Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

Novinky na labely 4Beat Records

Novinky na labely 4Beats Records @ oktober

Slovenský label 4Beat records Vám už od marca 2008 prináša skvelé releasy v štýloch trance, techno, house, dubstep, breakbeat a dance. Pod jeho krídlami vydali skladby mená ako napr. SHato (SK), Steve Bengaln (DE), Off Remixer (DE), Miretz (SK) a mnoho ďalších skvelých producentov. V októbri vychádza na slovenskom tanečnom labely 4Beat Records hneď 5 nových releasov kde si na svoje prídu hlavne priaznivci tranceu

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 13.10.2008 - 22:44

CLOSE TO YOU EP vychádza 10. októbra a jedná sa o staro-nový trance singel od známeho slovenského producenta Andy B. Je to skladba ktorá mu vraj ležala v šuflíku už pekne dlho a konečne prišiel rad aj na ňu. Celkový release obsahuje originálnu verziu a 6 remixov o ktoré sa postarali Dj Freeway(SK), Dentist(SK), Dj Yo-Ghi(SK), Off Remixer(DE), Dante Snero(CZ) a skvelý slovenský trance prodocent SHato. Pri takom počte remixov je fakt na čo sa tešiť. Pre všetkých nedočkavých smiem len pripomenúť, že Close To You EP je už v predaji na Juno Download, kde si môžete zakúpiť release v akciovej promo cene.
TITLE: Close To You EP
ARTIST: Andy B
LABEL: 4Beat Records
C/N: 4R048
RELEASE DATE: 10.10.2008

TRIBAL DRINK
je názov pre ďalší release s poradovým číslom 50 o ktorý sa postaral slovenský Dj a techno producent KOREKT. Jedná sa o klasickú klubovú houseovú skladbu ktorá ako sám Korekt hovorí je jedinečná pretože jeho produkcia sa skladá prevažne s techna. Preto nepremeškajte príležitosť a vychutnajte si Tribalový nápoj v podaní Korekta.
TITLE: Tribal Drink
ARTIST: Korekt
LABEL: 4Beat Records
C/N: 4R050
RELEASE DATE: 27.10.2008

FRIDAY NIGHT EP je prvý počin nového slovenského trance producenta s menom MARIO KARMIEN. Jeho prvý release s názvom "Friday Night EP" obsahuje 2 skvelé skladby, ktoré sú vhodné či už na posluch tak aj pre Djov do klubu. Ako sa už spomenulo jedná sa o prvý release tohto slovenského producenta preto nepremárnite možnosť a vychutnajte si Piatkový večer v podaní Mario Karmien.
TITLE: Friday Night EP
ARTIST: Mario Karmien
LABEL: 4Beat Records
C/N: 4R051
RELEASE DATE: 27.10.2008

GALAXY je v poradí 52. release a postaral sa oň bývalí techno producent a terajší Dj a trance producent Dante Snero z Českej Republiky. Skladba "Galaxy" je fakt prepracovaná a klubovo založená tranceovačka, ktorá je ako typická pre Stanislava Brzicu a jeho produkciu. V minulosti sa postaral o zopár kvalitných tranceových releasov ako napr. "I will stand behind you" alebo "Broken Hearts". O remix sa postaral slovenský BENNITO V, ktorý tiež nijako nezaostáva za originálom. Remix od Bennita V je položený skôr do Tech-Tranceu alebo Techna. Galaxy môžem fakt len odporučiť.
TITLE: Galaxy
ARTIST: Dante Snero
LABEL: 4Beat Records
C/N: 4R052
RELEASE DATE: 27.10.2008

SECRETS je naplánovaný ako posledný release na október. Jedná sa o kvalitný trance v podaní slovenského producenta M@tiass. Matej Valocký aka M@tiass je Vám všetkým známy a nemyslím že ho treba predstavovať. Spomeniem asi len toľko, že na releasy Secrets sa nachádzajú dve fakt prepracované upliftingové tranceové skladby, ktoré fakt stoja za to mať ich vo svojej zbierke. Preto nepremárnite šancu a zakúpte si ich a môžem Vám s istotou napísať, že to neoľutujete, pretože skladba "Secrets" preniká, ako sa vraví, až do hĺbky duše.
TITLE: Secrets
ARTIST: M@tiass
LABEL: 4Beat Records
C/N: 4R053
RELEASE DATE: 27.10.2008

AROUND THE UNIVERSE je názov pre prvý album a zároveň aj pre prvý release poľského tranceového producenta žijúceho v Írsku menom Aproxx. Lukasz Cwiklinski tvorí trance už zopár rokov. Pripravuje do budúcna veľa ďalších skladieb kde už ako sám povedal chce pracovať viac s vokálmi. Na prvom albume sa nachádza 6 skladieb. Release je naplánovaný na 20 novembra. Pre tých čo sú nedočkaví môžem len dodať, že bude k zakúpeniu za akciovú cenu asi 5 dní pred dátumom vydania na Juno Download ako promo.
TITLE: Around The Universe
ARTIST: Aproxx
LABEL: 4Beat Records
C/N: 4R049
RELEASE DATE: 20.11.2008

To by asi bolo na október a november všetko. Pripravili sme pre Vás ozaj len samé zberateľské kúsky a ďakujeme všetkým za podporu. Pre Viac informácií ako aj pre násluch jednotlivých releasov navštívte našu stránku
www.4beatrecords.xf.cz

4Beat records

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch