Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tlačové správy - DROM Spravodaj

Wilsonic aj v mobilnom telefóne

Wilsonic 2008 aj v mobilnom telefóne

Už o jeden deň, tento piatok a sobotu, odštartuje na bratislavskom Tyršovom nábreží festival Wilsonic. Festival nielen elektronickej hudby v spolupráci s O2, generálnym partnerom podujatia, pripravil niekoľko technologických vylepšení, aby sa ešte viac priblížil svojim návštevníkom.

Komentáre (0) | Odkaz e-mailom | Odkaz autorovi | Publikované: 05.06.2008 - 00:02

Služba Mobile Guide vám prináša festival Wilsonic priamo do vášho mobilu. Už netreba v prítmí žmúriť do brožúrky a hľadať kto, kde a kedy vystúpi. Všetko nájdete vo svojom mobile. Okrem line-upu Mobile Guide obsahuje i krátke profily jednotlivých interpretov, servisné informácie či profil festivalu Wilsonic a jeho partnera O2. Aplikáciu Mobile Guide prispôsobenú pre konkrétny typ mobilného telefónu si môžete do svojho telefónu stiahnuť na adrese www.wilsonic.sk/mobileguide.

O2 však pripravilo aj možnosť stiahnuť si Mobile Guide prostredníctvom SMS správy. Stačí poslať text "sprievodca" na telefónne číslo 0948 948 948 a všetko sa udeje samo. Cena SMS je spoplatnená v zmysle Cenníka jednotlivých operátorov na účastnícke číslo spoločnosti Telefónica O2 Slovakia.

Druhou vymoženosťou je služba Reminder. Zašlite na číslo 0948 948 948 text "program" a dostanete sa k užitočnému "pripomienkovaču". Zaklikajte si interpretov, ktorých nechcete zmeškať a vždy 15 minút pred ich vystúpením vám pípne SMS-ka s pripomienkou. Reminder môžu využívať všetci zákazníci operátora O2 a T-Mobile.

SMS a MMS súťaže sú už bežnou súčasťou, preto sme pre vás pripravili BeeTagg súťaž. Ako všetko nové, aj BeeTagg súťaž znie zložito a záhadne, ale princíp je jednoduchý. BeeTagg je kód, ktorý vyzerá ako včelí plást. Stiahnete si do svojho mobilu čítačku BeeTagg kódov a potom už len chodíte po areáli a fotíte BeeTaggy. Váš mobil vám hneď ukáže, či ste vyhrali alebo nie. Vyhrať môžete Sony Ericsson telefóny, tričká Adidas, letenky SkyEurope a iné hodnotné ceny, žiadne kľúčenky. Preto sa oplatí ísť na www.wilsonic.sk a venovať BeeTagg súťaži potrebných desať minút vášho života.

Aj týmito technologickými inováciami festival Wilsonic napĺňa svoje heslo Reflecting Future. Okrem výnimočnej hudby a silného line-upu prináša väčší komfort pre návštevníkov. Vďaka O2 sme mohli pripraviť novinky ako Print@Home, Mobile Guide, Reminder a BeeTagg súťaž.

Reflectig Future bude spĺňať aj predstavenie sa rakúskych vídžejov pôsobiacich na festivale sound:frame. Na Wilsonicu sa za tento festival predstavia aunisch (eternal frame/ sound:frame, Vienna), e:v/a (sound:frame/ female:pressure, Vienna), Sitosun (Ichiban, Vienna), Bildwerk (eye|con, Vienna), ton:ge:misch (ei(s)kon:fekt/ sound:frame, Vienna), akari:lichterwald (Youki, Vienna). Napriek snahe festivalu Wilsonic však nakoniec z USA nepríde Kelley Polar.

Ak aj vy chcete tento rok zažiť atmosféru festivalu Wilsonic, najlacnejšie dvojdenné lístky na festival si môžete kúpiť priamo na www.wilsonic.sk/tickets. Ušetríte, priamo na mieste festivalu bude dvojdňová vstupenka stáť 1 200 Sk, jednodňová 880 Sk. Zľavnené vstupenky na festival Wilsonic je možné zakúpiť aj vo všetkých značkových a partnerských predajniach O2.

Wilsonic je hudobný festival, ktorý prezentuje aktuálne hudobné trendy z oblasti advanced & electronic music. Wilsonic v sebe elegantne spája svet koncertov s atmosférou klubov a tanečných párty. Wilsonic je udalosťou, ktorá predstavuje to najzaujímavejšie v modernej hudbe strednej a východnej Európy, bez rezignácie na veľké mená v celosvetovom kontexte.

Najlacnejšie vstupenky v predpredaji si môžete zakúpiť na www.wilsonic.sk/tickets. Zákazníci O2, generálneho partnera podujatí Wilsonic, majú extra 10% zľavu z aktuálnej ceny a to na dve vstupenky. Zľavnené vstupenky je možné zakúpiť aj vo všetkých značkových a partnerských predajniach O2. Zaslaním SMS s textom "sprievodca" na číslo 0948 948 948 si môžete do svojho mobilu stiahnuť Mobile Guide. Ak zašlete text "program", dostanete do mobilu aplikáciu Reminder. Mobile Guide si môžete stiahnuť aj manuálne z adresy www.wilsonic.sk/mobileguide.

Zdroj: Wilsonic

TOP - neprehliadnite!

Party: Svezarm Calling #22 POKE Festival 2013 SIGNALL_FM mieri na východ!

Odporučte tento článok!

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Môj drom.sk

Pridať do obľúbených - registrácia

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Archív tlačových správ

 • 2015
  • január
  • február
  • marec(1)
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch