kde hral spoločne z takými menami ako sú Westbam, Moguai, Ben Long, Queen Nakadia, Greig Humpson, Christian Smith,Poziom-X, Michael Burian, Chris Sadler, Laydee Jane,Jerry, Orbith ,BB Mike ... je tiež pravidelným hosťom v štýlových hudobných reláciách na rádiách Evropa2, Deejay, Fajn, Kiss a už aj v relácií 4elements na slovenskom rádiu_FM.

link:
http://www.djmarcuscooper.com/download/marcus_cooper_at_roxy_24_5_08_cd80min.mp3

 

djane EVE LYN (PL)

DJane Eve Lyn
DJane Eve Lyn
Prekvapením večera bude aj nový objav tanečnej scény - černošská djane EVE LYN, ktorá patrí medzi nádejné polské talenty housovej scény a je čoraz viac žiadaná v domácich i zahraničných kluboch. Tešit se môžete na mladučkú sexy exotickú krásku, ktorej korene siahajú až do Afriky a ktorá pánov bez pochýb rozpáli svojím výzorom, ale predovšetkým všetkých svojou energickou muzikou!
Pre nedočkavých prinášame malú ochutnávku jej dj setu, ktorý môžete stiahnuť tu:

http://www.djmarcuscooper.com/download/EVELYN_Iwisetmaster2008.MP3

Halloween
Halloween

Zdroj: Robert Daniel

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

[+] Pridať komentár

styfko styfko, 11:35, 29.10.2008 (streda) [11 rokov]

jjou

dnb na main staegi-to bude náklad:)

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch