Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

Codered Open Air 2008: drum and bass stage - profily

Codered Open Air 2008: drum and bass stage - profily

Dnes vám predstavíme účinkujúcich, ktorí vystúpia na hlavnom - drum and bassovom stage. Nech sa páči...

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 01.07.2008 - 07:37

Gabanna (dnb, drumatique/sk)

Gabanna
Gabanna
Priekopník drum 'n' bassu u nás, mnohí ho prezývajú aj "otec slovenskej dnb scény".

Už ako malému mu učaroval tetin gramofón, no nebavilo ho ani tak pasívne počúvanie, ako kontakt s platňou a experimentovanie so zvukmi. Vďaka neutíchajúcemu záujmu o hudbu, mu rodičia neskôr kúpili gramofón a klasický "kotučák", z ktorých sa pokúšal hrať. Svoje prvé nahrávky mal z "čierneho trhu", alebo nahrávané z Rakúskeho rádia O3. Neskôr sa zoznámil s Dávidom zo Senca, spoločne si kúpili prvé djské gramofóny a postupne začali hrávať. Nešlo však ešte o drum ‘n' bass, bola to skôr zmes hip hopu a funku. Ako sa postupne začlenoval do slovenskej alternatívnej, elektronickej a hudobnej scény, spoznal Dala, Tibora, Eleka (Ragtime), Galaghera, Bebeho (Magálová) a dnes už kultový U.club (v súčastnosti Subclub). Gabova a Elekova prvá rezidentná akcia, na ktorej sa hrali rôzne odnože elektronickej hudby od Reage a Dubu cez Breakbeat až po Drum & Bass, sa nazývala Oakbeatz, neskôr Galaghova a Bebeho U-clubácka noc - Break on True, ku ktorej sa pridal. A odvtedy to už išlo samo.

Jeho ranné djské skúsenosti (hrá od r.1990) patrili hip-hopu. V roku 1993 sa zúčastnil svetového šampionátu v mixovaní DMC v Londýne. Neskôr spolupracoval so známou kapelou Trosky, ako podiový DJ. Ako prvý na Slovensku prišiel s drum 'n' bassom a spolu s Galaghom založili Drumatique Crew. Dnes vlastní obchod s platňami (www.vinylstore.sk) a významne sa podieľa na fungovaní scény u nás. Známy presným mixingom a kvalitnými setmi hráva po celom Slovensku, v blízkom, či ďalekom zahraničí, ako napr. v Rakúsku, Maďarsku, Francúzsku, či v Čechách. Ako dj pôsobí už dlhé roky a bol rezidentom večierku Drumatique v U.Clube pod bratislavskou hradnou skalou. Neskôr veľmi obľúbené Drumatique parties vystriedali rezidentúry akcií pod názvom Bambatabass. Na sklonku roku 2005 si zahral v mekke svetového drum ‘n' bassu, v Londýne. Začiatkom roku 2006 sa začlenil do radov dnb.sk bookingu, s ktorým sa opäť vracia do klubu pod hradnú skalu.

Oblubené Labely:
Moving Shadow, Metalheadz, A Sides, Virus, Metro, C4C, Soul:R, Timelesss, V. Recordings, Good Locking, Signature.

Kluby:
Rocket Complex (London), Roxy (Praha), Fabric (Ostrava), Fleda (Brno), Reset (Partizánske), No:3 (Nové Zámky), Guru (Žilina), Elefant (Martin), CCX (Nové Zámky), Flash (Prievidza).

Suport:
Howie B, Grooverider, Jungle Funk, DJ Spice, JB, DJ Die, Matrix, Ed Rush & Optical, TeeBee, Future Prophecies, Gridlok, Roni Size, Danny C, Chris SU, SKC, Klute, Paul B, Kabuki, a mnoho ďalších.

http://www.myspace.com/gabannafloopy

 

Dephzac (bra3v3ku/sk)

Pre Dephzaca je HUDBA už od roku 1990 neoddelitelnou súčasťou jeho života . Venuje sa prevažne produkcii Drum and bass-u , Breakbeat-u a Down tempa. Hráva ako dj doma i vo svete , organizuje akcie v Club-e No.3 , spolupracuje na viacerých festivaloch a organizuje open air noc s názvom RAINBOW OPEN AIR spolu s djom Gorom. Dephzac absolvoval dj school v pražskom twm komplexe , neustále sa zdokonaluje v djingu a v produkcii . Pravidelne hráva na akciách po celom Slovensku , v Čechách , Polsku , Anglicku ... , Oslovil ho najpopulárnejší dnb magazín KNOWLEDGE UK pre intrview o Slovenskej drum and bassovej scéne. V drum and bassovom mixe ho pristihnete väčšinou b2b s djom Gorom nakoľko tento komplic je jeho pravá ruka pri spravovaní klubu no.3 a všetkého čo sa v ňom odohráva. Spolu organizujú letné akcie , ďalej akcie BLACKRAIN a zakladajú label BLACKRAIN RECORDINGS.

Projekty :
BLACKRAIN DJ´s / Goro & Dephzac / - Blackrain recordings since 2004
ELECTROFUNKYZ / Dephzac-Eiwen-Panter-Vaba / - down tempo projekt / minimal - nujazz
BLACKRAIN NIGHT / drum and bass night Club No.3 - Nové Zámky - Slovakia /
BREAK2BREAK / breakbeat night / breaks.sk - Club No.3 - Nové Zámky - Slovakia /
RAINBOW OPEN AIR / summer open air party - / dnb - live - hip hop stage /
CLUB NO.3 / owner /
BRA3V3KU agency / owner /

Spolupráca s KLIKKFEST / 2 days fetival / , SUMMER BEACH FEST / 2 days fest by the river / , IBIZA OPEN AIR / one night , 2x stage / ...

Discography :
br001 / Goro & Dephzac / Blackrain rec. 2004 Gear - Harder Lighter
- drum drama lp - No Money feat. DephzacMohaa - remix 2006 EVO-Pro Recordings Uk
BIMM 3 - compilation 2007Goro & DephzacI move

Dephzac suportoval djom ako : Black Sun Empire , Teebee , Future Prophecies , Shimon , Chase and Status , Pendulum , Cuse4Concern , DC Breaks, Matrix , Simon Bassline Smith , Drumsound , Ed Rush , Noisia , Unknown error , Chris.Su , Skc , Bratwa , Longman , Cyantfic , Logistics , Paul B , Concord dawn , Jade, Sparfunk , Lee , Basher , D-kay , Blame , Boomer ...

Viac o produkcii a projektoch nájdete tu : www.bra3v3ku.sk / club no.3 & agency Bra3v3ku / www.myspace.com/dephzac, www.myspace.com/blackraindj, www.myspace.com/electrofunkyz, www.myspace.com/clubno3

Dephzac & Goro
Dephzac & Goro

 

Goro (bra3v3ku/sk)

S DJ-ingom začal v roku 2000 ako techno DJ, ale s elektronickou hudbou sa stretol už omnoho skôr, na začiatku 90-tych rokov. Este ako chlapca ho očaril zvuk tvrdého gabberu, hardcore techna a neskôr cela raveova kultúra. V tomto smere začal experimentovať z produkciou vlastných skladieb. Az po boku dj quada a eiwena sa zoznamoval z možnosťami počítača, ako hudobneho nastroja. Jeho štýlové zameranie sa po dobu takmer 10 rokov menilo od spomínaného gabberu, raveu, tranceu, cez techno, až k dnešnému drum`n`basu. V drum`n`base sa zameriava hlavne na hardstep, ale v jeho setoch môžme počuť aj prvky jungle......

Uprednostňuje labely RENEGADE HARDWARE, RAM REC., EMOTIF REC., ale uletí aj na tzv. inteligent DNB na labeloch AUDIO BLUEPRINT A CERTIFICATE 18. Dnes ma GORO už charakteristicky zvuk a po boku slovenských a zahraničných Dj`s ho možno vidieť v rôznych kluboch po slovensku. Ak ste zvedavý na GOROve sety, najčastejšie ho môžete vidieť na jeho rezidentnej noci BLACK RAIN v Novozámockom Klube NO.3.

Dnes hráva goro za agentúru Bra3v3ku a zoskupenie BLACKRAIN spolu z djDEPHZACom s ktorým sa snažia dostať na scénu aj ako producenti a zakladajú label BLACKRAIN. Gora si môžte vypočuť na dnb akciách po Slovensku ale najlepsie si ho môžte vychutnať v klube No3 kde nezriedka zaradzuje do svojich setov vlastnú produkciu.

 

Smote (Vibez, Midnight Sun, spiral/sk)

Smote randí s hudbou už od velmi skorého detstva. Hra na klavíri a neskôr gitara v punkovej kapele, /Los Ratones Paranoicos/ pripravili pevné základy na neskorší priamy stret s elektronickou hudbou. Triphopové arytmie kapiel Massive Attack, Portishead, či šialenec Tricky, pomaly formovali ucho. Niekedy v roku 1998 nastal zlom. Spoznavánie dnb breakov, neopakovateľný sound, hutná rytmika a neutíchajúca bassa spečatili dalšie hudobné smerovanie. Software v pc konečne naplnil ako-také očakavánia na zaznamenávanie vlastnej produkcie.

Postupné zoznamovanie s polamaným beatom umocnil aj nákup platní a gramcov, kde pomedzi stráveny čas so sluchatkami na ušiach, začal aj hrávať pred obecenstvom. Otec Reversu /2003 k produkcii a reprodukcii pridal aj organizovanie vlastných dnb nocí na severnom Slovensku /Fast Forward, Procession/... V lokálnom rádiu Frontinus spolupracoval na dnb večeroch relácie Extáza.

Smote
Smote

Rok 2005 bol prelomovým v jeho produkcii: zoznamenie s Amitom* /ktorý si ho zobral pod ochranné krídla/, spoločné hrania s Klutem, Nookiem, Hype-om, s Commix-akmi či Amit-om..., ako aj nekonečné konzultácie s Brooklynom, spolupraca s českým kolegom Kubatkom, priniesli prvé ovocie v jeho produkcii: dj Flight z anglickeho radia BBC1xtra si ho zaradila nielen do svojich setov, ale aj medzi 5 predstavovaných noviniek v jej relacii.

Od tohto momentu sa Smoteho produkcia pravidelne objavuje hlavne na rádiu Bassdrive, kde jeho tracky pravidelne hrávajú Stunna a Dj Kapacity

Smoteho tracky sú poznačené neopakovateľnou atmosférou, nezvyčajným použitím vokálov a jemnou "valivou" rytmikou.../possitive vibes/. Prvé ovocie v podobe releasov sa dostavilo začiatkom roka 2007 a od tohto momentu začína vychádzať na „značkách" ako: Midnight Sun, Telluric rec., Vibez, Strictly Digital, RedMist, a iných rešpektovaných labloch. Ukážky, ako aj prehľad releasov nájdete na producentovej oficialnej myspace stránke: http://www.myspace.com/smotethomas.

Jeho tracky sa objavujú v setoch takých mien ako: LTJ Bukem, Nookie, Outrage, Physics, Stunna, Haze, Brooklyn, Subject 13, Amit, Klute, Marcus Intalex a iných.

Ako dj hrá sety postavné z vlastnej produkcie tak aj s čerstvých noviniek od producentov akými sú: Nookie, LTJ Bukem, Stunna, Brooklyn, Physics, Amaning a iných.
Viac Info: http://www.myspace.com/smotethomas

 

Kubo (spiral/sk)

S hraním začína v roku 2002, kedy ho so sebou stiahol fenomén menom drum & bass. Hudobný štýl, ktorý preferuje a ako dj prezentuje, v energických a pestrých setoch pri ktorých hlavnú úlohu hrá gradácia a atmosféra okorenená experimentmi. Kubove sety odozneli aj na frekvenciách Rádia_FM a Frontinus.

V roku 2003 rozbieha úspešnú sériu pravidelných dnb akcií Spiral pod hlavičkou rovnomenného bookingu, na ktorých sa predstavila takmer kompletná Slovenská "elita" a taktiež viacero zvučných mien svetovej dnb scény. Začínal ako väčšina v malých kluboch, hrania a rezidencie vo zvolenskom Fajn klube: Just Listen (dnb/breakbeat) a bansko-bystrických akcií Broken Boundaries (RIP). Často vystupuje a spolupracuje s martinským producentom a dj-om Smote ( Midnight Sun/Vibez/Strictly Digital ) a djkou Elwirou( Spiral. sk/Cz ).

Kubo
Kubo
Ako dj sa mal možnosť predstaviť na domácej Slovenskej pôde početnými vystúpeniami v kluboch a open airoch od východu po západ, ako aj vystúpenia v susednej Českej rep. či Poľsku, kde supportoval také mená ako npr: John B, Aphrodite, Ez Rollers, Marcus Intalex, Future Prophecies, Baron, Muffler, SKC, Black Sun Empire, Axiom, Jade, Danny Bird, Commix, Seba, Raiden, Resista, Aziz, WaxVax, K-Size, Philip TBC...a veľa ďalších.

V súčasnosti sa Kubo popri hraní stará o fungovanie bookingu a agentúry Spiral. Zabezpečuje dramaturgiu a podporu akcií a open airov ako npr: Spiral, Out Of Control, Download, a dalších na Slovensku a v Čechách.

Favourite labels:
Comercial suicide, Subtitle, Ram records, Metalheadz, Wildstyle recordings, Shogun audio, C.I.A, Gain recordings, Hospital, Soul:R, Horizons music

Support djs/projects:
John B, Aphrodite, Marcus Intalex, Future Prophecies, Baron, Muffler, SKC, Black Sun Empire, Shimon, Danny Bird, Commix, Seba, Raiden, Resista, Aziz, WaxVax, K-Size, Philip TBC, Sayko, Nitrous, Blulajta, X-Morph, Katcha, Im Cyber, L+, Smote, Galagha, Gabanna, Blupcat, Gari, Lixx, Proppa...a veľa ďalších

http://www.myspace.com/kubodnb

 

Lixx (signall, beatz/sk)

Lixx, vlastným menom Michal Sekera, pochádza zo západoslovenského mesta Trnava. Koncom 90-tych rokov sa ešte ako teenager dostal do kontaktu s elektronickou hudbou. Prodigy, Baby D, Jam&Spoon či U96 a dovtedy nepoznaná energia v ich produkcii ho donútili vnucovať túto hudbu spolu s kamarátmi svojim spolužiakom pri každej vhodnej príležitosti. Cez rave, hardcore a trance sa spoznal s partiou ľudí pôsobiacich na trnavskej, vtedy alternatívnej hudobnej scéne. Na techno a house parties pozoroval djs, zatiaľ čo doma prichádzal vďaka Goldiemu na chuť pre neho dovtedy nezámemu hudobného štýlu.

Drum&Bass ho naplno uchvátil niekedy v roku 2000 po zhliadnutí záznamu jedného z prvých live vystúpení Bad Company. Vtedy prešiel z pasívneho počúvania na druhú stranu gramofónov a v tom istom roku absolvoval v rodom meste svoje prvé vystúpenia. Za gramofónmi sa začal cítiť ako ryba vo vode a hrania na vedľajších stageoch technoparties napokon vyústili k spolupráci so skupinkou miestnych drum&bassových nadšencov. Spolu s nimi zakladá koncom roku 2001 v novootvorenom trnavskom bare "Rozkoš" dnes populárnu lokálnu drum&bassovú párty BEATZ (www.beatz.sk).

V tomto období spoznáva osobnosti slovenského drum&bassu a po boku djs ako Gabanna, Galagha, Blupcat či Larry+ dostáva možnosť hrať na obľúbených drum&bassových akciách po celom Slovensku. Prelomovým sa stalo vystúpenie na akcii Doubledecker po boku vtedy ešte neznámeho D.Kaya, po ktorom mu ponúkol spoluprácu v tej dobe na Slovensku vedúci najznámejší drum&bassový booking Drumatique. I vďaka fantastickému človeku Gabbanovi na toto obdobie veľmi rád spomína. V dobe, keď sa jeho meno objavovalo na letákoch bratislavských klubov U.Club a Duna, akcii BEATZ už nestačili malé barové priestory a preto ju presúva do trnavského podniku K-Klub, dnes známeho ako Art Klub.

V ďalších rokoch neustále zdokonaľuje techniku mixovania a okrem početných hraní pred slovenským publikom vyráža do niekoľkých klubov v českej Republike. V roku 2002 obsadil druhé miesto na súťaži v mixovaní JIM BEAM WANTED.

V roku 2004 nadväzuje spoluprácu so zoskupením producentov, djov a video grafikov SIGNAII (www.signall.sk), ktoré má v tom období rezidentné drum&bassové noci v mnohých slovenských kluboch a následne sa stáva jeho členom. Spolu s L Plus a Kukuricom cestuje za hraním do Rakúska, či susedného Poľska a zároveň pribúdajú skúsenosti s hraním po boku mien svetovej scény. Za všetkých aspoň niekoľko: Calyx, Teebee, Subfocus, Marky, Concord Dawn, Ed Rush & Optical, Mathematics, Matrix, Brookes Brothers a mnoho ďalších. Objavil sa na rôznych festivaloch ako Pohoda, Hodokvas, Nočné vlny, či Lokal Life a vo všetkých známejších kluboch na Slovensku.

Lixx
Lixx

"Drum&Bass je o energii, o pocitoch, ale hlavne o zábave!" A presne v tomto duchu sa nesú i jeho sety.

Spočiatku bol jeho doménou temný a trvdý drum&bass, ale postupným hudobným zrením jeho vkus nabral na šírke. V setoch určených na tanečný parket prevláda pozitívna energia od liquidfunku až po hardstep, často okorenená scratchingom. Ako sám hovorí: „Najväčšou odmenou každého DJa je určite plný parket úprimne sa baviacich ľudí!"

Drum&bass-u sa v rôznej podobe venuje prakticky každý deň, ale okrem tohto štýlu je mu blízky aj breakbeat (po ktorom aj ako dj čoraz viac poškuľuje), minimal house, psytrance, či „ninja-tune" hiphop, ktorý si vždy rád vypočuje. Rok 2006 sa nesie v znamení multižánrovosti a nových projektov. Dáva sa dokopy s Nu Jazzovým producentom FOOLCUT (www.foolcut.com) a po premiére na NuJazz Days 2006 vystupuje ako scratchujúci dj spolu s jeho viacčlenným Live actom.

V Septembri 2007 rozbieha spoločne so slovenským producentom/djom L Plus drum&bassovú rádio show SIGNAII_FM na známom slovenskom Rádiu_FM, kde každé 2 týždne prinášajú poslucháčom novinky zo svetovej i domácej drum&bassovej scény

www.myspace.com/dj_lixx

 

Bugan (selector/sk)

Mnohí z nás ho poznajú ako priekopníka ragga junglu na slovenskej scéne, ktorý hrá už niekoľko rokov. Jeho sety sú originálne, prekvapivé, plné reggae vokálov a oldschoolu. Prvý krát sa zjavil na scéne v roku 2001, bok po boku Larry-ho a Bisley-ho na drumnbassovej akcii v legendárnom moravanskom Clube 22, kde hľadal cestu kam bude jeho djská cesta smerovať. Začal hrávať jemné liquidy, prešiel tvrdým darkstepom a skúsil aj tanečnosť jumpup-u. Niekoľko rokov patril do bookingu dnb.sk spolu s Kiarou, Dus@nom, Minkzom a Asteriksom, avšak jeho hudobné zameranie smerovalo inam. Všetky tieto štyly do určitej miery vyčerpal a hľadal nové inšpirácie, ktoré našiel v jeho obľúbených štýloch reggae a dancehall. V spojení týchto štýlov s rôznymi odnožami dnb sa našiel a hráva ich do súčastnosti. So svojimi podobne orientovanymi kamošmi v roku 2005 založil zoskupenie Selector crew.

Bugan
Bugan

Bol rezidentom viacerých drumnbass-ovo ladených nocí, najdlhšie v bývalom Clube 22 v Piešťanoch. Svoje umenie prezentoval po väčšine slovenských kluboch, medzi inými aj v Dune, subclube, Resete, No 3, či dokonca vo viedenskom Flexe (spolu s Wickedsquad). Hranie v tomto klube s najlepším zvukom široko ďaleko bolo jeho najsilnejším djským zážitkom, ktorý praje zažiť každému djovi

 

Insect (trident, naada/sk)

Insect
Insect
Karol Važan je občianske meno 26-ročného chalana z Prievidze. Elektronická hudba ho zastihla ešte na základnej škole, v čase keď hardcore u nás prežíval svoj vrchol. Zaujali ho relácie Technotime a Štúdio Tresk na rádiu Nitra. Rádio Ragtime mu pomohlo obohatiť obzor o ďalšie štýly, napríklad house, breakbeat a samozrejme aj techno - v ktorom našiel svoje zaľúbenie. Približne v rokoch 1997-2000 ako nadšenec spolu so svojimi rovesníkmi (past.rascal, Nazca) sa pravideľne učil hrať u svojho kamaráta, ktorý vlastnil gramofóny značky Lenco a niekoľko techno platní.

Zmena nastala v roku 2000, keď spoznal ClubLab na Fun rádiu, ktorý okrem iného prezentoval aj rýchlejšiu a tvrdšiu formu zlomených beatov ako sme poznali z Ragtime-u. Vtedy si Insect uvedomil že je to hudba, ktorú bude hrať z vinylov.

V roku 2002 v klube Dublin v Prievidzi sa zapísal do povedomia Naada Sound Komplex a postaral sa tak o svoje členstvo v Naada zoskupeniu. Pod jej hlavičkou sme ho mohli vidieť a počuť okrem jeho rodného mesta na rôznych drum´n´bassových a chill-outových floroch napríklad v Trenčíne - area 51, Vráble - Euphorica/wood, Nitra - Subterra, Poprad - Steron 2, U-club - Drumatique a v posledných mesiacoch častejšie na Tridentoch v Partizánskom.

Jeho špecifikom sú tvrdé a temné basové linky a obľúbené labely: renegade hardware, citrus, moving shadow, commercial suicide, defcom

 

Stanley Crow (syndrom/sk)

Vlastným menom Stanislav Vranka, postupom čašu sa čoraz viac zaujíma o elektronickú hudbu prechádza cez house, hardcore, techno a podlieha Dnb štýlu. Začiatkom Apríla 2006 si kupuje vlastnú aparatúru a začína sa aktívne venovať drum"n"bassu a djingu.. Počas roku 2006 si zdokonaľuje svoje dj-ské zručnosti a techniky mixovania a v Decembri 2006 sa objavuje prvý kráť na ďalšom pokračovaní akcie Bass organizovanej Codered crew v prievidzskom eSko clube.

Stanley Crow
Stanley Crow

Začiatkom februára 2007 sa štáva členom novozaloženého bookingu Syndrom crew a spolu s dj"s Radical, Swipe, Yandee a Yaggi-m otvárajú prvú DnB Syndrom night v prievidzskom Lager clube.
V súčasnosti sú jeho sety zlozene z kombinácii jungle, tech a dark-stepu okorenené osvedčenými ragga-jungle trackmi.

V jeho bagu nájdete platne od svetových producentov akými sú Klute, Raiden, Vicious Circle, Catacomb, Propaganda, Audio, Technical Itch, Optiv, Gridlok.

K jeho obľúbeným labelom patria Citrus,Renegade Hardware, Critical, DNA, TOV, RedLight, B2B, Dom & Roland rec.,1210 rec., Defcom, Metalheadz.

Best parties: DNB Syndrom #2, Bass22,CFOA 2007, Bass 26

Best Clubs: eSko (PD), Reset (PE), Lager (PD)

 

Radical (syndrom/sk)

Radical
Radical
DJ RADICAL pochádza z Prievidze má 21 rokov, vlastným menom Peter . Už ako 13 ročného chlapca ho zachvátila elektronická hudba kedy dával zväčša prednosť štýlu ako je techno a house. Ešte sa nestihol ani radovať z techno párty ktorých nebolo málo a do uší sa mu dostáva dnes už preferujúci drum & bass. Ako čas plynul viac a viac sa začal zaujímať o tento štýl nie len zo strany poslucháča.

Ku gramofónom sa dostáva až začiatkom roku 2006 kedy sa učí a zároveň aj snaží zdokonaľovať svoju techniku a cit pre hranie.
Zhruba po roku domáceho hrania sa chce zviditeľniť, skúša čo obnáša promotérstvo a zakladá SYNDROM CREW pod ktorú spadajú aj dj-s ako SWIPE, YAGGI, YANDEE, STANLEY CROW.

Jeho prvé vystúpenie bolo začiatkom februára roku 2007 v rezidentnom klube LAGER v Prievidzi, kde sa v priebehu niekoľko pokračovaní vystriedali dj-s ako napr. X-Morph, Blulajta, Kompakter, Reverb, Gabanna, Galagha, Lifter, Kubo, chlapci z Codered crew atd...Počas jeho krátkeho pôsobenia na dnb scéne si zahral na akciách v Prievidzi ( syndrom, bass, codered),Ružomberku(elevator), Nových Zámkoch(destroyer), Leviciach(bassic instinct), Bratislave(DNBA challenge).

Čo sa týka nakupovania vinyl-ov preferuje skôr tvrdší a energický štýl, čiže ak by ste sa nejakým spôsobom dostali do jeho bagu nájdete tam veci z vydavateľstiev ako napr: Freak Recordings, Tech Freak, G2, Algorhythm, Black Sun Empire, Technique, Virus, Disturbed, Off Key atd.

Na otázku aký sú jeho obľúbený producenti by odpovedal asi takto: Proket, Audio, Counterstrike, Limewax, Spor, The Sect, Rawtekk, Noisia, Matrix a mnoho iných.

Codered Open Air 2008
Codered Open Air 2008

Zdroj: Codered.sk

Codered Open Air 2008

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch