Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

Žraloci v Tatrách sú NUDA - Koncept Tatry_FM je ZÁBAVA!

Žraloci v Tatrách sú NUDA - Koncept Tatry_FM je ZÁBAVA!

19. – 21. marca 2010 sa vo Vysokých Tatrách po letnej verzii festivalu Koncept Tatry pripomíname zimnou časťou. Jeho základom bude DOBRÁ HUDBA_FM. Bez žralokov. Poď do toho!

Komentáre (2) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 11.02.2010 - 09:43

Pre všetkých nás nebolo možne nepostrehnúť, ako posledný víkend v Tatrách šantil živočích pre tento lokál celkom neprirodzený. Žralok je predovšetkým morský predátor a obýva veľké plochy morí a oceánov. Niekoľko málo druhov sa však adaptovalo na život vo veľkých sladkovodných jazerách. Po novom aj na plesách, konkrétne na tom Štrbskom.

Vraj to bola nuda. Barikády, pásky, VIP parkoviská, kapustnica za 3 éčka. Show ako sa patrí. Kostoly sa vraj stavajú preto také vysoké, aby si človek uvedomil aký je malý pred Bohom. Žraloci chcú to isté. Chcú sa ukázať, chcú dať pocítiť, že sú veľkí, že môžu zožrať všetko.

Ten ozajstný žralok sa ale nepchá do pozornosti len tak. Má prirodzený  rešpekt, nepotrebuje to. Zmutovaný slovenský žralok je ale druh celkom iný. Má pokazené zuby a žije napodiv. Malé a hlúpe ryby sa mu totiž pchajú samé do papule mysliac si, že tam je ten raj. Iné, tie bystrejšie ryby ho radšej okusujú zvonka. On im to dovolí, veď mu čistia kožu. Ryby tak ostávajú sýte a pod ochranou. Celkom nuda, nie? :)

Iné ryby si žraloka nevšímajú. Robia si po svojom, vlastnú diskotéku. Vystačia si samé. Keď zájde slnko, utiahnú sa do svojich jaskýň a úkrytov a ničím nerušené spolu bez pretvárky a obmedzení komunikujú, naslúchajú podvodným zvukom, pijú pivo a nie brandy. Predátor je ďaleko, nevítaný hosť nehrozí. A vlastne čo by tam robil. Veď na bare brandy nebude :)

A teraz vážne :)

19. – 21. marca 2010 sa vo Vysokých Tatrách po letnej verzii festivalu Koncept Tatry pripomíname zimnou časťou. Jeho základom budú dve tanečné noci na dvoch miestach, možnosť ubytovania, ski-pasov, hier a bežných i menej zvyčajných atrakcií. Prítomné bude ako vždy aj umenie vo forme výstavy miestnych umelcov + neodmysliteľná “magická“ čajovňa. Určite netradičné bude aj meníčko „Koncept Tatry“ v reštaurácii a klube Plesnivec na Štrbskom Plese po celú sobotu za viac ako squelú cenu.


Koncept Tatry 2009
Koncept Tatry 2009
Koncept Tatry 2009
Koncept Tatry 2009

 

Čo budete počuť?

Rovné i lámané bíty. 4 Elements_FM i Signall_FM. DJ Breeth i DJ Lixx. Ak o týchto dvoch reláciách Rádia_FM nič netušíš, popočúvaj podcast. V lineupe budú aj DJs, ktorých vyberú spomedzi vás.

4elements_FM a Signall_FM podcast

4elements_FM
4elements_FM
Signall_FM
Signall_FM

Ako vyberieme DJs do lineupu? Dozvieš sa včas.

Prihlásiť sa bude možné už najbližšie dni (sledujte náš facebook). Vo 4Elements_FM a v Signalle_FM vyberieme piatich DJs, ktorí dostanú priestor zahrať si. Špecialitou je, že celý piatkový lineup bude nakrúcaný dvoma statickými a jednou dynamicky pohybujúcou sa kamerou v priestore. Vizuál na mieste dotvorí VJ. Následne sa materiál zostrihá a umiestni v hodinových video-setoch na web. Vybraní DJs navyše získavajú ubytovanie na celý víkend free + neodmysliteľné sobotné “Koncept Tatry” menu.

Vyhraj ubytko na celý víkend, alebo len tak príď.

Rádio_FM a Live Pozitive ti ponúkajú možnosť vyhrať ubytko a užiť si Tatry i žúrku v úplnej pohodičke. Súťažiť sa bude v rádiu_FM od marca. Možnosť prísť sa na celý víkend bude mať každý. Ubytovanie a všetky možné aktivity budeš mať „pod rukou“ za výhodné podmienky, lacnejšie ako inokedy.

Viac info prinesieme postupne. Buď určite pripojený na náš Facebook alebo nás nasleduj cez Twitter. Tam sa dozvieš čerstvé aktualizácie k celému minifestivalovému konceptu.

Koncept Tatry_FM, Vyššie to už nejde...

Live Pozitive pripravuje v spolupráci s rádiom_FM a internetovým magazínom Drom.sk.

P.S. Rádio_FM na Štrbskom Plese hrá na 104,3 MHz.


Koncept Tatry 2010
Koncept Tatry 2010

Autor: Koncept Tatry, Rádio_FM, Kokpit

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

[+] Pridať komentár

styfko styfko, 15:18, 11.2.2010 (štvrtok) [10 rokov]

nacopredmet

uff,zurkes pod ta3,ta idzem:)

Macky Macky, 13:51, 11.2.2010 (štvrtok) [10 rokov]

Ppci!

Sme tam! ;)

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch