Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DROM Spravodaj

Novinky od 1.2.2009 do 28.2.2009

28.2.2009
sobota

Seriál Simpsonovci sa pokúsi prekonať rekord

20:14

Americká televízna spoločnosť Fox uzavrela s tvorcami úspešnej kreslenej komédie o žltej rodinke Simpsonovcov (1989) dohodu o nakrútení ďalších dvoch sérií.

27.2.2009
piatok

DJ Top Chart - Facet @ február 2009

08:58

Na studený február poriadna rozohrievačka. Nech sa páči..

musiq1 vyráža na cesty!

16:59

musiq1 sa rozhodla opustiť vyhriate televízne štúdio a vybrať sa za svojimi divákmi. Od polovice marca sa rozbieha musiq1 club tour 09. Prvýkrát tak budú mať diváci možnosť fyzického kontaktu so svojou hudobnou televíziou.

4 Elements na rádiu_FM dnes 27.02.2009

16:43

V tomto týždni máme pre vás opäť pripravených množstvo hudobných noviniek a zaujímavostí. Našim hosťom za mikrofónom, ktorého vám tento týždeň predstavíme bude Slavo C, ktorý je už skúseným pánom za pultom.

26.2.2009
štvrtok

DJ Top Chart - Teef @ február 2009

08:15

Ako vyzerá TOP Chart DJa Teefa pre mesiac február 2009 ? Klikaj, kukaj, počúvaj ...

Fruitbox 03, Cotton Club, Piešťany @ 28.02.2009

14:15

Tretie pokračovanie Fruitboxu sa pomaly blíži a ak vás zaujíma, či sa tam budete nudiť, alebo pôjde o niečo iné, tak čítajte ďaľej...

Sonne Edition predstavuje drumikáčov Ramiresa a Mywala!

11:38

Za necelé dva mesiace (12.4.) vypukne v priestoroch KD v Topolnej na uherskohradišťsku mejdan Sonne Edition s poradovým číslom 7. Headlinerom tohoto dielu je velmi populárny nemecký hitmaker a Dj Da Hool.

25.2.2009
streda

DJ Top Chart - LLF @ február 2009

11:42

Februárová techno nádielka toho najlepšieho, čo sa podľa LLF-a za spomínaný mesiac dalo zohnať. Už čoskoro nie len v podobe Topky, ale aj mixovaného setu. So, check it out ,-)

Flora & Fauna with DJ Tráva @ Plesnivec, Štrbské Pleso - foto by Cobra

17:17Pankáč Tráva zavítal do Tatier, aby ukázal čo je zač. Až do siedmej rána striedavo s Facetom žhavili neutichajúce tatranské publikum.. ;) Fotky by Cobra.

DJ Top Chart - LLF @ január 2009

10:36

Dopĺňame januárovú topku DJa LLF..

TURN IT OFF 27.02.2009 v Humennom

10:21

Humenné, elektronická hudba, scéna. Našinec by povedal, že tieto tri slová sú pre väčšinu humenčanov španielská dedina, pojmy, ktoré tu vysloví len pár skalných vytrvalcov, ktorí ešte stále neprišli na chuť komečným rádiám.

DROM MP3téka: Minimatica vol.93 mixed by DJ Cole (22.02.2009)

10:12

Posledné studené februárové dni sú spočítané, ale príjemný hrejivý výber skvelej muziky pokračuje.

Aquabeatz Winter 2009 - Lineup

09:52

V piatok 27.2. v klube CCX – Nove Zamky mega party Aquabeatz Winter. Lineup je vonku!

24.2.2009
utorok

micro.Wilsonic s nabitým programom už 13. marca!

11:06

Festival Wilsonic si ešte pred vypuknutím svojho vlajkového podujatia v tradičnom termíne druhého júnového víkendu dopraje zahrievacie kolo v podobe jarného micro.Wilsonicu. Stane sa tak už v marci, konkrétne v piatok trinásteho. Bratislavské PKO sa tak opäť premení na najlepší klub v meste.

DROM Videotéka: Milan Lieskovský - Bliss (Eurovision 2009 Slovakia)

10:35

Tretím kolom Eurovízie, v ktorom sa vybral ďalší postupujúci do veľkého národného finále, sa predstavil aj Milan Lieskovský. Vystúpenie vydarené, podpora publika bola jasná, skončil však na nepostúpovom piatom mieste. Aj napriek tomu gratulujume k sympatickej prezentácii :)

The Prodigy - Invaders Must Die: Už je to tu !

10:09

Na Slovensku, ale i vo viacerých iných európskych krajinách vrátane Veľkej Británie dnes vyšiel piaty štúdiový album anglickej hudobnej skupiny The Prodigy s názvom Invaders Must Die.

Lexicon Avenue: To najlepšie z Anglicka..

09:40

Dnes opäť dávame do vašej pozornosti uznávaného DJa, ktorý si to bez pochýb zaslúži. Prierez toho, čo má za sebou vám určite povie, prečo je tomu tak. Ak by vám to však nestačilo, prikladáme aj dôkaz v podobe jeho exkluzívneho live setu..

Súťaž o 4 vstupy na NUDANCE Broken Therapy 28. februára

00:30

Pre 4 z vás je tu možnosť vstúpiť do podniku Rock Fabric na akciu úplne zadarmo.

23.2.2009
pondelok

DJ Chucky pod Drom.sk

12:48

Vyše desaťročie otáča platne a hráva. Techno DJ v jeho začiatkoch, dnes sa zahráva s inteligentnejšou formou tanečnej hudby, ktorá je niekde medzi house, mnimal, electro a techno. Klasik, ktorému je digital stále ukradnutý a je verný klasickému vinylovému formátu.

DJ Top Chart - Cole a.k.a. Hyricz @ február 2009

11:56

"Pravidelne dopĺňam každý mesiac moje topky aj na stranku Drom.sk. Tento krát možno trošku viac v progressívnejsom prevedení odo mna, čo je možno tak trochu nezvyk, ale baví ma aj taká muzika v danom momente :-) Takže nech sa páči, Top 5 za mesiac februar je tu.."

Flora & Fauna with DJ Tráva by mark

20:00Flora & Fauna with DJ Tráva

Broken Minds 9 - Profil No Money už 6.3.2009 v Košiciach!

17:26

Keď hovoríme o českej dnb scéne, medzi tým najlepším čo nám môžu susedia ponúknuť, je jednoznačne producentské duo z Ostravy No Money.

Hochspannung! is back

15:02

Hochspannung! 2 je konečne späť a s ním čerstvá porcia tej najnovšej, nielen tanečnej hudby. 27. február si zapíšte za uši, v bratislavskom Subclube sa vám totiž predstavia:

ReOrder čistí topánky!

13:43

13-teho februára na party Hardflash 4 ste si mohli všimnúť momentálne najproduktívnejšieho producenta našej malej krajiny, ReOrdera, ako sa skláňa ku krásej slečne a čistí jej topánky od blata.

MP3: Karloss - Mokabova promo 2009

13:39

Karloss z hudobnej agentury strobe.cz prichádza s celkom novým promo mixom "Mokabova promo 2009", ktorý je čerstvý, svižný a pre česku "minimalizajúcu sa" tanečnú scénu tiež riadne osviežujúci!

Peter Pea hosťom v Melodica radioshow

12:57

Pre všetkých milovníkov aktuálneho soundu tu mám zopár zaujímavých noviniek!

Music is everything 27.2.2009 s Lovebirds

10:56

Po vydarenom ôsmom výročí sa hlási s dátumom 27.2.2009 ďalšie pokračovanie klubovej noci [music is everything], na ktorom vystúpi ako hosť hamburgský DJ a producent Lovebirds.

Disconnect party v marci s hviezdnym formátom

00:00

Na pomedzí house & techno sa ponesie piatok 6. marec. V popradskom klube Rock Fabric zažitá tanečná party Disconnect a jej predstaviteľ  DJ Facet s hosťami. Podtitulom "Step4you" otvárame sériu parties, ktorou vám budeme predstavovať nielen mládú a nádejnú krv, ale aj rokmi zabehnuté "lokálne hviezdy", prezentujúce vysokú hudobnú a DJskú úroveň.

22.2.2009
nedeľa

Fotky z Dramatyky by hudri

19:44V tomto roku Ponorka opäť privítala tancuchtivých nadšencov lámavých beatov, ktorí za svoje drahšie vstupné očakávali primeraný prísun zábavy. Žiaľ headlineri večera - kapelka Amphibios nepochopila drum and bassové publikum. To však, ale neubralo na kvalite Dramatyky, ktorú zachránili páni Poly.G s Deliquentom a samozrejme rezident tejto žúrky LE Dj. Tancovalo sa do neskorého rána a nikomu nevadil ani menší počet návštevníkov. Práve naopak, rodinná atmosféra bola na mieste.

Fotky z Apokalypsa 31 - Virtual Reality

23:41Posledná Apokalypsa tak ako sme ju všetci poznali je už za nami. Na 31. diely s podtitulom Virtual Reality sa nam predstavili umelci ako: Vitalic (FR), Ben Sims (UK), Ade Fenton (UK), Cj Bolland & MC Screen (BE) a ďalší.. Teraz nám neostáva nič iné len polroka čakať čo prinesie zmena priestoru a spoločne si zaspomínať pri týchto fotkách na Bobycentrum.
20.2.2009
piatok

Berlin Calling - O Beatoch Dance Music, Drogách, Láske, Sexe a Extáze

12:57

Nemecký film Berlin Calling zachytáva pády a vzostupy búrlivého Djského života, ukazuje bolestivé momenty užívania drog, krehký blanaz medzi delíriom, zábavou, krativitou a psychózou. Berlin Calling nás vezme na výlet do Berlínskych nocí a dní, ktoré nasledujú. Je to o zvukoch mestských beatov, podporovaných hviezdnym soundtrackeom od Paula Kalkbrennera...

NUDANCE Broken Therapy 28.2.2009

09:48

Že je hospodárska kríza je jasné. Že už niekoľko dní sneží a výrobcovia alkoholu zvyšujú výrobu tiež. Že sa chystá legendárne pokračovanie párty je už tiež potvrdené.

19.2.2009
štvrtok

The Radio Department presents

The Radio Department presents00:00

Chcete si vypočuť posledné radio show Carla Coxa, Davida Guettu, Armina Van Burenna, Thomasa Madviga a Johna Digweeda? The Radio Department ponúka všetko v jednom...

DROM Videotéka: Modul - Transport

18:34

Modul - produkcia z dars records , ruského labelu, prezentujúci povečšine inteligentu tanečnu hudbu IDM. Krasnodarsky elektronický projekt, založený v roku 2003 .

DROM Videotéka: Pet Shop Boys at the Brit Awards

10:21

Britské popové duo Pet Shop Boys položilo základ svojimi melódiami a prvkami mnohým houseovým skladbám, nehovoriac o tom, že ich samotné tracky sú sami o sebe nekonečná kvalita. Pozrite si akú famóznu show predviedli včera na Brit Awards. Performovali Brendan Flowers z The Killers a Lady Gaga. Respect.

DJ Toffee zajtra v Kežmarku

10:59

Tento piatok Vás pozývame všetkých do Koktail baru Quera v
centre Kežmarku na Hlavnom námestí 62, kde si možeete vychutnať
nielen chutné drinky za priateľné ceny, ale aj progressive ktorý Vam naservíruje DJ Toffee.

18.2.2009
streda

Laurent Garnier - Tales Of A Kleptomaniac

Laurent Garnier - Tales Of A Kleptomaniac00:00

Laurent Garnier je pripravený vydať v máji nový album nazvaný Tales Of A Kleptomaniac. Najbližšie tohto hudobného génia uvidíte 21. marca v Českej Republike v pražskom paláci Akropolis a následne v rámci 3- hodinového setu v klube Roxy..

DROM Videotéka: High Contrast - Racing Green

19:57

High Contrast vystúpi v lete na festivale Pohoda. Tento fenomén drum and bassu sa predstaví na Slovensku po druhý krát. Minulý rok ho priviezol zrušený podtatranský festival Lokal Life. Na štastie bratislavského publika bol jeho drum and bassový stage presunutý alternatívne do Subclubu.

MP3: DJ Lixx – Lifelines:01 * Otázky, odpovede a tak.

13:51

Hovorí sa, že hudba je silnejšia, než slová. A.. ja rád rozprávam hudbou. Po dlhom čase som konečne zrealizoval jeden z mojich dávnejších nápadov. Nečakajte však žiadny drum&bass, radšej sa pohodlne usaďte v prítmí, zoberiem vás na malý výlet.

[[[TRIDENT71 // profil Culture Shock & Purple unit

13:18

Blíži sa termín ďalšieho pokračovanie kultovej noci [[[TRIDENT s už poradovým číslom 71. Predstavujeme Vám už teraz profily dvoch hlavných headlinerov tejto jedinečnej party v klube Reset PARTYzanske.

MINIMATICA @ Digitally Imported (18.02.2009)

13:04

V strede týždňa je tu Minimatica a jej ponuka do dnešného vysielania.

Leporelo Groove: Tom Ellis tiež nie len tak hocijaký liveact

12:48

Vypočujte a posúďte sami. Pripravili sme si totiž peknú kôpku veľmi slušných hudobných ochutnávok v súvislosti s akciou Leporelo Groove_FM.

CJ Bolland „1000 shitov a 10 dobrých trackov“

12:33

Christian Jay Bolland si svoju slávu v Čechách získal v roku 1998 na druhom Summer Of Love. A to veľmi netradičnou cestou.

17.2.2009
utorok

Fotky zo Special Place - T&D hala ,Bratislava (13.2.2009)

18:35Prinášame Vám fotoreport z prvej dnb halovky na Slovensku,ktorú poctili svojou návštevou SubFocus (UK),J Majik (UK),Stork crew (AT),Mc Real (UK),Mc Sinista (AT),za domácu scénu to bol L-Plus,Olis Bakulu a Slight.

BWO - aktuálne prúdy v mestskej hudbe

11:44

Priaznivci tešte sa, pozorovatelia buďte v strehu. V sobotu 21. februára otvárame v Subclube dvere ďalšiemu z rady komponovaných večerov na tému “aktuálne prúdy v mestskej hudbe”, za dva roky existencie už dobre známych ako BWO.

Report z SPECIAL PLACE - pamätáte?

11:33

Určite neviete celú pravdu o tom čo sa vlastne stalo v piatok 13-teho v priestoroch haly Tanca a Divadla na Miletičovej ulici na drum&bassovej akcii SPECIAL PLACE. Venované tým, čo si z akcie veľa nepamätajú.

DJ Tronic zahrá na Schranz Motion vol. 3

11:24

Áno čítate dobre!!! TRONIC konečne príde aj do Nového Mesta nad
Váhom, presnejšie do klubu INFERNO!! Stane sa tak 27. Februára 2009
na už treťom pokračovaní akcie s názvom SCHRANZ MOTION, ktorá bude
mať tento krát pod titul EXE B-DAY PARTY...

Paul van Dyk – World Tour 2009: Ušetrite viac ako 6 €..

11:20

BRATISLAVA 16. február 2009 (Mediazona) – Iba do piatka vám ponúkame jedinečnú príležitosť, ako ušetriť pri kúpe vstupenky na tanečnú party roka s Paulom van Dykom viac ako 6 € (180 Sk). Čo pre to treba spraviť?

Fotky z Disconnect party 14.2.2009 with Benco & Tlama

10:59Benco, Tlama, Facet a Gabenko v popradskom klube Rock Fabric. Výborné sety, skvelá hudba. Aj keď nie príliš bohatá, ale za to veľmi sympatická účasť sa podpísali pod tento úspešný event. Foto by Cobra.

DROM Videotéka: Dusty Kid - The Cat (Live at T in the Park 2008)

10:46

Dusty Kid - talian, ktorého zvuk si podmanil mnohých. Hráva výhradne live, tak si to pozrite..

16.2.2009
pondelok

Leporelo Groove - Tom Ellis live

00:05

Piatok 20. februára sa udeje prvá edícia akcie Leporelo Groove_FM s podporou Rádia_FM. Toto podujatie je nástupcom doteraz rezidentných subclubáckych akcií Milkshake a Datarhythm.

SPIRAL 28 – Drum&bass night s Miss Shinou

00:04

21.februára hlási pokračovanie drum&bassová noc Spiral. Noc s poradovým číslom 28. prináša kvalitný line-up s 8. účinkujúcimi na čele s rakúskou djkou Miss Shinou. Pozývame vás na noc plnú zlomených beatov už túto sobotu do zvolenského World klubu!

15.2.2009
nedeľa

MP3: DJ Teef - DROM.SK Exclusive mix

16:59

DJ Teef pre drom.sk zmotal príjemný minimal/progressive/trance set .. Nech sa páči, nechajte si chutnať.

DRAMATYKA 04 - Amphibios, krátke BIO

13:18

V krátkosti Vám predstavím žilinskú, elektronickú formáciu Amphibois, ktorá sa v sobotu predstaví v alternatívnom priestore PONORKA. Nezabudnite na prebiehajúcu súťaž o vstupenku na túto party.

Letná Apokalypsa 19.6.2009 nebude!

19:35

Ano, vidíte správne .. letná Apokalypsa nebude. Apokalypsa si dáva 9 mesačnú pauzu.

14.2.2009
sobota

Leporelo Groove Prichádza

22:33

Poznáte akciu MilkShake? A poznáte aj akciu Datarhythm? Samozrejme, že áno. Chodili ste na ne niekoľko rokov do bratislavského SubClubu, bola tam vždy parádna zábava a kvalitná hudba, ktorú vám prezentovali či už rešepktovaní producenti alebo dji z celého sveta alebo rezidentni obidvoch akcií ako Milosh, Skank alebo Tetsuo.

Fotky z Hardflash - Friday the 13th edition

18:19Opäť mame zasebou jednu z tých luxusnejších akcii s headlinermi ako Mario Ranieri, Milan Lieskovsky, Breeth..

DJ Top Chart - Morte @ februar 2009

16:35

Člen redakcie portálu Spiral.sk a drum&bassový DJ Morte. Jeho TOPka aj s ukážkami. Premierovo!

13.2.2009
piatok

Broken Beats News 3

Broken Beats News 311:26

Info zo sveta dramu, bassov a lámaných beatov. Dnes Hospital Records, Cause 4 Concern, A-Sides, Burial, Partyselector, DnB na Loveparade ...

MP3: Philip TBC - Sonic Bluster

18:46

Philip TBC namiešal zbrusu nový študiový mix „Sonic Bluster“. Po poslednom čisto drumandbassovóm mixe „Harder than usually“ z minuleho roku sa tentokrát vrátil ku svojej typickej polohe „music chameleon“ a ukuchtil mix z niekoľkých štylov.

Kauza 150 Bpm party vol. 3

12:52

Tretie pokračovanie techno party  „150 Bpm“ sa za podivuhodných okolností ruší a nahrádza sa. Poľutovania hodné správanie sa organizátorov vyústilo k niekoľkým zaujímavým, priam až komickým udalostiam, ktoré zahýbali nervami nielen hlavných hostí – DJov Benca a Tlamu. Čítajte ďalej..

4 Elements @ rádio_FM v piatok 13.2.2009

10:15

Po týždni opäť prichádza na rad váš obľúbený piatkový program o elektronickej tanečnej hudbe 4 Elements. I v tomto týždni sme pre vás pripravili opäť atraktívnu náplň.

12.2.2009
štvrtok

Flora & Fauna with DJ Tráva - Videopozvánka

17:20

Do Tatier vás pozývame nielen za lyžovačkou, ale aj za jedinečou tanečnou zábavou. V sobotu 21. februára sa pod Tatranskými štítmi predstaví v podaní hosťa český DJ Tráva.

DJ Top Chart - Teef @ január 2009

13:33

Trochu oneskorená januárová TOPka v podaní DJ Teefa.

Hľadáme tipy na nové Hudobné úlety

15:27

Po minuloročnej prvej sérii videofilmov Hudobné úlety je čas pokračovať ďalej a sme radi, že vám môžeme oznámiť prípravu druhej série.

MP3: DJ Pixie - Xpress

15:11

Kto má rád "zábavný D'n'B", nemal by prehliadnúť tento set!Zase niečo plné niečoho, na čo len tak každý deň nenarazíte! ;-)

Zimný Funkatronov "Letný mix"

13:38

Zima je síce v plnom prúde, ale Funkatron má letnú náladu a preto namixoval veselý set ako vystrihnutý z nejakej letnej party na pláži.

11.2.2009
streda

DROM Videoteka: Foolk & Lyrik H & DJ Lixx na Radio_Head Awards

09:38

Na spojenie Foolk-a a DJ Lixx-a sme si uz zvykli. Ak sa k nim pripojí ešte aj známy slovensky reper Lyrik H môžme čakať netradičnosť.. ktorá nás priťahuje..

MINIMATICA - Digitally Imported (11.02.2009)

06:00

Pripravená je ďalšia epizóda rádio show Minimatica. Spomedzi obrovského počtu výborných noviniek za minulý týždeň, som zahrnul práve tieto skladby. O ktoré konkrétne pôjde, si môžete v stručností prečítať v dnešnej newske.

» Mini info

 • 12:36MP3 Techno TIP: DJ Nois - APOKALYPSA 29 Po dlhej dobe som sa vrátil k MP3 z Apokalypsy 29 a okrem setu od Adventa odporúčam aj výborný techno set od DJ Nois-a (žiaden schranz, len čisté-pekné techno :-)
10.2.2009
utorok

Aj Justice uspeli na Grammy Awards

Aj Justice uspeli na Grammy Awards 09:59

Opäť je to daľsia francúzska elektornická formácia, ktorá získala Grammy. Justice uspeli v kategórii Best Remixed Recording s remixom Electric Feel.

DJ Fergie - Ikona tanečnej scény zavíta do čiech

22:24

V piatok 27.2.2009 sa chystá skutočná lahôdka v klube Mersey. Na miestne rezidentné noci DJa Mekki Martina Mystery totiž zavíta ikona ostrovnej tanečnej scény – DJ Fergie. Fergie sa v ČR predstavil napríklad na festivaloch Creamfields 2004, Mácháč a Hradhouse.

Special Place – Ako sa tam dostanem? Čo budem piť? A čo šatne? Odpovede hľadajte nižšie.

21:21

Už viete ako sa na to miesto 13. februára dostanete? Viete čo tam budete piť a aký vzduch tam budete dýchať? Ako na tom bude vaša hygiena a bezpečnosť? To výnimočné miesto by nebolo tak výnimočné, ak by sme tieto veci zanedbali...

Jamal Djs „Na Apokalypsu sa človek vždycky teší...„

21:15

Dvaja kamaráti, ktorí sa už od útleho veku venovali rôznym záľubam spoločne, sa začali zajímať o elektronickú hudbu niekedy okolo roku 1999. Všetko to začalo navštevovaním klubov a parties, kde boli obaja unesení atmosférou a tým, ako si DJ dokáže pohrávať s ľuďmi a tým tak ovplyvňuje celú akciu. Preto začali okolo roku 2001 obaja hrávať...

Kick da Night 13-14.02.2009

00:58

Klubová noc Kick da Night mieri do slovenských klubov, kde cez Valentínský víkend ponúkne radu hostí s Veľkej Británie. V piatok 13.2. sa stretneme v Ministry of Fun vo Zvolene a Valentínska edícia nielen pre zamilovaných sa bude konať druhý deň v žilinskom Miami Clube.

9.2.2009
pondelok

Dve ceny Grammy pre Daft Punk

Dve ceny Grammy pre Daft Punk22:32

Formácia Daft Punk zabodovala na 51. ročníku Grammy Awards 2009 so svojím albumom Alive, a to hneď v dvoch kategóriach. Zdá sa, že ich spolupráca s Kanye West bola skutočne dobrá voľba..

DROM Videotéka: Rex The Dog - I Can See You, Can You See Me?

10:06

Jake Williams aka Rex The Dog. Zmutovaný electro pes z Londýna. I Can See You, Can You See Me? je z albumu "The Rex The Dog Show", ktorý vyšiel v roku 2008. Pozri si aj jeho myspace.

VJ Zden posilňuje lajnap Special Place

21:04

Po hudobnej stránke je lineup Special Place už asi každému jasný. O náplň vašich uši sa budú starať Subfocus, J Majik, L Plus, MC Sinista, MC Real, Stork crew a Slight & Olis Bakulu. S veľkým potešením by sme vám však radi predstavili aj náš posledný “úlovok” , ktorý sa nemej kvalitne bude starať o náplň vašich očí.

Bassline radio show už aj na Facebooku

20:52

Na Facebooku je naozaj každý a všetko. Tak prečo nie aj skupina Bassline radio show?! My vám sľubujeme, že pokiaľ bude mať táto tlupa viac ako 999 členov, prestaneme písať newsky na weby a budeme vás otravovať len tam. Zatiaľ teda ale aj na tvojom obľúbenom party webe krátke info...

Audio Terapy - po prvý krát v Tatrách

17:45

V predvečer sviatku zaľúbených sa v srdci zasneženej Európy uskutoční deep houseová exkurzia v podaní okresného prezidenta menej známej "diskopop" muziky.

Individual 13.02.2009 s Aleks Svaensson

11:19

Kdo by neznal filmovou trilogii kultovního filmu Matrix, zřejmě asi většina z nás. O to více by jste neměli chybět 13. února v klubu Tři Opice na Vsetíně, kde na akci Individual, kterou časopis Xmag zařadil mezi 24 nejoriginálnějších párty v republice, vystoupí jeden z tvůrců hudby k tomuto filmu.

Milan Lieskovsky na Eurovízií ?!

10:55

Možno už k vašim ušiam prenikla informácia, že v roku 2009 sa Slovensko znova zúčastní prestížnej pesničkovej súťaže Eurosong, známej aj ako Eurovízia, alebo v minulosti ako Veľká cena Eurovízie.

» Mini info

 • 18:36VIDEO: Papagáj Čibo Husto hovoriaci slovenský papagáj šedý žako, alias Čibo .. Pakuj sa do p*či!
 • 21:22Apokalypsa má svoju vlastnú značku nápoja! Ano, slyšíte správně, Apokalypsa už fušuje i do výroby nealkoholických nápojů pro své akce. Konkrétně se jedná o neochucenou vodu s přídavkem kofeinu. S celou výrobou Apokalypse vypomáhá hlavní partner Apokalypsy, firma Nutrend a Šumavský pramen. Apokalypsa Caffeine Water je pramenitá voda obohacená o kofein, která stimuluje organismus. První možnost ochutnávky bude na Apokalypse Virtual Reality, 20.2.2009, naposledy v Bobycentru!
8.2.2009
nedeľa

Jerry & Misa Salacova „Napodsedy na Boby, tak poďme do toho!“

17:51

DJane Michaela Salačová, DJ Jerry – dve mená nerozlučně spojené s Apokalypsou, či už ako rezidenti alebo ako usporiadatelia. Pred 31. dielom, mimochodom posledným v Bobycentru,  dostali možnosť odpovedať na niekoľko otázok, tentokrát usporiadaných do netradičného dvojrozhovoru. Možno po jeho prečítaní zistíte, že byť DJom neznamená len krik fanúšikov uprostred párty…

..::alternatívny priestor PONORKA::.. - súťaž o vstupenku na dnb party DRAMATYKA 04

09:33

V sobotu 21.2.2009 sa v PONORKE okrem domácich DJs predstaví aj žilinská formácia Amphibios v live dnb sete. Odpoveďou na ľahkú otázku môžete prísť k voľnému vstupu.

7.2.2009
sobota

Víťazmi Radio_Head Awards za rok 2008 sú Noisecut a J.B. Kladivo

Víťazmi Radio_Head Awards za rok 2008 sú Noisecut a J.B. Kladivo18:22

Od včerajšieho udeľovania Radio_Head Awards poznáme mená dvoch najlepších albumov za rok 2008.

Fotky z udeľovania Radio_Head Awards 2008

15:58Radio_Head Awards za najlepší album roku 2008 získali Noisecut s albumom Bliiizko a hudobní kritici zvolili pesničkára menom Ján Boleslav Kladivo s albumom Rozhladňa.. Počas viac než 2 hodinového programu vystúpili slovenské fromácie v netradičných kombináciach a postarali sa o skvelú hudobnú atmosféru. Jednoducho Rádio_FM opäť dokázalo, že si oprávnene zaslúži označenie najlepšieho alternatívneho rádia na Slovensku. Tešíme sa na daľší rok:)
6.2.2009
piatok

Broken Beats News 2

Broken Beats News 216:00

Druhé vydanie noviniek zo sveta prevažne DnB, ale aj dubstep a breakbeat si nájdu miesto. Lets get start to read.

DROM Videotéka: Isobutane - I made this track in 20 min.

17:13

Hustý deep minimal v podaní slovenského eletronického "multižánrového" producenta Isobutane, ktorý vyšiel na ravnako tak slovenskom labely 4BEAT MINILAB ešte v roku 2008.

Paul van Dyk – World Tour 2009: Inšpiruj sa s Inspire...

16:29

BRATISLAVA 05. február 2009 (Mediazona) - Paul van Dyk, celosvetová DJská star čoskoro dorazí do Bratislavy. V polovici marca, spolu s ďalšími svetovo uznávanými hviezdami vystúpi v hale B bratislavskej Incheby. Tiež sa chystáte na párty roka?

Subclub - program na február 2009

16:22

Druhý mesiac v roku sa začíname rozbiehať a mierne pritvrdzovať, pripravené sú špecialitky ako Ladies DNB (Nuclear), tohotoročný premiérový koncert PPE v Blave, heavy dubstep trio z UK (BWO), a kopa zahraničných hostí (Tom Ellis, Anima Sound System, IZC, Dj K, Christian Kandid, Damalistik feat. Carmen, ...).

Let it Roll warm up 20.2.2009 v Abatone

15:53

Warm-up před očekávaným drum & bassovým megamejdanem se blíží. V pátek 20. února si na třech stagích v Abatonu užijeme Hazarda, dubstepového Youngstu a reggae MCs Ragga Twins. Na pátek 13. března jsou pak připraveny obrovské hody. Hlavní chod? Pendulum!

DJ Toffee – Listen To The Beat Session No.3

15:50

Nový trance-ový set by DJ Toffee je vonku. Po dlhšom čase strávenom v Londýne je Tofo natrvalo späť. Mimochodom, zahral si tam niekoľko hodinový set v klube Pacha. Určite si ho ešte vyspovedáme..

Karybde & Scylla – PTP60 a guest mix od ReOrdera

14:37

Dňa 04.02.2009 preletel éterom rádia Afterhours.fm guest mix v podaní slovenského hudobného talentu ReOrdera. V relácii dvojice Karybde & Scylla s názvom Pure Trance Pleasure zaznel jeho set plný melodických progressive a trance skladieb decentne popretkávaných ReOrderovou najaktuálnejšou produkciou.

..::alternatívny priestor PONORKA::.. - Porgram na február 2009

00:08

Alternatívny priestor PONORKA prináša svoj mesačný program. Vo februári sa Vám predstaví 5 kapiel, ktoré v PONORKE ešte nehrali, takže sa môžete začať tešiť.

5.2.2009
štvrtok

Hexstatic a Street Fighter 2

Hexstatic a Street Fighter 200:05

O špeciálny audiovizuálny mash-up, sa postaralo anglické duo Hexstatic, ktoré je známe vďaka tvorbe „audio vizuálneho elektra“. Chcete to vidieť?...

Už v piatok spoznáme držiteľov Radio_Head Awards 2008!

18:06

Od prvého januára do prvého februára poslucháči Rádia_FM vyberali v sms hlasovaní najlepší slovenský album za rok 2008.

The Prodigy - 23. februára to bude von!

16:46

23. februára prichádzajú The Prodigy so svojim novým albumom Invaders Must Die do obchodov. A ako sa už dobre vie, 7. marca ich vidíme live aj na Slovensku.

Bassline party: Orjan Nilsen

14:14

Jeho tracky hrávajú najlepší DJi sveta ako Armin van Buuren, Tiesto, Paul van Dyk, Ferry Corsten... Track La Guitarra zaradil beatport.com medzi TOP 10 trance trackov za rok 2008.

Program café wave Prešov - február 2009

00:03

Wave klub pre Vás pripravil na mesiac február skutočne pestrý program, z ktorého si určite dokáže vybrať každý.

4.2.2009
streda

150 Bpm party vol. 3 v Rock Fabric Poprad 14.2.2009

23:41

Na nedávnom druhom pokračovaní akcie 150 Bpm ste sa mohli
presvedčiť, že aj pod Tatrami sa dá zabávať na schranz či
tribtech... Preto sme sa rozhodli uskutočniť ďalšie pokračovanie s
názvom 150 Bpm Party vol. 3

Fotoreport z NuDance Broken Beats 24.1.2009

23:10Ako bolo na poslednej akcii NuDance Broken Beats kde sa hral dubstep, breakbeat a liquidný, energický, temný aj tvrdý drum&bass si môžete pripomenúť v krátkom fotoreporte od fotografa Cobra.

DJ Lucca in Skopje, Macedonia, New Year 2009

14:00

DJ Lucca vystupila 31.12.2008 na party v Metropolis arene v macedónskom hlavnom meste Skopje. Pozrite si 6-min. video.

MINIMATICA @ Digitally Imported 04.02.2009

13:42

Úvodný februárový týždeň si môžete takisto vychutnať ďalšiu epizódu rádio show Minimatica, v ktorej sú zahrnuté ďalšie nové vypaľovaky.

Clubber In The House - Zasiahne viaceré mestá

13:31

Rezidenti party Clubber In The House a ich hostia prešli rôznymi časťami Slovenska, kde sa stretli s úžasnými reakciami publika.

café wave Prešov - Súťaž o vstupenku na koncert alebo tričko Dope aviators

00:06

Súťaž o lístok na koncert alebo tričko fínsko-slovenskej partie, ktorá v spolupráci s rádiom_FM ukončí svoje turné nazvané "another stupid song tour_fm"práve v klube Wave.

3.2.2009
utorok

_FM Night - Radio_Head Awards Afterparty

21:45

Odovzdávanie cien Radio_Head bude mať aj svoju afterparty, tá sa uskutoční u nás v Subclube, v piatok 6.2. od 22:00.

hardflash - Friday the 13th edition: Rozhovor Carlo + download!

16:00

Dnes sme si pre vás pripravili rozhovor s pánom, ktorý je spájaný so značkou Cafe Del Fun a s Fun rádiom. Na elektronickej scéne sa pohybuje už neskutočne veľa rokov. Nech sa páči prečítajte si rozhovor s Carlom ...

Creamfields Central Europe bude cez víkend 3-4. júla

15:30

Festival Creamfields Central Europe se uskutoční v tomto roku o týždeň skôr a to o víkendu 3-4.júla na letisku v Břeclavi.

Warm Up Sonne Edition "Da Hool"

15:10

Prvou zastávkou série warm up  parties je Uherské Hradiště. Uherskohradišťský klub Hvězda v spolupráci s agentúrami Chabi a Strobe prinášajú Warm Up k známej slováckej párty Sonne Edition, kde hlavným hosťom aprilového dielu bude nemecký hitmaker Dj Da Hool.

Alexander Robotnick - Jingle Bells (Midnight RMX)

00:45

Žijíuca legenda Italo Disca Maurizio Dami a.k.a. Alexander Robotnick. Nuž čo k tomuto viac? ;) Snaď len jeho web, ktorý je fakt nabitý množstvom zaujímavých vecí. https://www.robotnick.it/

Bassline party - Paulo Mewiny prináša pozdrav z Horehronia

00:27

Paľi ešte nebou ani na svete a už vedeu že hudba ho bude jeho život. Uš od dectva sa venovau hudbe ako takej, keď po kostoľe hvízdau a pán kostolník ho potom nahánali.

HARDFLOOR 14.2.2009 v Košiciach s Mario Ranieri

00:20

Prinášame dobrú správu pre všetkých milovníkov tvrdého zvuku a rýchleho beatu!
Priestory košickej Starej sladovne poctí svojou návštevou najlepší rakúsky dj Mario Ranieri!

Headliners na [[[TRIDENT71 „multiple offence“

00:12

Februárove pokračovanie party [[[TRIDENT (21.2.2009), ktorá nedávno veľkolepo vstúpila do svojej novej éry, sa bude podľa podtitulu niesť naozaj v znamení „viacnásobných trestných činov“. Pripravení sú totiž viacerí headliners...

Techno Classics na Aquabeatz Winter!!

00:06

Techno stage na Aquabeatz Winter tentokrát ponúkneslovenskú klasiku svetovej úrovne s japonským „saké“.

2.2.2009
pondelok

Flora & Fauna 21. februára s DJ Tráva

21:04

Je nám potešením informovať vás o príchode českej house-ovej ikony na Slovensko. DJ Tráva sa v sobotu 21. februára ukáže vo Vysokých Tatrách, aby vo víre nabitej atmošky natlakoval krvný pulz na to „menej zdravé“ maximum.

Radio_Head Awards 2008 - hlasovanie sa skončilo

20:05

Od prvého januára do prvého februára mohli poslucháči Rádia_FM hlasovať za najlepší slovenský album roka 2008.

Step It Up - prihláste sa na kurz stepovania!

15:54

Ďalšia lekcia pod vedením skúsených lektorov! Základné breakové kroky, dubstepové otočky, grimeové figúry a na záver voľný minimal style. A to všetko zadarmo? Že neviete kedy a kde? Club No. 3 v Nových Zámkoch, 6. 2. 2009!

Synthetica: to najlepšie z domáceho trance-u!

15:41

Niet pochýb o tom, že medzi domácimi dj-mi a producentmi máme nesporné trancové talenty. Tie nás vedia mnohokrát výborne zabaviť. Preto sme sa rozhodli vytvoriť koncept malých parties s domácim osadenstvom.

Special Place - the story begins…

15:25

Príbeh o halovke Special Place, ktorá sa odohrá 13. Februára v T&D Hale na Miletičovej ulici v Bratislave, začnú písať dvaja anglickí dji a producenti: Sub Focus (RAM records) a J Majik (Infrared, True Playaz). Budú ho písať spolu s vami, na tom mieste...

Zvoľte požadované obdobie

 • 2016
  • január
  • február
  • marec
  • apríl
  • máj
  • jún
  • júl
  • august(1)
  • september
  • október
  • november
  • december
 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Podporujeme

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch